Споделете качествени защитни продукти при използване на преса за коса?

  • 36 070
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 732
Моята фризьорка използва някакъв спрей Techniart на Loreal преди да ме третира с преса, но в Златната рибка го няма. Kъде от друго място в нета могат да се поръчат продукти на Loreal?

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 15:38 от magia

# 61
  • Мнения: 164
Моята фризьорка използва някакъв спрей Techniart на Loreal преди да ме третира с преса, но в Златната рибка го няма. Kъде от друго в нета място могат да се поръчат продукти на Loreal?


Златна рибка ще заредят в петък или най-късно в понеделник,поне на мен така ми отговориха.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 732

Златна рибка ще заредят в петък или най-късно в понеделник,поне на мен така ми отговориха.
[/quote]

Благодаря  Peace Ще следя

# 63
  • Мнения: 243
Аз съм доволна от продуктите на CHI,за съжаление само при фризьорката ми съм ги виждала,някои знае ли магазин в Пловдив където да ги намера,много ще съм благодарна Simple Smile

# 64
  • Мнения: 19
Аз съм доволна от продуктите на CHI,за съжаление само при фризьорката ми съм ги виждала,някои знае ли магазин в Пловдив където да ги намера,много ще съм благодарна Simple Smile

точно за тзи фирма и аз щях да пиша-силк терапи на фарук-олиото,но по малко по върховете,че изменя леко цжета на косата.

# 65
# 66
  • Мнения: 144
И аз от скоро имам преса,но ме е страх да я ползвам често,за да не си изгоря косата.Вие колко често ползвате пресата и до колко градуса я загрявате?

# 67
  • Мнения: 2 386
Трябва ми нещо качествено за термозащита и блясък, но не CHI - вече имам. Bed Head? Paul Mitchell? Дайте идеи, цената е без значение.

# 68
  • Мнения: 2
някой позвал ли е продуктите на KERASTASE http://www.kerastase.com/.Kerastase Resistance Ciment Thermique, 125ml е много добър продукт

# 69
  • Мнения: 451
Kerastase Resistance Ciment Thermique, 125ml е много добър продукт
Аз съм с Цимента и го обожавам Mr. Green Много е добър наистина, косата става страшно мека с него.

# 70
  • Мнения: 243
Трябва ми нещо качествено за термозащита и блясък, но не CHI - вече имам. Bed Head? Paul Mitchell? Дайте идеи, цената е без значение.


А от къде си взе CHI и ти ли от ebay?

# 71
  • София
  • Мнения: 4 294
Kerastase Resistance Ciment Thermique, 125ml е много добър продукт
Аз съм с Цимента и го обожавам Mr. Green Много е добър наистина, косата става страшно мека с него.

от къде го вземате този Ciment Thermique, специално за третиране с преса и маша ли е  Thinking
Вече се сдобих с преса, така че трябва и нещо за защита на косата да взема

# 72
  • Мнения: 3 419
И аз от скоро имам преса,но ме е страх да я ползвам често,за да не си изгоря косата.Вие колко често ползвате пресата и до колко градуса я загрявате?
Аз се изправям на 140 градуса,може би 2-3 пъти в седмицата.Е,понякога има и седмици,когато си оставям къдравата грива  Laughing

# 73
  • Мнения: 718
Най-добрият продукт за термична обработка, който съм ползвала, е спрей на TONI&GUY, но за съжаление не се внасят в България, английски са. Косата се изправя за секунди (с хубава преса), остава жива, лъскава и трайно права! Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 10 325
Най-добрият продукт за термична обработка, който съм ползвала, е спрей на TONI&GUY, но за съжаление не се внасят в България, английски са. Косата се изправя за секунди (с хубава преса), остава жива, лъскава и трайно права! Peace

За този ли става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт