Отговори
# 270
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен,

как сте днес сладурки?

Ioli при мен се беше възвърнало само гаденето и то някъде началото на 8-я. Сега всичко е по-старому и нямам проблеми с това, но имам проблеми с ръцете.Сутрин като се събудя освен , че пръстите са ми адски подути, много ме и болят. Пуснах си изследвания и нямам албумин, което  ме зарадва. Моето джи-пи ми обясни, че това е някакъв артрит , който се появява при бременност. Надявам се да отшуми защото е много неприятно.

Раде дано се потвърди добрата новинка за кумата ти. А ти да се отчетеш от прегледа.

Аз ще си допия кафенцето и сокчето, ще изгледам часът на мама и ще се стягам за срещичката. Че трябва бавно-бавно да се придвижвам, за да не се претърколя някъде. Покрай нас навсякъде е ледена пързалка.

# 271
  • Мнения: 1 796
Добро утро Hug

Ели, при мен гадене няма, ама след като похапнах на Бъдни вечер, 2 пъти ставах през нощта да връщам поръчката, или бебе не обича постно или му е дошло в повечко Mr. Green
Гледам на една мама от януарките вчера са й сменили гащите на щъркела, затова спирам да говоря на бебето в женски род, че да не вземе да се изоглави, ако е момче.

Пожелавам ви слънчев и хубав ден   bouquet

# 272
  • Мнения: 69
ioli  и аз от близо седмица повръщам след закуска . Затова гледам , ако мога да я пропускам , ама пуста лакомия... Embarassed

# 273
  • Мнения: 0
Добро утро сладуранки и от мен.

Фокси да си пазиш креватчето, а на мамите дето ще ходят на среща да се отчетат после в дела и документи и много приятно изкарване.

На мартенки да им е живо и здраво талисманчето и само радости да носи на мама.
Тони, радвам се на новините за Криско, скоро ще се гушкате  Hug
Хайде и Деси да се прибира че липсва на хоризонта.

Аз ще правя баклава днес, ама първо отивам да понапазарувам малко. Хем и да се поразходя (не че няма да ходя с колата де  Outta Joint )

  bouquet  bouquet  bouquet

# 274
  • Мнения: 89
Добро утро,момичета!
Хубав слънчев ден специално за нашата срещичка! Grinning
Аз сега съм си наумила,че трябва да си купуваме нощна лампа,та потегляме семейно за тази толкова важна задача... Joy
До скоро!
П.С.Ще взема фотоапарат,ама нещо последните ми опити за качване на снимки в албумите се провалят... newsm78 Откакто преинсталираха компютъра нещо не ми се получава.Та ако някой друг има желание не е лошо също да си вземе апарата! Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 2
Добро утро мамчета!

Да ви предложа  една хубава закуска , досега я приготвях ... hahaha... но само във мислите си  Laughing


Фокси, бъди спокойна и си почивай повече, щом е необходимо да лежиш заради бебчовците, няма начин. Сега малките съкровища са най-важни, да ги пазим и носим докато им дойде момента да излязат силни и здрави Peace То не остана още много време. Изглежда притеснително че са ти казали за разкритие... Пази се и си мисли само за хубави неща... за любимия и бъдещите дечица, които ще изпълват вашия дом с радост и веселие Heart Eyes Определено ще ни липсва твоето често присъствие и забавното настроението, което внасяш в темите ни, но ние ще си мислим за теб  Hug

Надявам се с Деси нещата да се подобряват !!!

Радвам се че Криско се развива и наддава постепенно, той е силен юнак, дано по-бързичко да наддаде достатъчно и Тони да си го вземе вкъщи вече, че по тия болници и с тъпия им персонал е направо ужас...
Аз гледах в youtube клипове за някои бебета, родени по-рано, които ги гледат известно време  в кувиоз и при тях често родителите изглежда да прекарват доста време до  бебчетта си а тук в БГ болниците ....  #Cussing out... направо недоумявам как е възможно такова отношение и неотзивчивост и да пускат майката най-много за няколко минути  веднъж седмично... ooooh!

И аз видях за бебчето на мартенки  Shocked, браво, браво, да им е живо и здраво!!!
А като гледам и от янурките вече колко бебчета са се появили ... направо вече се замислям как си наближава момента  newsm78 и май и при нас няма да е чудно да се появят бебета още през януари... но да са живи и здрави когато и да дойдат  Party

Приятен ден и много усмивки Grinning

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 10:53 от nejno_cvete

# 276
  • София/Център
  • Мнения: 136
Ей сега видях че имаме срещаааа, и аз идваааам  Grinning, че все не мога да смогна да се доредя да изчета всичко и да се включа, но вече съм в отпуск и ще наваксам, обещавам   bouquet

# 277
  • Мнения: 140
Добро утро, мами!
Искам да попитам, дали някоя от вас има болки от вътрешната страна на бедрата към слабините?
Края на 7 месец като ми се обадиха бъбреците започна да ме боли, главно като стана след сън или ако съм стояла дълго седнала. Понякога и през деня, болката е тъпа, търпима долу- горе.
Лекарката ми приема вс мн спокойно и ми каза, ами една кост расте нормално е  Rolling Eyes
От вчера ми се появи и едно хемороидче, никога не съм имала- сегса и него почвам да лекувам  Rolling Eyes
Беба пък върви с 2 седмици напред и вероятно няма да си дочака термина Flutter Аз съм в 32 седмица, а отговаряла на бебе 34.
Приятен ден на всички! Flutter

# 278
  • Мнения: 56
Момичета, влизам да ви кажа, че за мое голямо съжаление няма да мога да дойда на срещичката Cry Мъж ми не разбрал, че е толкова рано и ме отряза като кисела краставичка #Cussing out, а пък навън е доста студено и не ми се иска да мъкна Рая, при това ще трябва да дойдем пеша и малко множко ми се вижда Rolling Eyes Ще чакам снимки, приятна изкарване и поздрави на всички, които дойдат Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 139
krasikoko при мен стана точно с влизането в 8я месец. Аз мога да я пропускам, закусвам, защото ми ставаше лошо ако не съм закусвала, но сега ще я пропускам.

