Отчет на набор 2003 - 40!

  • 15 221
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 705
Здравейте и от мен. И аз само минавам да се запиша в старата година, че после живот и здраве в новата. Аз съм по добре. Довечера мислим да изведем Вики на площада в село. Ще има фоеверки, музика и хорo. Дано не е толкова студено.  Praynig
В утрото на Новата Година,
с блясъка на идващите дни,
нека радостта не ви отмине
с щастие и обич да ви дари!
Честита Нова 2009 Година!


# 76
  • Мнения: 4 387
Вики_хриса, забравих да кажа, колко се радвам, че резултатите са добри!
very nice, хубаво е, че сте реагирали навреме!
Иринка, радвай се, че детето не го влекат компютърните игри най-вече (защото анимациите, както и да е, ама..). Ела да видиш вкъщи какво става. Последните месеци успявам да го контролирам и почти не сяда на компа, но като се върне татко му, от сега знам какво ще е.  ooooh!

За първи път от години ще съм си вкъщи на Нова Година. Вече съм готова с всичко, остана само довечера да подредя масата. Обещала съм на Кристиян да гледаме анимации довечера.  Crazy

Пожелавам на всички ви весело посрещане на новата 2009 година!

# 77
  • Мнения: 1 102
Честита Нова Година! Много късмет, щастие и здраве!  bouquet

# 78
  • Русе
  • Мнения: 8 027
Vivi, честит рожден ден и от мен! Embarassed
Здраве, щастие, любов!
Вики-хриса,  Hug

Желая ви весело посрещане на Новата година!  Tada

# 79
  • Мнения: 250
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2009 ГОДИНА!    bigdance2  bigdance2  bigdance2
НЕКА ЩАСТИЕТО И ЛЮБОВТА НЕ НАПУСКАТ ВАШИЯ ДОМ, А ЗДРАВЕТО И КЪСМЕТЪТ ВИ СЪПЪТСТВАТ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!

# 80
  • Мнения: 1 705
Честита Нова 2009 Година
Здраве, щастие, късмет и усмивки. Нека всичко което сте си пожелали да се сбъдне.

# 81
  • Мнения: 1 102
чЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

Много здраве и късмет... Hug Hug Hug

# 82
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Желая ви успех във всичко което умеете!
Късмет във всичко, което не зависи от вас!
И сбъдване на всичко ,за което мечтаете!

На наборчетата желая да за здрави и щастливи дечеца, и много да слушкат!

Честит именник  на Алая!

# 83
  • Мнения: 1 705
Честит Имен ден на всички празнуващи.
Здраве, щастие и всичко най добро.  bouquet

# 84
  • Мнения: 530
Честита Нова Година!
Много здраве и късмет  party006 cheers Kissing Heart Kissing Heart

Честито на всички именници!

# 85
  • Мнения: 4 387
Честита Нова Година!

Много здраве, щастие, успехи и любов пожелавам на всички!   bouquet

Честито на всички, които празнуват днес! Да им е живо и здраво името!

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 11:46 от Клото

# 86
  • Русе
  • Мнения: 8 027
Честитта Нова Година!

Много здраве, щастие и пари!

Честито на всички именници днес  Hug

# 87
  • Мнения: 7 201
Честита Нова Година на всички!
С пожелание за мир, просперитет
и щастие в предстоящата година!
Нека бъде година на сбъднати мечти!
И преди всичко здраве за семействата ни!
Честито на именниците и наздраве!

# 88
  • София
  • Мнения: 7 673
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Много здраве и весели игри на наборчетата.  Hug
Посрещнаха ли новата година с вас дечицата? Павел се помъчи и успя да поспи от 4 до 6 и си изкара до 12 и половина. (той по принцип е от лягащите в 8 и се чудех дали ще издържи).  Heart Eyes
Целувки, прегръдки, че и хорце тропнахме.  Party

# 89
  • Мнения: 5 025
Честита Нова Година, момичета! Здраве, здраве и пак здраве!
Честит имен ден на всички празнуващи днес!
Ние снощи бяхме у мама. Съвсем кротко посрещнахме Новата година. Прибрахме се около 1.00 вкъщи, като бебка заспа мигновено почти, а Косето беше настроен да гледа Маската по ТВ. Не позволих, разбира се. Иначе като никога си поспа следобяда. Убедих го лесно, като му обясних, че ще стоим до късно на гости при вуйчо му!
Аз днес съм на работа... Но не съжалявам изобщо. По Коледа почивах достатъчно. А работя в радио и няма как... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт