В корема на мама MAЙ-ско бебе си играе,да посрещне Новата година то мечтае!№13

  • 14 704
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен,
Най-напред искам да честитя Коледа на всички с пожелание за много радост, късмет и сладки бебчета през май!
Да си призная, че редовно чета, но рядко се разписвам, просто защото с тези поразредени прегледи, новините при нас са малко Simple Smile
Иначе, растем и хубавеем Wink - добре, че са панталоните за бременни, та даже и не се усеща как се трупат килцата - ама после ще му мислим.
Хубави предстоящи празници на всички и една по-добра и по-специална 2009 година!

# 31
  • София
  • Мнения: 6 043
Браво, зайо, много се радвам!  Grinning Все такива новини да носиш!! А този лекар, който те е гледал, от Майчин дом ли е?
Аз да се оплача и тук - с една хубава хрема съм, нощес се мъчих, сумтях, накрая не издържах и пръсках капки. Днес лекарката ми каза, че няма проблеми да капя капки, но за други лекарства ме прати на УНГ. Засега се въздържам и се лекувам, както си знам.
На работещите - бързо и лесно да минават тези два дни!!   Simple Smile

# 32
  • Мнения: 488
zaiobaio много се радвам. Имало е нужда от стискане на палци  Joy   bouquet

MARMORANA аз съм като теб. Жестоки болки, когато се преумора както вчера с чистене и подреждане. Неможех да стана от леглото. Когато не се уморявам имам малки болки, но не силни. Вчера определено ме болеше силно и корема и кръста, а покрай кръста и крайниците и т.н.......

Дано да е всички наред, аз малко се притесних, но сега се успокоих, че не съм едиствената.  Simple Smile

А и KayRenn има голям пръст в успокоението ми.  Hug

# 33
  • Мнения: 1 951
zaiobaio, много се радвам за хубавата новина  Hug Дано нямате повече поводи за притеснение!

Ние име сме измислили, макар с много спорове и с компромис от моя страна. Не е лошо името, но аз си имах други две имена, които много харесвам, но половинката отхвърли, защото като ги чуел си представял 90 годишни старци  Joy Старомодна съм малко в това отношение. Името на Димитър си го казах още като разбрахме пола и изобщо не ми се е месил, затова каза, че сега е негов ред.
Така, че живот и здраве чакаме Калин.
Много исках да е Лазар, но такава съпротива ми се оказа.... Laughing
Условието ми да има имен ден донякъде се спази, защото четох, че Калин празнува на Цветница.
Това е засега, не се знае дали все пак няма да претърпи промяна  Grinning

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Добър ден и от мен!
Аз за имената писах и по преди,но имената на децата ни аз ги измислям Mr. GreenЖивот и здраве това бебе ще се казва Мина ще е кръстено на майка ми Бог да я прости,а ако случайно е момче ще е Петър.Моето"мило" имена не използва така,че е все тая как ще е кръстено детето за справка дъщеря ни е "къх",сестра му е "заи",котката е "мяу",а аз до преди години бях "сладурче" по обясними причини вече не съм Crazy

# 35
  • Мнения: 204
Добър ден и от мен ,видях 4е се коментира за имената, аз още преди да забременея с дъщеря ми бях измислила ,щерката я кръстих на баща й ,а сега бебо ще се казва Васил или Венета ,на свекито или свекъра.Ако имам трето ще го кръстя Атанас или Атанася на баща ми  ,но се съмнявам ,мъжът ми казва ,4е като се роди бебо ще се откажа от идеята. newsm12        За кг аз съм ка4ила само 3 ,много се радвам защото запо4нах бременността с много Embarassed Билките ги имам и аз ,но ве4е свикнах и с първата бременност и сега ,пия редовно болко_ успокояващи.     Zaio много се радвам ,4е вси4ко е наред ,желая ти само позитивни неща.  Приятна ве4ер на вси4ки.

# 36
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Зайо - поредната добра новина, която ни кара да се усмихваме пред монитора! Дано до раждането да са все такива!

Сред фаворитите ми за за имена за сега са Мина, Яна и Анастасия като женски имена. Мъжките са ми по-малко, но от тях сякаш по-лесно бих избрала  Thinking Първият път изобщо нямах съмнение как ще се казва бебето. Той си беше Наско още от момента, в който докторката ми написа на първата ехографска снимка от прегледа, на който видяхме пола - "мъжко бебе - Веско /нали аз съм Веселина и тя се помайтапи с мен"  Mr. Green/. Сега ще е по-сложно.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Да споделя , или по-скоро да се оплача, за натрупаните килограми. За три дни на гости на свекито съм качила 2кг и така досега съм +13.А и още си карам на храна в голямо количество и не знам къде ще му излезе края на моето чревоугодничество. Снощи преди да легна изядох половин шоколад,но след обилната вечеря по-рано се оказа капката която преля чашата и цяла нощ бях с болки в стомаха. Знам че трябва да спра,а не мога ...
За името - таткото каза , че който ражда , той ще мисли името ,а едва ли ще роди той - така че на мен се пада честа.А аз съм решила да кръстя детето си на баща ми , който почина в началото на август. Чувала съм че първото дете не бива да се кръщава на починал човек , но така съм решила. И тук е проблема - не мога да избера име за момченце с В. Но време имам много - ще го измисля някак.