Деси, и аз съм така, пръстите ми сутрин са подути и ме болят кокалчетата, нямам албумин. Не са ми подути нито краката нито лицето. С този артрит, се успокоих, ама дано си ходи че е много неприятно, все едно не са моите ръце. Сега разбирам как се чувства баба ми.

daya9, аз на Бъдни вечер така се наплюсках, мислех че ще си затисна бебка с манджи, за щастие, явно й се отразиха добре, не върнах нищо, пък и на другия ден си бяхме добре и двете. Ама закуските явно не й понасят...Ще ги спирам Simple Smile.

kuco_pate, не ти завиждам мила Hug.

kamelllia19 - аз имам такива болки (силно казано, по скоро дискомфорт), все едно съм правила шпагат и съм се разтегнала, мисля че това са тазовите кости, които сега започват да се разтягат.

Весело изкарване на срещата, да качите снимки ей!

# 280
  • София
  • Мнения: 66
Момичета, така и не ми остана време да прочета, но нищо - довечера

Аз днес ще пропусна, че трябва да минавам през офиса Sad Много тъпо Sad
Но ще разгледам снимките с интерес после  Hug
Приятно прекарване ви пожелавам!!!

# 281
  • Мнения: 171
Добро утро, мами!
Искам да попитам, дали някоя от вас има болки от вътрешната страна на бедрата към слабините?
Края на 7 месец като ми се обадиха бъбреците започна да ме боли, главно като стана след сън или ако съм стояла дълго седнала. Понякога и през деня, болката е тъпа, търпима долу- горе.
Лекарката ми приема вс мн спокойно и ми каза, ами една кост расте нормално е  Rolling Eyes
От вчера ми се появи и едно хемороидче, никога не съм имала- сегса и него почвам да лекувам  Rolling Eyes
Беба пък върви с 2 седмици напред и вероятно няма да си дочака термина Flutter Аз съм в 32 седмица, а отговаряла на бебе 34.
Приятен ден на всички! Flutter
Да,аз имам болки,мене ме болят всички кокали под корема,таза,околу влагалището и към краката,сутрин не мога да стана от болка,а докато се раздвижа ходя като прегърбавена баба.На мене това ми е от смъкването на бебето,паднал ми е много корема и в момента стискам краКА,доктора каза,поне до 14-ти януари да устискам.Живи и здрави

# 282
  • Мнения: 171
Да,аз имам болки,мене ме болят всички кокали под корема,таза,околу влагалището и към краката,сутрин не мога да стана от болка,а докато се раздвижа ходя като прегърбавена баба.На мене това ми е от смъкването на бебето,паднал ми е много корема и в момента стискам краКА,доктора каза,поне до 14-ти януари да устискам.Живи и здрави

# 283
  • Мнения: 1 796
kamelllia19 и при мен има такива болежки, появиха се преди дестина дни, мислех си, че са от преумора, че точно тогава се местихме в ново жилище, обаче през следващите няколко дни не се преуморявах толкова и пак ме болеше, явно е нормално, аз мислех да питам лекарката, ама като не си записвам забравям ooooh!

# 284
  • Мнения: 592
Добро утро мацки или вече добър ден  Blush
Много апетитна изглежда закуската с кафенце - благодаря на майстор-готвачите които се грижат да не останем гладни Simple Smile  Hug
Май май всички започваме с по малко болежки - за повръщането - при мен не се е появявало за сега, първите месеци ми се гадеше но така и не успях да го направя както хората, а само 2 пъти като си бръкнах в гърлото понеже не се траеше.
За схващането на пръстите - на скоро на мъжа ми сестра му ми припомни че като бях брененна с Марина последните 2 седмици преди раждане ми бяха изтръпнали пръстчетата на ръцете - и то не кои да е, а именно средните Simple Smile Голям майтап беше като се оплаках на Доки - да се чудиш да се смееш ли или да плачеш. Снощи имах контракции вечерта, днес я карам по-спокойно.
Правим планове за утре вечер и разбрах че няма да сме сами, а на мъжа ми сестра му със семейството си ще са при нас. "Така или иначе може да сме се заразили на Бъдни вечер, поне да изкараме и Нова година заедно както си е от много години" Simple Smile Сега след малко отивам да направя обяда на малката и да бягам на лекар да ме прегледат, че тази кашлица и гърло ме смазват направо, а после ще правим списъка мъжете да отиват да пазарят в магазина.
Иначе бабчето ми ме поглези - обеща д ами направи баничка, баклава и тиквеник за Нова Година, така че от към десертите хич не го мисля. Някакви идеи да споделите за основното меню утре вечер  Thinking newsm78 Честно казано малко с еколебая, но има време до довечера ще го измъдрим Simple Smile Пазете се милички и много  Hug на тумбачетата.

Общи условия

Активация на акаунт