Бързо ли мина вашата бременност?

  • 7 673
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
Докато бях бременна ми се струваше, че не минава това време, но сега все едно отлетя. И се чудя кога мина това време, направо неусетно.

# 16
  • Мнения: 528
Много бързо отмина това време. Все едно не съм била бременна с дъщеря ми, пък какво да говорим за сина ми  Crazy И сега времето отлита толкова незабелязано, че чак понякога се натъжавам  Rolling Eyes Все едно вчера се суетях  защо ми закъснява МЦ , когато съм забременяла на баткото, а ей го днес бъдещ ученик  Crazy

# 17
  • Мнения: 165
Точно мислех и за да пусна същата тема Flutter
Ооох и сега с второто бебе и преди с дъщеря ми ми се струваше че, времето не тече.
Тези 9 месеца ми се виждат ужасно много време.
Нетърпелива съм да гушна бебенцето си. Heart Eyes
Когато родих дъщеря си и я гушнах за първи път не можех да повярвам, че това ми се случва на мен и вече съм майка.

   И аз съм много нетърпелива да дойде момента в който ще стана майка.Не знам какво да очаквам,не знам и какво да правя но се надявам че ще успея.И все пак много мина ама и бая остава.

# 18
  • Мнения: 11 004
До 7-8 месец мина много бавно, а след това до края дните отлетяха като миг, не ги усетих изобщо. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 9 973
мнооого бързо Grinning

# 20
  • Мнения: 1 428
Мина много бързо ,освен последния 9-и месец.

# 21
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Докато бях бременна,особено последните 2 месеца,ми се струваше,че времето едва,едва върви.Нямах търпение да видя бебчето,което растеше в мен и нетърпението ми правеше дните да изглеждат още по-дълги.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 262
Аз не разбрах, че съм бременна  Laughing Ходих на работа до последно (10 дни преди да родя) и се усетих чак като легнах на операционната маса Laughing
А откак се е родила времето тече поне 10 пъти по-бързо от преди  ooooh! Кога родих, кога мина първия рожден ден...

# 23
  • Мнения: 117
Много бързо мина,може би защото бях на работа и винаги е имало с какво да се занимавам.

# 24
  • Мнения: 1 512
Докато бях бременна ми се струваше,че времето е спряло особено последните 2 месеца.5 мин.минаваха все едно са 5 часа.А сега като се сетих за онова време ми се струва,че е минало неусетно.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 139
Не го усетих просто,толкова бързо мина.С умиление си спомням за бременния си период Simple Smile

# 26
  • Мнения: 544
Бавно.
Докато бях бременна имах чувството,че времето се тооочи много бавно.

И при мен така.

# 27
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Много бързо Grinning
Но и сега времето лети неусетно  Crazy
Кога забременях, родих, че и минаха две години  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 629
Оф да много бързо мина и преди това все охках колко ми тежи, а сега давам всичко пак да ми тежи и голямата тумба да си я нося. Много ми е тъжно без коремчето, ама ще си направя ново  Mr. Green Много бързо се забравя всичко - бременност, раждане, колики ... защо така ...  Confused

# 29
  • Мнения: 1 305
Много бързо ми мина цялата бременност, а сега вече се мина и една година от тогава и пак ми се струва бързо  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт