ЯНУАРЧЕ вече съм голямо , искам торта , купон и голям подарък мамо

  • 21 094
  • 289
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 336
Люси, Клео, честити да са ви 3-годишните малчугани Hug Да ви радват, да са ви здрави, усмихнати и щастливи  bouquet



Извинете, че само лалета пускам, но много ги обичам, а и е сезон Mr. Green

Люси, мерси за почерпката, мммм Wink

СирЕнке, явно съм пропуснала този лек, може и да опитам щом казваш, че има резултат. Ники нещо днес пак ми покашля Rolling Eyes 3-4 пъти, ама има колкото за разкош Rolling Eyes

Не смея да се хваля, но от четвъртък ще водя мишките на плуване, дано не се случи нещо пак, та котка да ни мине път Praynig

Днес бях цял ден сама с тях/не ми се случа често/, чак към 8 дойде свеки да ми помогне, та съм яхнала метлата. Дойде една приятелка на гости с детето и Елена такива демонстрации на инат и дивотия направи, че ме изкара от равновесие. Свеки дойде тъкмо навреме Laughing

# 181
  • София
  • Мнения: 1 056
О, Мишленце, май улучи момента, когато пробвах дали мога да поставям такива картинки(за пръв път ми е Embarassed). Върни се на предната страница да те развеселя малко.

Леле, Илиндичка, Самито какъв е пич с тая риза и с тези дънки, пу-пу, много е готин.

Неда, много ми хареса твоя поздрав, ако не излизаха ваканция яслата цял месец лятото, та се наложи да го отбия, щяхме да изглеждаме точно така в момента.

Което ме напомня да питам Дейзито и Орхидейката вашите девойки сещат ли се за кърменето, защото мене Мъри още ме "преслушва" от време на време, все по-рядко, но се случва, де!

И да напомня на всички да влязат и да гласуват за парти-рождения-ден, че нямаме много време!


Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 22:53 от ludmilana

# 182
  • Мнения: 3 336
Люси, съжалявам че не си могла да празнуваш рождения ден на детенцето си заедно с него, но не се ядосвай за градината, тъкмо си пропуснала един антибиотик, аз така бих гледала на нещата.  Hug С картинките добре си се справила Wink

# 183
  • Madrid
  • Мнения: 514
Честит рожден ден на Мариян!!Да е здравичък и послушничък на мама!Да расте все така приказлив и остроумен!
Честит рожден ден на Алекс!Предполагам колко много е порастнал!Дано да го видим скоро-здрав,игрив и красив!
Поздравявам и вас майчета!Пожелавам ви по-малко стрес и повече релакс с любимите ви хора!  bouquet

Благодаря ви за приятните коментари,относно моето момченце!  Simple Smile
Галита,мен пък вие майчетата с повече от едно дете ме вдъхновявате и мен за още едно детенце! Heart Eyes
Просто искам да споделя,че щастието ми от това,че Сами е здрав приключи.Не е болен,но пак кашля като преди-общо взето четири месеца.По този повод днес поисках от педиатъра да пуснем изследвания-кръв,урина,ренген на гърдите.Може и астма да се окаже.Просто той се подобрява от време на време,но не е спирал да кашля,снощи направо беше ужасно неприятно да го слушам как кашля,има някякви секрети,които го давят.Друго засега няма-бяга,дивее,храни се добре,то тази кашлица вече ми се набива като писък в ушите.Взимам го по-рано от градина и ходим в един слънчев парк,да се понапича малко.

Отивам да се почерпя на предната страница. Laughing

# 184
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честит Рожден Ден ,на сладурите със закъснение  Embarassed
Кристиян ,  Мариян и Алекс !

Да са живи и здрави, усмихнати и безгрижни!


Честит Трети Рожден Ден 
                             на Станислава и Мартин!!

Бъдете  здрави ,умни, весели  и послушни!


Мили приятелки , да са ви живи и здрави децата
 и много да ви радват!

# 185
  • Мнения: 3 886
Честито на всички рожденици, които съ м изпуснала и на тези които празнуват днес: ilindi4ka- Самуил, Laleva80 - Йордан, nenepygka - Симона, daisy_st - Паолина, ani_ji - Жулиен, kotkaaa - Янислав , Gushanka - Кристиян, palindrom - Надежда, zaicheto - Никола, dididaskalova - Теодор, pozor - Венцислав anjelina - Матю -
pepi - Станислава -
de4e - Кристиан - maichence - Maртин -- да сте живи и здрави весели и засмяни
Цитат на: ludmilana
link=topic=359327.msg9794851#msg9794851

date=1231879453

Което ме напомня да питам Дейзито и Орхидейката вашите девойки сещат ли се за кърменето, защото мене Мъри още ме "преслушва" от време на време, все по-рядко, но се случва, де!



