Доктори изродиха 6,4-килограмово бебе

  • 5 137
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Да са живи и здрави Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 317
Да е живо и здраво. Наистина голямо бебе!

# 17
  • Мнения: 1 479
По принцип американските жени са тльсти свинки Mr. GreenОбаче:и в Бьлгария са се раждали деца по 5кг. и отгоре.Да са живи и здрави!  bouquet

# 18
  • Мнения: 264
Да е живо и здраво бебенцето!  Днес ги даваха и по новините- наистина бебенцето изглежда огромно. Моят син на четири месеца тежеше толкова. Shocked

# 19
  • Мнения: 367
Не се е измъчила майката - пише, че е раждала секцио....Иначе да й е живо и здраво детенцето, каквото дал господ!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
Измъчването не е свързано само със самото раждане, а и с износванетона такъв голям плод и т.н.
Аз се измъчих с 22 кг отгоре ми, а с 45,5 кг  ooooh!

# 21
  • Мнения: 317
Да им е живо и здраво!   bouquet
А относно това, че някои мами смятат, че е много хубаво да родиш такова голямо бебе, от лекари знам, че това крие риск от диабет! Както и до редица други проблеми. Но пък медицината е напреднала доста, така че нека щастливото семейство се радва на децата си!

# 22
  • София
  • Мнения: 23 096
Да е живо и здраво бебето. Дано един ден да няма проблем с теглото  Peace Имайки предвид, че е американче обаче, дълбоко се съмнявам  Wink

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Да им е живо и здраво детето.   bouquet

# 24
  • Мнения: 9 814
..........
Аз се измъчих с 22 кг отгоре ми, а с 45,5 кг  ooooh!

Е тя снаха ми качи 52 кг., а роди бебе 2200 гр.
Така че, килограмите не са гаранция, че ще родиш мнооого едро бебе.

# 25
  • Мнения: 134

 вие добре ли сте??? Бебетата над 4.000 ги изследват за диабет,това не повод за радост. Братовчедка ми и сестра ами родиха деца, по 4. 600-4.900кг, и ги изследваха. Слава богу,здрави са.

# 26
  • Мнения: 27 524
Майка ми се е родила 6кг, а една белгийка преди време роди 13кг бебе, така че не се изненадвам хич  Laughing

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Майка ми се е родила 6кг, а една белгийка преди време роди 13кг бебе, така че не се изненадвам хич  Laughing
Shocked Shocked Що за чудо ще да е това?

# 28
  • Мнения: 581
 Да е живо и здраво.За мен това е огромно бебище, сравнявайки го с мойта недоносена щерка, която тежеше толкова на 8 месеца.

# 29
  • Мнения: 1 763
Да им е живо и здраво! Едно от нещата, на които не можем да влияем, е колко голямо бебе да родим. Така че, колкото дойде, толкова.

Общи условия

Активация на акаунт