Отчет на набор 2003 - 40!

  • 14 181
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 019
viki_hrisa, радвам се, че всичко е минало добре!

# 61
  • Мнения: 133
viki_hrisa, Hug радвам се за теб! Хайде сега и от настинката да се оправиш бързо, и да посрещнеш Новата Година спокойна и усмихната!  bouquet

Гостуващи те ми свекър и свекърва си заминаха набързо и сега цари спокойствие у дома. Май не им понесе неспането на Рая. hahaha Свекървата беше силна, вилна, как ще става тя посред нощите да я утешава малката терминаторка, нооооо.......

Гледам за "лъжите" говорите. При Явор проблема е, че все някой друг му е виновен за нещо. Той никога не е виновен. Naughty

Едно наричане за Нова Година и от нас:
Да сте живи,
да сте здрави!
всеки работа да има!
Всяко зло да ви забрави!

# 62
  • Мнения: 1 687
Сурва, весела, година.
Голям клас на нива,
червена ябълка в градина.
Живо, здраво до година.
До година, до амина.

Благодаря ви момичета.  Hug
Такава ваканция пълна само с болести и лежане не съм имала до сега.
Лошото е, че Вики тази вечер вдигна температура 37,5 и сигурно и тя ще легне.
Почва да ми писва. Дойдохме си да се видим а то не мога да стана.  Sad


# 63
  • Мнения: 1 102
viki_hrisa , такива дребни неща да не те разстройват, това са дреболии, важното е че резултатите са супер.  Hug
Моя юнак цял ден след тичане напред назад в къщи, обяви че го боли корема...баба и дядо му са ни на гости и той проявява срамежливост и не пръцка при тях, защото те веднага забелязват случая и него го е срам, обадих се на доки и ми каза да му дам Нурофен, горкото заспа и като го гледам е добре.

# 64
  • София
  • Мнения: 7 673
viki_hrisa , радвам се, че резултатите са добри. Неприятно е това с малката, дано се размине само с това.  Praynig
Бети,  Joy Heart Eyes магаренце.

Само моето дете ли няма никакъв афинитет към телевизия, компютри и плейстейшъни?  newsm78 Най-много 1-2 филмчета в месеца да изгледа. Плейстейшънът пък хич не го влече, хем батко му го вика де му показва игри, а той вместо да се радва, че толкова големият му брат иска да го забавлява - не, отказва. Компютърът пък още по-малко го интригува. Не че имам нещо против, ама ми е странно. Той най-обича игри от сорта на Монопол, всякакви игри на карти, удари-потопи, шах, не се сърди човече и подобни.
Иначе освен, че вкъщи е тиха лудница сега през ваканцията, някак си свикнах да са всичките деца около мен непрекъснато. Павел особено няма начин да остане незабелязан.  smile3540 #Milti  superuu  Heart Eyes Ама ми е гот, въпреки че на моменти ми идва да го....бррррр...

# 65
  • Мнения: 1 102
Ирина, и моето си нямаше хабер от такива чуда, гледаше филмчета от сорта Франклин, но разбира се градината, ходенето на гости го научи на екстрите. На моя слабост са му колите, кара коли на ПС, поне не са боища. А ти се радвай че не се занимава, аз го ограничавам де, рисува, редим пъзели, правим гаражи на колите му...

# 66
  • Мнения: 7 201
viki_hrisa , радвам се, че резултатите са добри. Неприятно е това с малката, дано се размине само с това.  Praynig
Също се радвам. Hug
Иринка-радвай се,че не ти се заседява пред ТВто.Дани като заседне и...откарва по 3ч. и нагоре. ooooh! Налага се да го ограничавам. Stop
Мюрвет-разсмя ме с това за пръцкането. Laughing Heart Eyes

И едно наричане от мен:
Сурва,весела година,
до година,до амина!
Пълни шепи и хамбари,
бели агнета в кошари!
Нека всички земни дари
да се трупат на камари!

# 67
  • Мнения: 2 732
ЧРД на Vivi -здраве ,щастие и любов   bouquet!

моята предната година това беше научила за сурвакане:
Сурва весела година !
Сурва ,весела на баба,
че ни трябва като хляба !
Сурва ,весела на дядо ,
да му е сърцето младо!
Сурва ,весела на мама,
баницата по-голяма!
Сурва ,весела на татко ,
да ме тупа по нарядко!
Сурва , весела на всички ,
здрави ,умни и добрички!

# 68
  • Мнения: 1 687
ЧРД на Vivi -здраве ,щастие и любов  bouquet!

# 69
  • Мнения: 4 292
Честит Рожден Ден, Vivi! Пожелавам ти здраве, много успехи и сбъднати мечти!   bouquet

Аз няма какво да кажа, Кристиян си е вече вкъщи, пълен е с подаръци и много му се радвам. Внесе малко настроение, чудесно е, че си е при мен.  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 1 102
ЧРД и от нас!  Hug  bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 15 222
Благодаря ви, мили момичета!  Hug
Пак не бях разбрала, че има нова тема.  Blush
Бяхме в къщи с Иво-нали беше разносвач на скарлатина, и нямах много време да чета извън "подопечния" ми подфорум.
Иво и баба му се разбраха да й ходи на гости за 3 дни-дано тогава да ми остане повече време да изчета последните 5 теми.  Laughing
Пожелавам ви весело и незабравимо посрещане на новата година!  Hug

# 72
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден,Виви!(на патеричка)
Бъди много щастлива,обичана и здрава!
Желая ти да имаш една прекрасна година в твоя живот!



На всички ви желая весел празник и много настроение в новогодишната нощ! Hug Party Hug

# 73
  • Мнения: 3 211
Вики_хриса, браво за резултатите!
Виви, честит рожден ден на петерица!
От 21.12 съм си вкъщи, взех си отпуска 29 и 30 и се събраха доста почивни дни, но в този студ никъде не ни се ходи cold
Габи също се опита да се разболее от цистит. 2-3 дни я мъчих само с вода и чай, но не мина, та се обадих на хомеопатката и след първия прием на хомеоп.л-во вече не я боли като пиша, но пак продължавам с чай и вода, а тя по принцип въобще не пие.
Весело прекарване на Новогодишната вечер!
Ние ще сме си вкъщи, ще слезем при моите родители да вечеряме (те живеят на долния етаж) и после ще лежим пред телевизора. Поне аз, де Mr. Green Мъжът ми е на работа дневна смяна на 1 януари.

# 74
  • Мнения: 687
Аз минавам само да ви пожелая весело посрещане на Новата Година!

При нас денят тепърва започва и ме чака голямо готвене. Добре, че си имам верен помощник /"малък готвач" както той се нарича/, та няма да ми скучно при всички случаи Wink
Довечера, въпреки, че е доста студено, решихме да ходим на площада и да гледаме фойерверките. Румен за сега е ентусиазиран, надявам се да му е интересно.

Виви, честит рожден ден!
Пожелавам ти да си много здрава и много щастлива  bouquet
/и от мен малко на патерици/

Общи условия

Активация на акаунт