LaRedoute - кодове - 19

  • 52 049
  • 671
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 9 776
Аз имах тая завивка в кошницата и тоя код не ми махна доставката Naughty. Сигурна ли си, че е заради нея? Може да има друго условие, което си налучкала без да искаш. Аз успях с единия от кодовете от предишните страници и с една бяла калъфка за 2 и нещо, но имах и карираната детска ризка, така че не знам от кое хвана всъщност.

# 541
  • Мнения: 8 242
Аз имах тая завивка в кошницата и тоя код не ми махна доставката Naughty. Сигурна ли си, че е заради нея? Може да има друго условие, което си налучкала без да искаш. Аз успях с единия от кодовете от предишните страници и с една бяла калъфка за 2 и нещо, но имах и карираната детска ризка, така че не знам от кое хвана всъщност.
Със завивката става със сигурност, но мисля, че сумата в кошницата трябва да е над 60Е или нещо такова... Поне толкова не знам за по-малко.. На мен кошниците ми бяха за над 100Е и кода си действа Simple Smile

# 542
  • Мнения: 9 776
Възможно е, но мисля, че при по-голяма сума биха действали и други кодове. При мен беше 60 евро.

# 543
  • Мнения: 8 242
Възможно е, но мисля, че при по-голяма сума биха действали и други кодове. При мен беше 60 евро.
Биха действали, ако ти се хващат  Mr. Green
Обикновено е около 50-60Е границата за условие.. Рядко е повече  Peace

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Rolling Eyes 50-60, ама от ненамалените сигурно  newsm78

# 545
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Аз имах тая завивка в кошницата и тоя код не ми махна доставката Naughty. Сигурна ли си, че е заради нея? Може да има друго условие, което си налучкала без да искаш. Аз успях с единия от кодовете от предишните страници и с една бяла калъфка за 2 и нещо, но имах и карираната детска ризка, така че не знам от кое хвана всъщност.
да, пробвах с други неща от тази категория,връща се сумата за доставка,не става нито кърпи,нито калъфки,завивката е малка,но ще я подаря евентуално на приятелка за новороденото и бебче.Сумата в кошницата ми е 30 евро,ако това е от значение.

# 546
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
melfin, никак не изглеждат зле тез чантички. С кой код викаш бяха да направя една поръчка набързо  Embarassed  Mr. Green
23132, 22578, 22624 - и трите работят  Peace

Melfin, много ти благодаря за снимката, чантите наистина изглеждат страхотно.   bouquet

Аз пуснах с 22624 и сега ще стискам палци да пристигне всичко, но нямам много неща и се надявам да не се наложи ходене до митница, че както поръчвам за 1-ви път......  Sick   Mr. Green

# 547
  • Мнения: 26
..нещо не мога да пусна поръчката... бутона за валидиране на кошницата не е активен?!  Shocked Влизах наново няколко пъти - нищо! Някой има ли идея защо се получава така?

# 548
  • Мнения: 9 776
..нещо не мога да пусна поръчката... бутона за валидиране на кошницата не е активен?!  Shocked Влизах наново няколко пъти - нищо! Някой има ли идея защо се получава така?

В другата тема питай за такива проблеми Peace. Ако някой ти обърне внимание изобщо Laughing.

# 549
  • Мнения: 8 242
melfin, никак не изглеждат зле тез чантички. С кой код викаш бяха да направя една поръчка набързо  Embarassed  Mr. Green
23132, 22578, 22624 - и трите работят  Peace

Melfin, много ти благодаря за снимката, чантите наистина изглеждат страхотно.   bouquet

Аз пуснах с 22624 и сега ще стискам палци да пристигне всичко, но нямам много неща и се надявам да не се наложи ходене до митница, че както поръчвам за 1-ви път......  Sick   Mr. Green
С чантите ако си пуснала задължително ще ходиш на митница Simple Smile Ако е прахосмукачка още повече..

# 550
  • Мнения: 259
..нещо не мога да пусна поръчката... бутона за валидиране на кошницата не е активен?!  Shocked Влизах наново няколко пъти - нищо! Някой има ли идея защо се получава така?
Виж на първа страница в другата тема преди да питаш!

# 551
  • Мнения: 3 219
А с кой код ви идва като подарък прахосмукачката, нещо съм изтървала Thinking

# 552
  • София
  • Мнения: 168
МерСедес  с 22624 .Днес , ще взема колета с този код от 18.12 , ще пиша дали е прахосмукачката или пак чанти Tired

# 553
  • Мнения: 3 219
МерСедес  с 22624 .Днес , ще взема колета с този код от 18.12 , ще пиша дали е прахосмукачката или пак чанти Tired

Уф, да се пробвам ли и аз Thinking, ще видя на кой акаунт ще ми хване кода. Иначе имам червените чанти, те са подобни на тези от предната страница, аз си ги харесвам и ги ползвам. Ще чакам да кажеш какво ти е пристигнало. Благодаря.

# 554
  • Мнения: 207
melfin, никак не изглеждат зле тез чантички. С кой код викаш бяха да направя една поръчка набързо  Embarassed  Mr. Green
23132, 22578, 22624 - и трите работят  Peace

Melfin, много ти благодаря за снимката, чантите наистина изглеждат страхотно.   bouquet

Аз пуснах с 22624 и сега ще стискам палци да пристигне всичко, но нямам много неща и се надявам да не се наложи ходене до митница, че както поръчвам за 1-ви път......  Sick   Mr. Green
С чантите ако си пуснала задължително ще ходиш на митница Simple Smile Ако е прахосмукачка още повече..
Чантите, детско панталонче и 2 чифта чорапки ми дойдоха в пощата в плик под 2 кг  Peace

Общи условия

Активация на акаунт