Колегата на мъжът ми не излиза от главата ми.

  • 23 104
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 366
Написах му "грехота е ,обаче не ми излизаш от главата" Embarassed ooooh! #Crazy
Обаче има едно НО,това стана вчера след банкета на фирмата.

Знаех си - жените нямат работа на фирменото парти на мъжете си. Според мен, по- добре е да му пишеш и да го помолиш да не споделя с никого, че туко виж се е похвалил на мъжа ти.

# 16
  • Мнения: 2 556
измисли си резервен вариант, в случай че смс-а стигне до мъжа ти, аз бих нарочила някоя приятелка, че го харесва и сме му писали от моя телефон Grinning

# 17
  • Varna
  • Мнения: 264
Нали казват че не трябва да правим това което не искаме и на нас да направят:)замисли се просто ако твоя мъж е поставен в момента в същата ситуация,докаде ти би искала той да стигне.Нали не искаш на твоято фирмено парти той да чака твоята колежка да го докосне погледне или отговори на СМСа му.Всичко зависи от това дали си способна да развиеш нещата с него на флирт ниво,или няма да пропуснеш да го сграбчиш когато разбереш че те харесва:)Всяка жена има нужда от тръпка,а риска естествено може да превърне тръпката в оргазъм:)

# 18
  • Мнения: 1 629
Леле какъв смс. Ако с мъжа ти са добри приятели 100% ще му го покаже и ще пита дали знае кой е!?  Thinking  можеш да кажеш ако нещо стане, че си искала да го пратиш на мъжа ти все едно искаш секс, а  той е до тебе и така щяло да е много романтично, ама си го пратила на колегата  Mr. Green абе нещо такова ...

# 19
  • Мнения: 2 556
кой ли мъж ще се върже на това обяснение обаче

# 20
  • Мнения: 1 629
ми знам ли  Thinking ако е по-странна и екстравагантна ще се върже

# 21
Леле какъв смс. Ако с мъжа ти са добри приятели 100% ще му го покаже и ще пита дали знае кой е!?  Thinking  можеш да кажеш ако нещо стане, че си искала да го пратиш на мъжа ти все едно искаш секс, а  той е до тебе и така щяло да е много романтично, ама си го пратила на колегата  Mr. Green абе нещо такова ...
Добри приятели е меко казано,направо са си като мъж и жена.А и двамата по цял ден си говорят само за жени и секс.
Другото е,че мъжо прекали с алкохола и си легна моментално/той много добре знае,че не обичам да правя секс на пияна глава/,а аз пушех и как можах да напиша тази глупост.

# 22
  • Мнения: 366
Разбира се , че няма да се върже. Оправи нещата докато е време.Обади му се и го помоли да не казва. Според мен това е единственото решение.

# 23
  • Varna
  • Мнения: 264
е той наистина трябва да пасе:)че да се върже.Важно е просто младежа да разбере че си ти.Иначе е много по-вероятно да се допита до мъжа ти.А разбере ли гледай да осъзнае че си забавна и емоционална и както бързо те хваща от алкохола, така и бързо те пуска:)))та грешката няма да я повториш:)Ще видим след това кой след кого ще върви.Отстъплението е най-доброто нападение:)

# 24
Другото което ми идва на акъла е да му пиша друг смс,но от сайта на Мтел и просто да му кажа да забрави този смс,все едно нищо не е било,просто съм била пийнала повече.

# 25
  • Мнения: 2 556
Обади се на младежа да пиете по 1 кафе, не вярвам да откаже, вземи му телефона да го разгледаш какъв модел е и изтрий смс-а. Ако те притеснява този вариант, помоли някоя приятелка да свърши същото, лесно е, чиста работа  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 292
Мале, мале, как си могла да му пратиш смс от твоя телефон?  ooooh! Направо не ми идва на ум какво можеш да измислиш, ако реши да го покаже на мъжа ти...

# 27
  • Мнения: 1 629
и да пишеш и да не ще му каже, че някоя тайнствена жена му е писала смс Confused случвало ми се е и знам за какво говоря! Ако ще пишеш друг смс го пиши от мтел.!но не казвай, че си ти?! ми ако го е изтрил без да иска?

# 28
Еми така реших,ще се чуя с младежа и просто ще му кажа,че........ и аз незнам какво,но ще бъде нещо от рода,че нещо съм се объркала и бла-бла и нищо съществено не написах

# 29
  • Мнения: 366
Разбира се , че трябва да му каже коя е. Само така приятелят би си замълчал пред съпруга.

Общи условия

Активация на акаунт