® E-bay - тема 19

  • 38 908
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 444
Извинявам се, че се намесвам така, сигурно не е тук мястото за да попитам Embarassed....но може ли някой да ми каже ориентировъчно лесно ли става и може ли да поръчам ел.самобръсначка от някой сайт? Embarassed Трябва ми за подарък, а хич не ми се дават толкова пари тук Rolling Eyes.
 Ще съм благодарна наистина, ако някой ми отговори...  bouquet
Разгледай тук Peace

# 721
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 379
ха, и аз се интересувам от тези самобръсначки. Сега ще разгледам. Да препоръчате някоя? Искам да взема за подарък.

# 722
  • Мнения: 405
Извинявам се, че се намесвам така, сигурно не е тук мястото за да попитам Embarassed....но може ли някой да ми каже ориентировъчно лесно ли става и може ли да поръчам ел.самобръсначка от някой сайт? Embarassed Трябва ми за подарък, а хич не ми се дават толкова пари тук Rolling Eyes.
 Ще съм благодарна наистина, ако някой ми отговори...  bouquet
Разгледай тук Peace
Благодаря ти за бързия отговор Hug Heart Eyes Аз съм си харесала 2 модела от тук в БГ, но нямам никаква идея как да си поръчам от ebay Embarassed...а тук цените са безобразни направо. Разгледах в бг шопера, но....не ми стана много ясно кака става номера....с цените...доставката. А на мен ми трябва за подарък за 29.01 ooooh!

# 723
  • Мнения: 405
ха, и аз се интересувам от тези самобръсначки. Сега ще разгледам. Да препоръчате някоя? Искам да взема за подарък.
Какво ще кажеш да действаме заедно  Crazy. Ти някакъв модел харесала ли си и за кога ти трябва? На мен за 29-ми трябва...няма никакво време...ужас! ooooh! Какво ще правя незнам ooooh!

# 724
  • Мнения: 405
ха, и аз се интересувам от тези самобръсначки. Сега ще разгледам. Да препоръчате някоя? Искам да взема за подарък.
Мога да ти помогна ако искаш с мделите, зависи какъв бюджет си си определила все пак...Бях пуснала една тема пак тук за самобръсначки...ако искаш я погледни. Една мацка там много подробно бе дала инфо....ето я:   
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362944.0

# 725
  • Мнения: 3 964
Относно самобръсначките, според мен, ако гласувате доверие на Филипс,  няма да сбъркате.
Машинките за подстригване  trimmer ли се казват на англ., че моят мъж ползува една на Филипс вече  ... 7 година, все още си работи, ползува се поне веднъж седмично, но й е крайно време за смяна с нещо по-новичко.

# 726
  • Русе
  • Мнения: 856
Ето отговора на шоперите за покупка на стока от ибей:

Privet,
 
mnogo se izviniavame, no BGShopper veche ne priema porachki za zakupuvane na drehi i obuvki ot eBay,
zastoto ne mojem da garantirame kachestvoto i proizhoda na produkta. Sasto taka premahnahme praktikata
da se dava adres, na koito Vie da izpratite porachani nesta.
 
Oste vednaj se izviniavame za neudobstvoto.

ot BGShopper

# 727
  • Мнения: 405
Относно самобръсначките, според мен, ако гласувате доверие на Филипс,  няма да сбъркате.
Машинките за подстригване  trimmer ли се казват на англ., че моят мъж ползува една на Филипс вече  ... 7 година, все още си работи, ползува се поне веднъж седмично, но й е крайно време за смяна с нещо по-новичко.
Да, тримери се наричат.

# 728
  • Мнения: 12
Момичета от скоро пазарувам в ибей и получих този имейл.
Congratulations!
You're a successful
international eBay buyer
Моля разяснете какво следва от това .Пише за някакви ползи ,но аз трябва ли да направя нещо?
И ако някой друг е получил този статут какво на практика се е променило?
благодаря предварително!
Пак се повтарям,но ви моля за разяснение  Praynig

# 729
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 379
мерси за отговорите. Спряла съм се на Филипс. Знам само, че мъжът ми иска да не е с кабел. Как става зареждането изобщо? С батерии или? Иначе като сума да е около 100-150 лв. Тук гледам, че са по 300 лв тези с 3 глави, в ибей ги има за по 50 лири.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!Моля за помощ!Купих от една англичанка една дрешка,прати ми инвойс със сгрешена крайна цена.но и аз като съм новобранка,незнам какво да  й кажа да направи,за да смени цената и  да ми прати нов инвойс с правивлната.Благодаря ви!

# 731
  • Мнения: 405
мерси за отговорите. Спряла съм се на Филипс. Знам само, че мъжът ми иска да не е с кабел. Как става зареждането изобщо? С батерии или? Иначе като сума да е около 100-150 лв. Тук гледам, че са по 300 лв тези с 3 глави, в ибей ги има за по 50 лири.
С батерия, която се зарежда на няколко дни, един път в месеца...според модела. Има и модели с кабел и зарядно, има само с кабел, и само на батерия. Тези триглавите са най-добри...с по 3 диска в глава, не с по 1. Ти наясно ли си как се поръчва... newsm78

# 732
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 379
В какъв смисъл как се поръчва? Нещо специфично ли има при самобръсначките? Досега съм поръчвала стоки от ибей много пъти. По-скоро не съм запозната с моделите самобръсначки - дали да е със зарядно и кабел, или само със зарядно? И това пишат ли го в обявите?

# 733
  • Мнения: 77
Здравейте, аз само да се вмъкна с едно въпросче днес си вкарах пари в картата и след това я регнах в Paypal, но ми излиза наличност 0.00 EUR. Каква може да е причината?
Помагайте Praynig

# 734
  • Мнения: 6 444
Здравейте, аз само да се вмъкна с едно въпросче днес си вкарах пари в картата и след това я регнах в Paypal, но ми излиза наличност 0.00 EUR. Каква може да е причината?
Помагайте Praynig
За да си видиш парите в картата трябва да имаш интернет банкиране.
Там където виждаш нулите ти показва наличната сума в пей пал акаунта,а не в  картата.Което не означава,че не можеш да плащаш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт