ЯНУАРЧЕ вече съм голямо , искам торта , купон и голям подарък мамо

  • 21 109
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 615
Присъединявам се към чудесните пожелания - весело изпращане на старата и още по-весело посрещане на новата година и от мен! Hug

# 46
  • Мнения: 2 381
Честит Рожден Ден, Лисана!Много здраве, щастие и късмет!   bouquet

Приятно посрещане на Новата година на всички!

# 47
  • София
  • Мнения: 416
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2009 Г.Пожелавам на всички да са здрави,с по-малко проблеми и всичките ни надежди и мечти да се сбъднат!

# 48
  • Мнения: 2 553
Мили приятелки, весело посрещане на Новата 2009 Година! Пожелавам на вас и семействата ви много здраве, щастие, мир и разбирателство! Обичам ви много!!!  Hug Hug Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 416
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!

# 50
  • Мнения: 1 187
Честита 2009г.мили дружки!  Drunk Да сте живи и здрави вие и семействата ви!  Hug Heart Eyes Hug


# 51
  • Мнения: 690
Честита Нова Година!!!
За много години - здрави и мирни!  Hug Praynig

# 52
  • София
  • Мнения: 615
Мили виртуални приятелки, Честита нова година! Да е спорна, благодатна, здрава и щастлива!  Hug

# 53
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честита Нова Година, Приятелки!!
Здраве , късмет и щастие да донесе на вас и всички , които обичате!
!


Neda , успех в конкурса за детска рисунка Hug!!!Щерка ти заслужава първото място Peace!Имате един глас от мен! Hug

maichence, добре дошла при нас!  bouquet

mishlentze, , добре , че нещо по-лошо не се случило на децата Praynig !!И аз си мисля , че мъжът ти повече от страх и паника е викнал , отколкото , че те обвинява за нещо!! Hug Да ги закриля Господ децата защото дори и да сме до тях не можем да избегнем понякога бедата! Cry

[X]*АнАн* , пази ни места във вашето "реномирано " здравно заведение Mr. Green , че сме за там- за там сме,ама поне да поотраснат децата -ще си спретнем оздравителен купон  Mr. Green Joy Joy

Деси, много сняг има при вас  newsm78 (искам и аааааз Praynig)!Много са ти сладки госпожиците  Hug !

# 54
  • Мнения: 3 336
Честита нова година, момичета :hug:

Да вали щастие! Да натрупа здраве! Да не се топи надеждата! Да ни топли любовта!

Неда, още един глас и от мен. Засега дъщеря ти е първенец, но борбата е голяма. Гласувайте, момичета Heart Eyes

Момичета, никой не разправя как е изкарал Naughty Така няма да се разберем Mr. Green Чакам клюка аз Mr. Green

Ето от нас - както казах предварително бяхме 10 възрастни и в крайна сметка 4 деца. От тях само моя син момче, всичко друго момичета. Казвам ви цяла вечер не съм им чула гласовете #Crazy Направо не мога да повярвам каква спокойна вечер имахме. Обаче от еуфорията нищо не ядоха, не били гладни. Моите в 11 часа поискаха да си легнат. Другото на 1 година и 7 месеца заспа чак към 12.30, а четвъртото с 3 месеца по-малко от нашите чак в 2.30 и то със зор майка му го приспа ooooh! Това последното ми събра очите. Толкова говори, че устата му не спира и като го бъзнеш нещо знае как да ти го върне Shocked Много правилно говори, за разлика от Ели например, че направо да се чудиш кой е каката newsm78 Обаче на ръст не можеш да сбъркаш, моите и двамата стърчат с една глава и повече над нея, направо са като гиганти до нея Crazy Възрастните спокойно изкарахме, нямаше хорА, нито танци,но пък се наприказвахме до насита, до 4.30 откарахме.

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 09:52 от mishlentze

# 55
  • София
  • Мнения: 416
VIVKA,много благодаря.Нали знаеш че 24 часа в денонощиети не ми стигат.

# 56
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честит Рожден Ден, Калоян!

Здраве , късмет и щастливо детство ти желая!!
Бъди грижовен и добър батко
за малката ти сестричка


Пете , Честит празник!!!


# 57
  • София
  • Мнения: 615
petenceto Да ти е здраво, щастливо и късметливо, 3 годишното човече!
Честит празник и весело изкарване!


Момичета, благодаря ви за подкрепата безкрайно много, наистина битката е страшна за всеки глас, но май не трябва да го обсъждаме тук, за да не го сметнат за агитация и да ни дисквалифицират. Гласувайте по съвест!  Hug
mishlentze ние изкарахме точно като вас с приятели, не се получиха танците, но беше много приятно, празнично и децата си играха чудесно.
maichence добре дошла , разкажи ни повече за вас!

# 58
  • София
  • Мнения: 416
Neda,имам две деца.Дъщеря ми се казва Виктория и е родена на 06 януари 2000 г.,а синът ми се казва Мартин и е роден на 14 януари 2006г. с размери 3.650кг и ръст 52 см.Мартин ходи на ясла,но в момента се чудя и за детските градини,защото вече се обърках от толкова информация и противоречиви мнения.

# 59
  • Мнения: 690
Момичета, благодаря за пожеланията!
Почерпете се за здравето на порастналото ми момче!




Общи условия

Активация на акаунт