Пъзели 3

  • 35 978
  • 614
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 659
В Bonjour съм виждала, че продават лепило на Ravensburger, но незнам във Варна има ли техен магазин.

veroniki, ползвала ли си такова лепило? Сподели, моля те, впечатленията си.

Има го във френския сайт:
http://www.rue-des-puzzles.com/catalogue/puzzle_conserver_ravensburger.php

Аз се позамислих дали да не си поръчам, но малко по-напред в темата имаше коментари от недоволни от тази марка лепило за пъзели и реших, когато идвам до София, да си купя на Едука - за него поне съм сигурна, че е добро.
Ами аз до преди 10 дни (тогава за първи път ползвах лепилото на Educa) бях ползвала само него и съм много доволна  Peace. Готово си е в шишенцето, с дунапренен тампон отгоре и е много лесно за употреба. Пак се нанася от лицевата страна и е бяло като мляко, но после попива и въобще не личи, че е мазан с нещо пъзела (ама първия път като лепих се ококорих  Shocked като видях цвета). Минавам пъзела поне два пъти с лепилото за по-сигурно, като единия път го мажа отгоре-надолу, а после отляво-надясно. Залепва много здраво - преди години си окачих на стената един пъзел без да го рамкирам. Ползвала съм само това в бялото шишенце. Скоро видях и едно в черно, което май придава някакъв ефект на пъзела, но него не съм го пробвала.
 Сега се сетих, че преди години единственото място, където го намирах беше в Метро. Би трябвало и сега да го продават. Метро поне има в повечето големи градове.

# 511
  • Мнения: 87
Таково течно лепило и с дунапренче отгоре има и на Едука, аз моето си го взех от малкия ЦУМ и хич не се занимавах да разтварям другите.
Извинявам се, аз май се включих без да прочета и старите мнения... Hug

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 21:38 от blue_dream

# 512
  • Мнения: 6 940
И аз сьм доволна от лепилото. Всьщност аз я оплесках малко понеже сложих по-малко лепило, но го установих когато вече беше свьршена работата.

# 513
  • Мнения: 1 679
Благодаря за мненията, момичета, ще го пробвам Simple Smile

# 514
  • София
  • Мнения: 5 775
Без грам такт  Mr. Green направо казах в къщи,че съм си харесала още 2 пъзела и може да има 2-ра поръчка,не ме набиха  Crazy
Аз като се вглъбя Blush в пъзелите и изключвам ,и не занимавам половинката с моята особа,той е много доволен  Mr. Green

# 515
  • Мнения: 2 697
Без грам такт  Mr. Green направо казах в къщи,че съм си харесала още 2 пъзела и може да има 2-ра поръчка,не ме набиха  Crazy
Аз като се вглъбя Blush в пъзелите и изключвам ,и не занимавам половинката с моята особа,той е много доволен  Mr. Green

Ха-ха Mr. Green Ами май няма да му мислим много.

Спретнала съм ви едно списъче вече Laughing Казвайте, ако има още желаещи, да дописвам Laughing

# 516
  • София
  • Мнения: 5 775
Да посочвам ли пъзелите или като видим колко хора са желаещи,тогава?

# 517
  • София
  • Мнения: 1 947
аз ще прегледам утре и ако харесам нещо ще се включа пак  Mr. Green (много сте лоши да подхлъзвате така хората Simple Smile)

# 518
  • Мнения: 2 697
Да посочвам ли пъзелите или като видим колко хора са желаещи,тогава?

Ами аз мисля да се съберем поне 10-ина желаещи? Да ни излезе по на сметка доставката, това ми е мисълта.

аз ще прегледам утре и ако харесам нещо ще се включа пак  Mr. Green (много сте лоши да подхлъзвате така хората Simple Smile)

Ха-ха, знаммм, лоши сме, ама неустоими, нали Mr. Green

# 519
  • Мнения: 4 428
А не може ли да се поръчва и от други сайтове  Simple Smile

# 520
  • Мнения: 2 697
Този засега ни дава най-добри цени за доставка Flutter

# 521
Готов съм с превода , дано да не съм последен  Embarassed

Ама всъщност си Mr. Green Проверих парите - всичко е дошло без парите на Авалон Flutter, но утре сутрин предполагам, че вече ще са осчетоводени и тези пари и ще имам готовност да превеждам сумата по фактура на французите Heart Eyes

Преведох ги през ДСК , понеже нашата първа инвестиционна прави ремонт на офиса си и предполагам , че трябва да пристигнат скоро .

# 522
Здравейте, дами!
Казвам се Красимир и съм от Ямбол. От известно време ви следя темата, тъй като пъзелите са и моя страст. Тук изборът на пъзели е меко казано "скромен", така че ме бройте и мен за новата поръчка.

# 523
  • София
  • Мнения: 1 947
то как да се разсърди човек. аз добре че не съм казала за първата поръчка та може да мине пак номера  Grinning само да ми хване нещо окото

# 524
  • Мнения: 13 512
Явно ще има поръчка, с Фърстборн станахме 10, евенуално и други да премислят...

Общи условия

Активация на акаунт