Ааа всяка сутрин и вечер си цунка циците  Embarassedсеща се всеки ден и иска ПОБА (не може да го каже)дали има мляко .Много спокойно и бавно и с търпение  обяснявам че вече го и изпапкала.Тя аааа не има още има hahaha







 


 
 






Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 10:19 от [x]DIVA_ORHIDEQ

# 186
  • Madrid
  • Мнения: 514
Днес бяхме сутринта да дам урина и да вземат кръв от ръчичката на Самуил.Аз като видях шишенцата,направо ми призля,че те за моите изследвания като бях бременна взимаха горе-долу същото количество.Направо ми призля,Самито и той се поплака жално,жално,но после бързо се успокои и ми каза,че иска да спи,та станахме преди половин час.На всичкото отгоре се засякох с бившето гадже на мъжа ми и си почакахме заедно,тя е рускиня и едвам ме понася,а на мен дори ми е симпатична да ви кажа.Има момченце на две годинки,много красивичък,даже бих отишла с нея да пием кафенце.  Outta Jointза кафето се шегувам Laughing
А пък за проверката има-няма мляко съм ви писала и преди,макар да не съм от най-дълго кърмещите.Още си ме проверява Самито,а мина година и половина вече.И се подсмихва едно такова,много сладичко. Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 3 336
Майченце, честит ти рожденик  bouquet Да ти е жив и здрав, усмихнат и щастлив Heart Eyes

Илиндичка, съжалявам за кашлицата на Сами, дано бързо се оправя. Имаш ли наблюдения дали кашля по определено време? Например когато си легне, сутрин рано, когато се затича и заиграе?

# 188
  • Мнения: 690
ЧРД на Мартин на Майченце!!! Да е жив и здрав и много радост да носи!!!

# 189
  • София
  • Мнения: 615
Честит ти рожденик, Майченце!!! Здрав и усмихнат да ти е!

# 190
  • Madrid
  • Мнения: 514
Честит рожден ден на Мартин на Майченце!

Мишленце,не съм обърнала внимание на това.Кашля-много сополи и суха кащлица/не точно,пак има секрет ,но малко/,влажно,с много храчки и "задни сополи",дави се с някакъв секрет,а сопол не тече/през това време винаги давам нещо -натурално,хомеопатично,олигоелементи/,утихва,почти не кашля и пак-сополи,суха кашлица,влажна...постоянно е така.Затова пуснахме изследвания и педиатъра има съмнения за астма.
Ще проследя.Например сега като заспиваше,кашляше много,има сутрини,в които кашля доста и в други,които не. Rolling EyesОпределено кашля като се поизмори,така мисля,пак ще обърна внимание,но от октомври не помня ден,в който да не съм го чула да кашля.И от антибиотика не се повлия,само отита се излекува,понеже беше с перфорация и течеше гной,а натуралистката ,при която ходим,беше в отпуска по Коледа,та май не мога да разчитам като постоянен лечител на нея.Сега търся хомеопат,ама тук не е така разпространено.Предстои ми да говоря с една испанка,която лекува децата си дълги години при една такава и това ми звучи обнадеждаващо,просто не мога да намеря алтернативен лекар,на който да разчитам.Помагали са ми,но в определени моменти, има сериозни ситуации,в които не си позволявам самолечения,все пак съм музикант,не лекар! ooooh!

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 01:15 от ilindi4ka

# 191
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Добро утро!! Hug
Днес е мой ред да черпя !
Как бързо лети времето .... Hug
И понеже е време за кафе, започвам с него  Wink Heart Eyes Hug








Пожелавам си му  отново... Praynig
Расти мое малко момченце ,
мъж умен и силен стани
нивга глава не прекланяй детенце,
след бури житейски Човек остани!!
Praynig


# 192
  • София
  • Мнения: 615

  Вивка, Нека расте здрав, обичан и щастлив! На теб желая да си здрава да му се радваш и подкрепяш!    Hug Hug Hug

# 193
  • Мнения: 2 553
Честита 3-та Годинка на Калоян! Да расте здрав, весел, умен, щастлив и много да ви радва!



VIVKA, честит празник!


# 194
  • Madrid
  • Мнения: 514
Честит рожден ден на Калоян!Да расте засмян,винаги здрав,пъргав и послушен!




Вивка,това е за теб!Този празник е и твой!Пожелавам ти да си все така всеотдайна,търпелива,любвеобвилна и разбираща майка,както до сега!Щом това личи от виртуалното пространство,предполагам,че в реалното е още по-истинско!Голяма и искрена прегръдка имаш от мен,с пожелание за весел и бликащ от красиви емоции ден за теб и цялото семейство!

Общи условия

Активация на акаунт