Мнения и препоръки при избор на прахосмукачка

  • 70 679
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Аз пък ще кажа, да не е с пластмасови тръби, че видях и препатих с нова прахосмукачка.

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Аз пък ще кажа, да не е с пластмасови тръби, че видях и препатих с нова прахосмукачка.
на майка ми беше такава, вярно, нисък клас, но иначе с гаранция 2 години. тръбите се огънаха, което, естествено, не се включва в гаранцията. и - айде на боклука  Cry

# 17
  • Мнения: 2 388
karmacoma , нашата е LG, към 250 лв струваше, което предполагам е може би нисък клас.
Не съм наясно как се движат цените.
Гаранцията не покрива тръбите. Не можахме да намерим откъде да закупим други ( не сме и търсили много де Laughing ). Та се почна лепене, чудесии, докато накрая се измисли вариант с преправянето им. Обаче не стана, както си беше с оригиналните.
На мен пък не ми се купува друга и така сме си тази още.

# 18
  • Мнения: 395
запис, че ми трябва нова прахосмукачка.

# 19
  • Мнения: 2 211
И аз съм решила да сменям прахосмукачката.
Я ме осветлете сега за HEPA филтрите? Чета ли чета, че са последен писък на модата, но това:
 
...а така също колко й струват консумативите, че тук едно момиче нещо за смяна на ХЕПА филтър от 50 лв. на месец говореше за нейния Самсунг.
лееееееко ме смути щото се бях насочила точно към тази марка!
Та въпросът ми е с или без въпросния филтър да търся прахосмукачка?

# 20
  • Мнения: 4 401
и аз ще чета Shocked

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз съм решила да сменям прахосмукачката.
Я ме осветлете сега за HEPA филтрите? Чета ли чета, че са последен писък на модата, но това:
 
...а така също колко й струват консумативите, че тук едно момиче нещо за смяна на ХЕПА филтър от 50 лв. на месец говореше за нейния Самсунг.
лееееееко ме смути щото се бях насочила точно към тази марка!
Та въпросът ми е с или без въпросния филтър да търся прахосмукачка?

Ами, да ти кажа - по-обикновена - по-добре! Филтъра на моята го чистя след всяко ползване, а индикаторната лампичка все свети, че е мръсен т.е. проси за нов ама новия струва 45лв на всеки 6-8 месеца, така, че се замислям дали да не си взема обикновена "уж" боклучава прахосмукачка, щото тая излиза с по-големи претенции и от мене! #Cussing out
Моят съвет - купи си нещо по-евтинко, та вместо нов филтър си вземи нова прахосмукачка за тия пари!

# 22
  • Мнения: 930
и аз си търся прахосмукачка, но повече от 200 лева не бих дала newsm78
а за тази  сума като гледам трябва да е без екстри

# 23
  • Мнения: 19 485
И аз съм решила да сменям прахосмукачката.
Я ме осветлете сега за HEPA филтрите? Чета ли чета, че са последен писък на модата, но това:
 
...а така също колко й струват консумативите, че тук едно момиче нещо за смяна на ХЕПА филтър от 50 лв. на месец говореше за нейния Самсунг.
лееееееко ме смути щото се бях насочила точно към тази марка!
Та въпросът ми е с или без въпросния филтър да търся прахосмукачка?
Просто при покупката попитай колко струват филтрите и на какъв период се сменят - на моята прахосмукачка тези филтри не са скъпи, намират се свободно - ХЕПА филтърът е хубаво нещо, просто трябва да е на по-поносими цени

# 24
  • Мнения: 431
Ние скоро си взехме тазиhttp://www.findyourspares.co.uk/shopimages/products/normal/S5261.gifи съм много доволна!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 97
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=09002001&c … 60&shop_id=18
Моята е такава единственият недостатък е , че трябва след всяко чистене да се мие контейнера, филтрите- това ми отнема 10 минути.
Иначе , ако чистите един или два пъти в седмицата е добре. Доволна съм.

# 26
  • Мнения: 19 485
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=09002001&c … 60&shop_id=18
Моята е такава единственият недостатък е , че трябва след всяко чистене да се мие контейнера, филтрите- това ми отнема 10 минути.
Иначе , ако чистите един или два пъти в седмицата е добре. Доволна съм.
Видят какъв е моделът ти и реших да те попитам: А пере ли качествено? Искам да си купя нещо такова за основното почистване в къщи, а Зелмера отдавна си го уважавам. При моя модел, както бях писала няма перящи функции, но пък ми е по-лесно редовното почистване. Даже бях харесала един модел на Зелмер който освен че пере, има и парогенератор - ама цената му е повече от 600 лв. и още се въздържам.... newsm78

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Ако трябва честно да ти отговоря не пере хич добре.
Става за освежаване на килими и мокети, но да ти изпере петно --- с четката се захващам...
Прала съм тапицерията на колата- добре, но пък се разнищи тапицираното на вратата.
При холовата гарнитура- става , излиза една черна вода,  Shockedкато, че ли е живеем в мръсотия- това е от праха.
Нали ти казвам - само за освежаване. За петна по килим - не става.
Обаче я имам вече от 5 години, недай си боже да се развали , пак такава ще купя.

# 28
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Наскоро си купих LG -супер безшумна и мощна....повече от доволна съм Heart Eyes
старата също ми беше такава марка,и нямам оплаквания,но я подарих на свеки,след като 10 год.ми служеше вярно  Peace

# 29
  • Мнения: 748
2000 вата нищо не значи. трябва да се гледа всмукателната мощност. колкото повече толкова повече. нашата е с 420 W всмукателна мощност и съм изключително доволна  Peace даже по коледа оборудвахме с такива свеки и лелята. Peace простичка, лека, здрава, не изисква никакво особено баене. ето я: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017715

Общи условия

Активация на акаунт