Доктори изродиха 6,4-килограмово бебе

  • 5 146
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Да е живо и здраво детенцето   bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 422
бая едри4ко гледах го по новините,да са живи и здрави Peace

# 32
  • Мнения: 27 524
Майка ми се е родила 6кг, а една белгийка преди време роди 13кг бебе, така че не се изненадвам хич  Laughing
Shocked Shocked Що за чудо ще да е това?

Като това, дето наш познат на 10 месеца е бил 23 кг  Laughing

# 33
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Леле, Блонди, това е цял богатир! Shocked

# 34
  • Мнения: 27 524
Леле, Блонди, това е цял богатир! Shocked

 Joy Joy Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 1 946
Да им е живо и здраво  Laughing

# 36
  • Мнения: 6 274
Малеее, дано да са добре и детето и майката...
И аз съм чувала, че такива деца имат проблеми и то не само свързани с диабет...

# 37
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Като раждах преди почти 5 години дъщеря си в Шейново имаше една мама, която роди в същия или на следващия ден - вече не помня, 5,5 кг бебе. Казваха му галено слончето. Майката си беше едричка, но не прекалено. А акушерките се спукаха да си правят майтап като слагаха едно до друго слончето и моята щерка, която беше 2,300.
Абе важното е да са живи и здрави и детето, и майката, пък каквото такова.  Grinning

# 38
  • Мнения: 174
Да са живи и здрави,не знех,че са се разждали толкова тежки деца

# 39
  • пак там
  • Мнения: 2 885

 вие добре ли сте??? Бебетата над 4.000 ги изследват за диабет,това не повод за радост. Братовчедка ми и сестра ами родиха деца, по 4. 600-4.900кг, и ги изследваха. Слава богу,здрави са.

Ами има и такова нещо като наследственост, така че бъди малко по-умерена в изблиците си. Например, в рода на мъжа ми рядко се е раждало бебе под 4.5 кг, моето също върви много голямо засега. А всички пращят от здраве, няма нито един, който да е с тежки болести.

# 40
  • Мнения: 4 335
Да им е живо и здраво,то направо отгледано Wink

# 41
  • Мнения: 2 374
И в България е имало такива случай какво толкова,защо не е ставало световна новина.
Да са живи и здрави майката и бебето.

# 42
  • Мнения: 182
Живо и здраво да е бебчето!

# 43
  • Мнения: 2 334
Да им е живо и здраво

# 44
  • Мнения: 48
Няма нищо толкова нанормено, нито свързао със заболявания... hahaha Сестра ми също е родена 5700-57см, аз-4800 и двете сме били изключително здрави и неболедуващи бебета... деца.... Peace

Общи условия

Активация на акаунт