Гоблени-39

  • 44 447
  • 456
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 173
Момичета за Американския ebay ли говорите? По принцип селърите предлагат застраховката да се закупи допълнително ( за 100$ - е 2.5$). Ако не си вземете "иншурънс" на пратката - те пишат че не носят отговорност за загубен колет.
 Според мен повечето ползват USPS понеже са по-евтини. Но USPS нямат проследяване (тракинг номер) за международни колети. Могат да го проследят до излизането му от страната - след това не.
 На мен никога не ми се е губил колет до Бг но винаги застраховам. Като видят отгоре стикера че колета е застрахован - вероятността да изчезне е по-малка.
 Иначе за препоръчителен колет или с обратна разписка трябва вие да си го изискате от продавача ( никой няма да тръгне да плаща допълнително -особено на Ибей , където цените са по ниски).

Не помня кой се оплака за изгубените гоблени , но ако в търга е споменато че селъра не носи отговорност ако не е застрахован колета - тогава и отварянето на диспут няма смисъл. Но в обратния случай винаги може да се отвори диспут и продавача е длъжен да покаже доказателство за изпратения колет ( ако е бил застрахован , той трябва да върне парите , а вече самия той да се разправя с пощите).

Малко извън от темата беше , но се надявам да е полезно.

# 406
  • Мнения: 161
Влизам набързичко да почерпя, че днес имам имен ден - казвам се Ваня. Единият ми брат също се казва Иван, така, че празника ни днес е двоен  Laughing Другият ми брат Боян вчера имаше и той имен ден, та тия дни е много пълна програмата! Хайде почерпете се за наше здраве  Hug





Честито и на всички именници и рожденници от вчера и днес    bouquet

Яааа, то докато влезна и напиша няколко реда станало утре...  ooooh!
Два дни нямах нет и не можах да се включа, ама утре, тоест днес по-късничко ще ви изчета по-подробно.  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 00:31 от vvvitality

# 407
  • Бургас
  • Мнения: 765
baba_mravka , страхотна колекция! Колко време ти отне за 'Сиси'?
Само от любопитство, момичето с обицата колко цвята е ?

Може ли да ми пратиш бебетата на eliss_bg@abv.bg?

Аз харесах и тази серия
http://www.maurer-stroh.com/cat_spring_easter.html
Великденския базар наближава , та ако някой има схемите може да метне и тях. Flutter

Благодаря за почерпките, от тях поне не мога да надебелея още повече Blush
Да си носите името със здраве!

# 408
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Макар и по мое време да съм вече закъсняла.
Честито на всички празнували именници!
Да са ви живи и здрави имената и вие с тях!
Зорница като ти пратих пакета гледах да е с размер писмо за да дойде навреме. Картичка за Испания, пакета за Дж и твоя пакет тръгнаха на 2.12. Картичката е пристигнала на 5-6, пакета на Дж на 12-13, а разстоянието от Германия до Бг, твоят пакет взе за още 12 дни, просто съм безкрайно учудена.
Детелинката ми се искаше да ти я избродирам, нооо .....
Пожеланието ми за нея е да ти донесе много късмет. Да стигнете там за където сте тръгнали! И да получиш това за което мечтаеш! Simple Smile
Айде стига съм нареждала като вещица Simple Smile
Хипатия, беше писала че гоблените по картини на Афремов са много красиви. Дали освен дъждовниците на черна панама ти се намират и други красоти???
Прасчоооо, ама голямо си прасе. Искам и аз тез къщя, много ми легнаха на сърцето.

# 409
  • Мнения: 439
Добро утро,
kita,тези ли имаш предвид?


# 410
  • Бургас
  • Мнения: 610
Здравейте момичета, ето черпя едно хубаво кафенце

 raya_usa  на мен ми беше много полезна с тази информация Hug вече знам долу горе за какво иде реч!И ако се излъже да престигне моя гоблен ще черпя, защото вече почти съм го отписала!
Приятен ден!

# 411
  • Мнения: 643
Белла, каква беше реакцията на докторката, кажи сега? Тези къщета не бих ги отказала и аз, ако се намерят. Praynig

Мерси за кафето, имам много нужда тази сутрин Grinning

# 412
  • Мнения: 439
Инче,подаряването ще е днес...вчера се оказа,че тя няма възможност да ме изчака до 17.30ч и отложихме срещата за днес,ще пиша непременно каква й е била реакцията,ако не й хареса ще си го взема с удоволствие обратно Mr. Green

А Прасчо душата златна ги е изнамерила тези къщя и ми ги изпрати на мейл,ако кажете ги пращам и на вас,надявам се,че тя няма да има нищо против...
...всъщност имам желание да ги кача някъде и да си ги дръпне който иска,но са в .xsd формат,а на работа нямам нужната програма

# 413
  • Мнения: 643
Ами когато можеш , не е толкова спешно ,тя  и Кита сега си е легнала сигурно.

# 414
  • Мнения: 542
здравейте момичета!извинявам се за глупавия въпрос,но някой може ли да ми каже как се теглят схеми от picasa?че нещо не мога да се справя!
предварително благодаря! Simple Smile

# 415
  • Мнения: 617
Може ли някой който е шил сладките пантофки с розови или сини връзки да пусне снимчица.  Praynig
Подарих комплектовка на моя приятелка и искам да и ги покажа ушити.

# 416
  • Sofia
  • Мнения: 1 436
Благодаря на всички за изчерпателната информация за ибея. Оказа се, че единия гоблен съм го застраховала и като писах, че ще пусна диспут ми казаха, че ще ми върнат парите. Другия се проследява, но в САЩ, не и в БГ. Тук няма как...И този катил каза, че няма да върне нищо...Добре, че е по- евтин - 20 лева ми излезе общо.

# 417
  • Мнения: 51
Може ли някой който е шил сладките пантофки с розови или сини връзки да пусне снимчица.  Praynig
Подарих комплектовка на моя приятелка и искам да и ги покажа ушити.
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1430/1494351997.JPG
Тези ли са?

# 418
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Грухенце, може ли и на мен да изпратиш къщетата Praynig Praynig Praynig

# 419
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Може ли и аз да се наредя на опашката за къщичките на petjah@abv.bg. Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт