Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са обичайните новогодишни пожелания и поздрави за имениците?
Какви са мненията за снега и как децата се забавляват с него?
Какви са обичайните пожелания за рожден ден?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са обичайните новогодишни пожелания и поздрави за имениците?
-
Какви са мненията за снега и как децата се забавляват с него?
-
Какви са обичайните пожелания за рожден ден?
-
Какви са мненията на родителите за децата, които започват детска градина?
-
Какви са някои предизвикателства, пред които са изправени родителите при отглеждането на деца?
радвам се за теб! Хайде сега и от настинката да се оправиш бързо, и да посрещнеш Новата Година спокойна и усмихната! 
Свекървата беше силна, вилна, как ще става тя посред нощите да я утешава малката терминаторка, нооооо.......


магаренце.
Най-много 1-2 филмчета в месеца да изгледа. Плейстейшънът пък хич не го влече, хем батко му го вика де му показва игри, а той вместо да се радва, че толкова големият му брат иска да го забавлява - не, отказва. Компютърът пък още по-малко го интригува. Не че имам нещо против, ама ми е странно. Той най-обича игри от сорта на Монопол, всякакви игри на карти, удари-потопи, шах, не се сърди човече и подобни.
Налага се да го ограничавам. 


