Усещане за .... любов.

  • 41 132
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 38
Да се почувствам отдадена на някого, мога да реша само аз. Никой не може да реши това вместо мен, нито аз вместо него.

Не съм и не мога да кажа "мой" за никого.

Благодаря.Отговорила е вместо мен.

# 256
  • Мнения: 779
Любов е, когато ми е "тихо" с някого. Там, където "аз" и "ти" го няма вече, а живееш в един абстрактен миг.

# 257
  • Мнения: 77
Усещане за ... любов ...
Единственото ми желание в момента е да се сгуша в него и за няколко минути да послушам как тупти сърцето му.Това ми действа адски успокояващо

# 258
  • Мнения: 398
Тоше Проески !   

 Малко тъжно , но много истинско и изпълнено с много любов.

# 259
  • Мнения: 59
специално, за да допълна прекрасната тема  "Писмо на една непозната" из "Новели" на Стефан Цвайг

# 260
  • Мнения: 2 448
Снощи гледах един стар филм (1984 г) Да се влюбиш. Страхотна игра на Робърт Де Ниро и Мерил Стрийп. Там героите си казаха "обичам те" преди да се целунат и напуснаха семействата си (и двамата бяха женени) на практика без да са имали сексуална връзка. Видно беше, че се усещаха като сродни души, родени един за друг,но не бяха го "проверили". А го знаеха и беше вярно. Замислих се, че аз не бих могла да рискувам така и да реша, че това е любов само от няколко срещи, няколко целувки и никаква друга интимност. Дали това е само на кино или и в живота някой усеща любовта много преди да я консумира? Не мога да кажа "обичам те" (освен приятелски разбира се) на толкова ранен етап от една връзка. Порив, привличане, но чак любов ...  Rolling Eyes А вие? Случвало ли ви се е това?

# 261
  • Мнения: 398
 Tо като дойде не пита.Връхлитат те чувствата и губиш и ума и дума.

 А филмът е много приятен за гледане.Просто обожавам Мерил Стрийп.
 Е винаги плача , ама това е друг въпрос.

# 262
  • Мнения: 2 502
Дали това е само на кино или и в живота някой усеща любовта много преди да я консумира? Не мога да кажа "обичам те" (освен приятелски разбира се) на толкова ранен етап от една връзка. Порив, привличане, но чак любов ...  Rolling Eyes А вие? Случвало ли ви се е това?
Аз пък май изобщо не мога да кажа "обичам те", не и с онова, което би трябвало да се вложи в онези думи. Confused Ама ние жените даваме мило задраго, за да чуем точно това. Confused
Не ми се е случвало точно това...Но в живота ми имаше човек, който ми беше ужасно скъп и се видяхме след години и нищо сякаш не се беше променило. Сякаш вчера се бяхме разделили Confused А всъщност нали знаете за пресичащите се пътища, които вече са се разделили...няма общ път.

# 263
  • Мнения: 2 175
Снощи гледах един стар филм (1984 г) Да се влюбиш. Страхотна игра на Робърт Де Ниро и Мерил Стрийп. Там героите си казаха "обичам те" преди да се целунат и напуснаха семействата си (и двамата бяха женени) на практика без да са имали сексуална връзка. Видно беше, че се усещаха като сродни души, родени един за друг,но не бяха го "проверили". А го знаеха и беше вярно. Замислих се, че аз не бих могла да рискувам така и да реша, че това е любов само от няколко срещи, няколко целувки и никаква друга интимност. Дали това е само на кино или и в живота някой усеща любовта много преди да я консумира? Не мога да кажа "обичам те" (освен приятелски разбира се) на толкова ранен етап от една връзка. Порив, привличане, но чак любов ...  Rolling Eyes А вие? Случвало ли ви се е това?

Да, случвало ми се е..
С БНД бяхме така - след 1 седмица "гаджалък" на морето, той заряза всичко и ме последва в СФ..условието беше да живеем заедно..
Трябваше да реша за 10-а секунди..дали да прекарам живота си с човек, с когото се познавам от няколко дни.. Rolling Eyes
 #Crazy
Не устоях на страстния му поглед и казах "да".. Sunglasses

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Pasinet,на мен ми се случи такова нещо. След 2 срещи бях готова да оставя всичко останало и да тръгна след него.Направих го(ех,младост).Благодарна съм на себа си и всички,които тогава ме подкрепиха.Мисля,че такова нещо се случва веднъж в живота и всеки трябва да реши сам за себе си какво ще изгуби и какво печели.Трябва да го усетиш истински, за да си отговориш на всички въпроси и да вземеш решение Hug

# 265
  • Мнения: 301
Не мога да кажа "обичам те" (освен приятелски разбира се) на толкова ранен етап от една връзка. Порив, привличане, но чак любов ...  Rolling Eyes А вие? Случвало ли ви се е това?

Без срещи, без дори разговори - от пръв поглед се влюбих в мъжа ми. Много пъти в различни теми съм писала как точно и няма пак да се повтарям. Няма обмисляне, планове, просто знаеш, че е това е Той и е единствен.
Усещането за любов за мен е той - неговите очи, неговите ръце, неговия мирис ... той - големия, аз - мъничката  ... болка, почти физическа, когато сте разделени.

# 266
  • Мнения: 398
 Аз имам такава , но при мен даже бяха секунди.Четох напоследък едно изследване ,че влюбването от пръв поглед става за 8.2 секунди.

 Просто имаш чувството ,че познаваш човека някъде от минал живот и вътрешното усещане е ,че досега все си го търсил из тълпата и изведнъж - хоп и ето го.
 

# 267
  • Мнения: 2 448
Странно ми е това, не че го подлагам на съмнение, но наистина ли осъзнахте, че това е любов още от пръв поглед? Не е ли просто привличане, което по късно осъзнавате, че е много повече от това? Rolling Eyes Аз много трудно мога да нарека някой порив любов.  Confused

# 268
  • Мнения: 398
 Честно , чувството е нещо много странно.Сякаш изведнъж вдигаш температура.Губиш всякакъв разсъдък и думите се губят.Поглеждаш очите му и знаеш ,че това е ТОЙ.

 Може би наистина това не е точно любов , а някакво лудо привличане.

 В моя случай - видях го само за секунди и сякаш запаметих цялия му образ и после няколко дни търсих очите из тълпата.И когато го нямерих сигурно съм го гледала като препарирана.Естествено нищо не му казах тогава и изчаках малко.Но след 10 дни вече бяхме заедно та почти девет години така.
 

# 269
  • Мнения: 163
Лубовта е най велика на света и тя ще спаси света!!!!

Общи условия

Активация на акаунт