Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са обичайните новогодишни пожелания и поздрави за имениците?
Какви са мненията за снега и как децата се забавляват с него?
Какви са обичайните пожелания за рожден ден?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са обичайните новогодишни пожелания и поздрави за имениците?
-
Какви са мненията за снега и как децата се забавляват с него?
-
Какви са обичайните пожелания за рожден ден?
-
Какви са мненията на родителите за децата, които започват детска градина?
-
Какви са някои предизвикателства, пред които са изправени родителите при отглеждането на деца?
Въпреки,че от мерак не спа следобяда,също изкара до 00:30ч. 
Тази вкъщи кротичко.
И поне следващите 10 дена така го дават. Даже има един ден другата седмица с минимална минус 16. Егати!

Дано натрупа! 


Тези деца кога ще се нарадват на сняг, незнам.
на АННА! Честита ни първа 6г. в темата, много здраве и безгрижно детство. 
, но си е студеничко........снега сигурно ще дойде утре, когато ще чакам на опашка за прием в ясла за малката.