Мъжът ми ме отбягва

  • 14 572
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 633
Твърде гейско, за да е истина.

Оппаааа... Mr. Green
А защо не, защо не?  Wink

# 16
  • Мнения: 2 196
Ами ако вдигне мъж и каже ''здравей, миличко''? Grinning

# 17
  • Мнения: 4 068
Еми то пак ще е ясно де. Само дето другата ще се окаже другия.

# 18
  • Мнения: 53
Леле - всяка тема в този форум може да стане сценарий на сапунен сериал - честно!!!
Дано да е по-малкото зло - да си има любовница човека, не някой "миличък", че тогава #Crazyи #2gunfire .

# 19
  • Мнения: 4 068
е не се научихте да не ровите в чуждите вещи, ейййййййййй....

Е стига с това "Не ровете в чужди вещи". Първо какво значи чужди? Той ако ми е чужд и вещите му също то защо изобщо живее при мен а? И второ-вещите не са чужди когато са гащи и потници и ризи и т.н. и ти му ги переш, а иначе са чужди така ли? Няма такъв филм при нас. Да не говорим, че ако дори и за секунда имам повод за съмнения ще се поровя, за да разбера, защото със съмнения не се живее. По-добре да е ясно и да се види можем ли да продължим заедно или да се разделим отколкото ката ден аз да се чудя защо аджаба се държи странно с мен партньора ми. Мне благодаря!

# 20
  • Мнения: 79

Е стига с това "Не ровете в чужди вещи". Първо какво значи чужди? Той ако ми е чужд и вещите му също то защо изобщо живее при мен а? И второ-вещите не са чужди когато са гащи и потници и ризи и т.н. и ти му ги переш, а иначе са чужди така ли? Няма такъв филм при нас. Да не говорим, че ако дори и за секунда имам повод за съмнения ще се поровя, за да разбера, защото със съмнения не се живее.
smile3521
Напълно съм съгласна  Peace И моето мнение е да звъннеш и да видиш какво ще стане... Аз поне така бих направила, за мен това е най-разумното решение  Wink Нали не очакваш ако има друга ей така "без бой" да си признае... Много ясно, че ще отрича докато може.

# 21
  • Мнения: 811
е не се научихте да не ровите в чуждите вещи, ейййййййййй....

Е стига с това "Не ровете в чужди вещи". Първо какво значи чужди? Той ако ми е чужд и вещите му също то защо изобщо живее при мен а? И второ-вещите не са чужди когато са гащи и потници и ризи и т.н. и ти му ги переш, а иначе са чужди така ли? Няма такъв филм при нас. Да не говорим, че ако дори и за секунда имам повод за съмнения ще се поровя, за да разбера, защото със съмнения не се живее. По-добре да е ясно и да се види можем ли да продължим заедно или да се разделим отколкото ката ден аз да се чудя защо аджаба се държи странно с мен партньора ми. Мне благодаря!

На едно мнение съм с Ренци!
 Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 2 388
Въпрос на усещане и разбиране е. Да, слагам му дрехите в пералнята, но е предупреден, че трябва да са с празни джобове. Случвало се е неведнъж да ги пера с пари, документи, дори с телефон.
Не ми е приятно да ровя в чужди вещи. Не обичам да го правят и в моите.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мога ли да ти споделя един познат как се разведе на майтап с жена си?
Отива в командировка, вечерта сяда да пие бира и негов приятел му пуска някакъв закачлив смс, нешия му отговаря "Седнал съм с една готина маца, довечера ще пада яко секс" , разбира се бил е с колеги, не е правил нищо обаче вместо на приятелят си го праща смс -а на жена си  Laughing

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не ми е приятно да ровя в чужди вещи. Не обичам да го правят и в моите.

И аз мразя да ми пипат нещата  Close
Но ти не са хаби, палавата. Няма сми.
Тук е пълно с хора, които искат (или притежават, ужасТ, да не дава Господ) своите половинки. Радвам се, че не съм от тях, радвам се и за теб, разбира се... Hug

# 25
  • Мнения: 372
Имаше подобен казус на моя близка: съпругът и излиза с приятел една събота, като никога е забравил телефона си. Тогава тя получава смс ,,Как си мило, навън ли си?". Моята близка запомня номера и се обажда, вдига дама разбира се. Съпругът и се яоявява да се вземе телефона, бил на близкото до вкъщи кафене и трябвало да даде тел. номер на приятеля с когото е. И така съпругата продължила до понеделник да се чуди, междувременно взъннала на този номер от разл. телефони, все дама вдига. Тя блъфирала пред съпруга си, че има много близки контакти със служители на мтел , т.е. тя непременно ще се сдобие с името на притежателя. И най-неочаквано на нейният телефон се обадили точно от номера на смс-са. Била колежка , която най-любезно се извинила, че е изпратила смс по погрешка.
Според вас случайно ли е?

# 26
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Май нещо не ти тече гладко мисълта...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Крайно време е да се забрани писането на Sms-и. Naughty
Особенно по празниците. Виждате ,че не водят до нищо добро.
От "Шушу-мушу къща разваля" ще стане,"Ес ем ес, прати ми къща, развали ми".

# 28
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не ми е приятно да ровя в чужди вещи. Не обичам да го правят и в моите.

И аз мразя да ми пипат нещата  Close

Peace
хората се нуждаят от собсъвено пространство.....

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Аааа, това на Горгоната е брутално Joy
По темата - да, прилича на изневяра, но въобще няма да се учудя и ако е бъзик. Аз какви съм ги писала на един приятел hahaha Добре, че и жена му ми е приятелка, иначе да съм ги развела отдавна. Наскоро пък казах на кумата, че съм видяла мъжа и да влиза в една къща с друга и да не излиза половин час. Всъщност го видях да влиза в магазин за обувки. А нейната реакция беше нещо в стил - "Половин час? Ааа, не бил моят!" Joy Мъж ми като ме пита по телефона къде съм, редовно му разправям някакви филми за гаджета, масажисти и т.н. Mr. Green Никой никога не ми се връзва, защото ме знаят, че съм зевзек.

Общи условия

Активация на акаунт