# 38
  • Мнения: 5
Здравейте!
Много готина темичка отново  bouquet
Моето котенце в коремчето не се спира вече цяла седмица вече с мъжа ми започнахме да си мислим кога спи това бебе,но по добре да си я осещам
За името сме го избрали още след като забременях и ще  включва всички баби и дядовци името е Симона ( майка ми е Снежана,баща ми е Милуш,майка му е Николинка ,а баща му е Недко) тъй като бащите ни са починали ,на майка му има две внучета кръстени ,моята мома остава да носи на майка ми буквата ,но да си призная честно кръстена е на мен аз съм Силвия.Така ,че на който не му отърва да си роди дете и да си го кръщава както пожелае

За болките ж кръста продължавам да ги имам ,но обяснението на доки беше ,че костите на таза се подготвят за раждане изписа ми Фелоран гел но никаква полза от него така ще е до края

Зайо много се радвам за теб ,надявам се и занапред да ни радваш с добри новини

За килцата преди празниците за една седмица си качих 3 кг и си останах с тях макарче такова ядене падна малеееееее ,но засега съм +7 но какво да направя

ох и сега да ви оплача какво направих вчера изпуших 2 цигари нямате си напредстава колко много ми се пуши, после се обадих на доки и и казах за цигарите ,а тя знаете ли какво ми каза ами щом ти се пуши значи си много добре ,вече можеш до 5 цигари на ден
направо щях да падна .

Лека вечер момичета и без никакви болежки!



 

# 39
  • Мнения: 1 951
имената на децата ни аз ги измислям
А, естествено, че ако не ми харесваше името, което той предложи нямаше да съм съгласна. Но реших, че ако и второто аз го измисля самосиндикално егоизмът ще ми дойде в повечко. Все пак двама участваме в цялата дъндания  Grinning

Кумът ни първия път каза, че неписаното правило е името на първото дете да го избира майката, после който иска да и дава акъл  Joy

За килограмите съм + 7.

# 40
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Хоп и аз тук!

Зайо, страхотна новина! Дано малките сладурани да се държат прилично до края  Heart Eyes

Името на моето зверче е отдавна измислено. Ще е Георги. На кефа на баща му. Първото аз го писах на моя кеф, сега е ред на мъжо. Само дето излъгахме свекървата че ще го кръстим Бонифаций и тя   Shocked. Още стои така  Joy. Заслужава си го. Каза че ако го кръстим Георги, няма да го погледне  Crossing Arms
Иначе  Джорди (галено) въобще не се спира. Има си вече любими пози и не ми дава да шавам много. И всеки път когато говорим за него, ритва. Послушно е мишлето  Heart Eyes
 За протокола вече +9. Докторката ми  Shockedи ме bash. Не съм се трогнала. Предната бременност качих 10 кг. само първите три месеца  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 488
За име и аз не съм мислила. Ще се поровя из нета там може да открия нещо интересно.

А за килограмите съм +10, но забременях от много и се чувствам зле. Но да кажа честно

колиграмите не ми пречат да излизам в 8 и да се прибирам в 8. А и пуша отгоре на всичко.

pystroo4ka  и аз пуша не се притеснявай. Ако ти се пуши запали. По лошо е да не запалиш. Разбирам те напълно.   bouquet

# 42
  • Мнения: 21
Зайо,страхотна новина,дано е така до края!!!
eli_dechkin и нашия юнак ще е Георги,честта да избира името се падна на баща му,естествено под мой контрол.Честно да си кажа и аз си пуша но не по много.  Blush

# 43
  • София
  • Мнения: 12 224
  За името, добре че и новия бебок е момиче, че мъжко име така и не измислихме. Таткото предложи Елена и аз съм съгласна. Предния път едно от предложенията ми беше Ели, но той не беше съгласен, така и не разбрах защо не е предложил Елена след като почти със сигурност на галено ще и се вика Ели  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 73
Здравейте и от мен !Мисля че тези празници допълнително усложняват нещата с кг ,аз съм +7 досега ,дори и времето е студено и не е за разходки ,а честно казано мее страх да не падна някъде в този лед и само при нужда излизам .
pystroo4ka и аз като тебе кръстих дъщеря си СИМОНА уж на свекито Спаска ,но аз съм СИЛВИЯ  и всеки като ме пита ,казва че съм си я кръстила на мене .А за бебока не смея още да мисля имена ,но със сигурност няма да е на някой от бабите или дядовците ,а и май месец има доста празници ,че може  и да дойде с името си .Приготвяте лисевече за новата година Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт