Над Дюканските полета пеят коледни звънчета (141)

  • 25 340
  • 526
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Привет!  Hug
Леки 2 работни дни на работещите!
успешна седмица на всички!

# 16
  • Мнения: 31
Aynur, гласувах и аз! Успех на детето желая! Хубава е много рисунката.

Кри, не ме притеснява вече, всичко е ок.  Simple Smile
Вие сутрин преди кафето ли се теглите? Защото аз пия кафе, посещавам 00 и тогава. Вчера сутринта извърших процедурата преди кафето и си имах хубав минус. Тази сутрин пак по старому - след кафето и минуса изчезнал. Cry #2gunfire
А нямам обяснение или подозрение, че нещо би причинило плюс от цели 400 гр. Режимна съм си, че и на П дни съм. Да не  да съм яла повече солчица и по-малко вода? newsm78. Сякаш не ама....
Утре сутрин ще видим.
На работа съм, но се чудя какво ли правя тука?  Joy

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Добро утро, добри хора! Mr. Green

Пак на работа, за два дни - да поработя като за последно тази година... Joy

Две снимки от мен:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277345&pid=9630470
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=277345&pid=9630475
- това ми е първата шапка в живота/съзнателния де  Crazy/.
Преди всички опити да си сложа нещо на главата приключваха със заключението, че имам зелник отгоре. hahaha
А сега резултатът ми допада. Flutter

Няма забележими поражения от първите 5 дни празнични трапези. Надявам се да няма и следващата седмица. Peace

Лек ден на всички, много минуси и усмивки.  Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Вместо запис, малко отчет от мен:
Първата серия празници приключих "без отклонения". Лошото е, че от днес до 2.януари включително ме чакат ежедневно трапези, та предизвикателството продължава. Старая се да консумирам малки порции (но пък от всичко), да видим дали ще продължа както трябва. Не искам да повтарям подвига си от миналата година, когато бях обърнала третата фаза на четвърта и половина  Embarassed Crazy hahaha и пет кила качих като едното нищо. Напомням, не правете като мен!
Снимките от софийската среща за мен бяха пълна изненада, как успяхте да се организирате? Браво! Всички сте красиви.
Звездопадчик, готино шапо. Аз сега на къдравата глава не посмях да си сложа каскета.  Joy Да не се смачкам, ръйш ли. И пристигнах на работа със замрънали уши...  Sad

Продължавайте с минусите, момичета, стискам ви палци!

# 19
  • Мнения: 110
Ейййй,чаках,чаках,цял ден/вчера/и сега на 2-ра,ама пак не е лошо/пък и нямам кой знае какво за сваляне.
  Айнур,гласувах!Много хубава рисунка,но и постиженията му са най-високи!
  Звездопад,видох ,видохххх!Страхотна,мацка сии!!!
  При мен нищо ново. Полурежимнасъм.Килограмите засега не мърдат.
  Феелгоод,Шушиии,Айнур,Мерито,Тонито26,Ривелка,Бачи,Нелсънче,Крикри,Таня2007,Боби и всички останали newsm51 newsm51 newsm51 
 

# 20
  • Мнения: 958
Здравейте, прекрасници HugВидях чудесни Дюкански снимки, всички направо греят newsm76
Благодаря ви за пожеланията за моята принцеса amiiii , вчера направихме детски рожден ден в боулинг зала, децата страхотно се забавляваха Tada
Нямам сериозно намаление, някакви грамчета, но съм пред мц и се чудя дали да не спра да се тегля няколко дни newsm78
Кри, много си миличка, както винаги
звездопад, досега гледах и твоите снимки, не мога да се въздържа да ти ръкопляскам, толкова много си постигнала  love001
Искам да гушна всички и да ви пожелая лека отслабваща седмица и да държим фронта въпреки трапезите около нас newsm10

# 21
  • Мнения: 2 425
shushy80 ,  Snow4eva , krikri, feelgood , gulbenur, vesito5 , пък и другите които са гласували, благодаря ви момичета   bouquet. Наистина за сега водим, но това е само с ваша подкрепа  Hug. Ако не бяхте вие  Blush ... Обичам вииии  Heart Eyes
zvezdopad , страшна шапка, и ти седи страхотнооо  Flutter Hug
Гюлбенурче, аз винаги се тегля преди да хапна и преди да пийна кафе или каквото и да е било. Аз и по принцип след кафето не посещавам ВС-то де  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте на всички!
Благодаря Ви много за съветите! Аз май наистина ще поизчакам още малко, но пък ще Ви чета и ще се възхищавам на резултатите!  bouquet  bouquet  bouquet
Поздравления за всички Вас!   bouquet
Пожелавам една успешна, здрава и много минусова Нова Година!  bouquet

 Hug

# 23
  • Мнения: 2 013
Добро утро.
Хамстерът избяга, докато го търсеха диванетата счупиха леглото, звъня на майстор, да видим дали преди Нова година от Неосет ще са така добри да дойдат. Доброто в случая е, че реших да слея празниците и няма да ходя на работа. Не че не трябва да поработя вкъщи.

Иначе кантарът ме зарадва. За два дни съм смъкнала два от качените за последните месеци кила. Ще гоня новата цел до дупка.
Хубав ден на всички.

# 24
  • Мнения: 332
Добро утро.....то май добър ден вече  Mr. Green

Аз таковата.....да кажа,че изкарах страшно купонджийски на банкета...."Баси купонЯ" беше  Mr. Green....ама ше ви кажа и да не чакате скоро минус от мен  Crazy За 6 месеца ,снощи отчетох първото СЪЗНАТЕЛНО прегрешение  Mr. Green....гаврътнах 100гр водка  Mr. Green И моята желязна воля,не издържа на купонЯ  Mr. GreenПросто не издържах ....50човека пият и лудеят, и мен ми се допи  Mr. Green Първият час не си поръчах алкохол,но след около 40мин дойде и единия собственик и ми вика " Икво прайм сега? Не ядеш,не пиеш,не играеш  Mr. Green" и и от всичките избрах второто  Mr. Green
Не искам тигани....само тишинаааааааааа  Mr. Green
Лошото е,че след няколко дена ми е рождения ден и не знам дали и там ще издържа без алкохол  Mr. Green

Чеки да сменя малко темата.....такаааааааааааа....та за кво говорихме  Mr. Green....ааааааааааа видях снимки,много хубави снимки,от една хубава срещичка Heart Eyes

Звездопадче и теб те видох....моооооо си фешън  Mr. Green Heart Eyes

Обичкам ви.....нИ мЪ бийте  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 485
Добро утро
Честита нова тема Вещи   bouquet  Heart Eyes , много минуси на всички

Срещичката явно е била много ненадейна, никой не е разбрал за нея- много сте готини всички, а и Тунинга няма да яде бой, появил се е, ама верно по-слаб изглеждаш на новите снимки  Hug. Филюдката както винаги невероятно усмихната  Heart Eyes , Нелсън - прелестна  Heart Eyes , Дания, Ривелка и Дари- прелестни чаровници  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Страхотни сте    bouquet   bouquet    bouquet

Фиилгуд - оздравявай, Цоци и ти - къш на болестите веднага  Hug  Hug

Кри- ще си стигнеш линийката и ще я подминеш, весело посрещане на новата година  Hug  Heart Eyes

Айнур и аз гласувах  thumbsup

Дорче
- ще се справиш, ти си железна  Hug  Heart Eyes

Звездопадче, страхотна капела  Hug  Heart Eyes

Музичка - прашеца го сипе Фоли, ама ей ти една пръчица, докато дойде, да се раздвижат килцата  babydust7

Зорита- Зорайде  Hug  Hug  Hug , не се ядосвай, тичай за коледен подарък- нов кантар  Heart Eyes

Шуши- лека работа, и стискам палци да се размразят тръбите и да си спретнеш една хубава баня  newsm37

Жедира, Весито, Гюлбенур, Таня 2007, *Боби*, Сноучева, Коте, Гуди, чочосан, Ривела, Мименсита  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  

GoldenEyeful
-  Hug

Дивана  Hug

Тонито  doh   smile3520   Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 717
Извинете за спама, не можах да се сдържа:

Светле, и мойта голяма дъщеря е родена на 3.10.2003г. Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 35
Здравейте на всички!    Heart Eyes Стойте на топло днес, че много е студено, брех.  Grinning

Мерси за кафенцето!  Hug

Вещи, благодаря за темата - както винаги страхотно заглавие и стимулиращи снимки.    bouquet

Аз днес нямам минус, но пак добре, няма и плюс - успешното задържане е също важно, нали?  Crazy

Поздравки и хубав ден!  Hug

Ааа, да, Айнур, и аз гласувах, успех!

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 12:21 от ЗлаВещица

# 28
  • Мнения: 850
     Момичета , в почивните дн една позната ми похвали много някакав японски чай "Инхуа" , видях че има и тема пусната за него , та въпроса ми е може ли да ми навреди ако го пия успоредно с режима ?
  Мерси предварително !  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 5
Здравейте,мацки.Аз много време не съм писала,но това не означава,че съм си спряла режима.Искам да споделя нещо с вас.Бях си решила,някой ,ако помни,че ще си хапна на Коледа и така и направих.Около една седмица,като се прибрах при мама и тате, се скъсах от хапване.Исках от всичко да опитам и усещах как се издувам буквално,чак краката ми отичаха.За една седмица от 60,900 скочих на 64 и някакви грамове  Shocked и се чувствах подпухнала.Но си бях казала до 26 ям каквото ям и след това на режима,ако ще да ги чистя тия кила 2 месеца,за никъде не бързам.Честно да си призная чаках с нетърпение сутринта на 26.И сега развръзката: за 3 дни изчистих всичко.Направо усетих как спаднах,все едно ми изпуснаха въздуха,направо невероятно Crazy . Много съм щастлива. Аз на Нова година ще продължа да съм си режимна,стига толкова ядене за мен  Blush. И последно снощи се опитах да си направя солен кекс,ама му сложих чесън на прах и май съм прекалила,та нещо не мога да го ям и заложих и тази сутрин на любимата тричава филийка. Лек работен ден от мен  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт