ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 13

  • 60 551
  • 755
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 149
Здравейте момичета. Честита новата 2009 година. Нека донесе на всички така дългоочакваният подарък с едно или две здрави бебчета.
Зазолинка мила не се самонавивай. И моят уринен на 12 ден от полууспештното инсе показваше само една чертичка, пък после на кръвния изненада. Пък щом казваш че усещаш и гърдите си болезнени и подути може това да е твоята щастлива година.
И най-накрая да се запиша и аз в тази тема. Засега не знам кога ще правим опита, тъй като мисля тази седмица да отскоча до клиниката да си запиша час за д-р Персенска, пък вече каквото каже тя това ще правим. Иначе извинявайте бях се малко "покрила" декември месец защото на моя човек на 09.12.2008 година по спешност му правихме операция от дискова херния-втора при това и не ми беше до клиники и изследвания.

# 91
  • до морето
  • Мнения: 494
Честита Нова година мили момичата! Нека 2009 донесе най-малко 2009 бебета!
Zazolinka, Зюмбюлче и всички на които предстоят тестове съветвам ви да не ги правите преди 14-тия ден от трансфера. Това изрично е подчертано в моята инструкция, която ми дадоха от болницата. При мен теста отчета по-рано защото се оказа, че и двата ембриона са се хванали. Аз направих теста, защото имах много силни болки и незнаех какво обезболяващо да взема. Ако имате болки можете да пието по три пъти на ден до 6 ношпа-та, аз пия по три на ден и така спасявам положението. За болкоте в гърдите - абсолютно не са задължителни, това чета в темата на настоящите мами и на отчетните. И ако позволите още един съвет от мен, акушерката в деня на трансфера когато ме изпращаше за у дома ми каза, че няма никакви симптоми на бременност  освен положитения тест. При всеки е различно и нетрабва да се взирам и да не мисля, че като при една има едно и при мен ще е така - а да си чакам датата и да си почивам. Направете това и вие. На мен много ми помогна положителното настроение тук в темата и искам и вие да се заразите от ентусиазма и късмета на успелите. Успех милички и силна вяра!

# 92
  • Мнения: 1 715
Преди около 4ас се прибрах от София,и да се от4ета Simple Smile
Направих сутринта ЛХ,ФСХ,Е2,Прог. и за4аках.....Докато 4аках,взе,4е ми дойде Simple Smile
Влязох около 14,30ч. Прегледа ме д-р Стаменов,и Персенска беше там,и каза,4е запо4ваме стимулацията.От сряда (3-ти ден)запо4вам Фостимон75 ,3 дни по 3 флакона,и на 10.01 съм на преглед.Оххх дано този път потръгне.. Praynig
Това е за сега ,молете се за мен  Embarassed Hug Hug Hug

# 93
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Имам Вяра с теб съм стискам палци този опит да бъде успешен Praynig на хубав ден започваш Иванов ден дано ти бъде на късмет Hug
Зазолинка може наистина да е рано изчакай кръвния може да те изненада Hug
Babyforme и аз съм със високо ФСХ при последното инсе беше 11,75 ,при това съм и със имунологични и генетични проблеми така че много екстри си имам Rolling Eyes
И аз чакам до края на седмицата да ми дойде и отивам за да решим какво ще правим този път
надявам се да нямам някой задържан фоликул че от стимулациите започна често да ми се случва
нямам търпение да започна  ,но ще видим какво ще каже док  Simple Smile
 Hug Hug Hug

# 94
ЧНГ!
С пожелание за повече положителни резултати и много здрави бебчета на финала!
Аз чакам да ми дойде, правя снимка за по-сигурно и стимулация след това.За момента съм още почивка, но ви чета и ще се развам всички да успеем в най-скоро време.
Нека късметът не ни напуска до достигане на заветната цел!
Успех момичета.

# 95
  • София
  • Мнения: 23 198
ИМАМ ВЯРА, стискам палци  Simple Smile
Аз се надявам да започна другата седмица стимулация, ще ме четете по-редовно  Mr. Green
Само трябва да проверя първо как са ми проблемните НК клетки.

# 96
  • Мнения: 398
ИМАМ ВЯРА,bela v ,бамбарадамбара, volleybal успешен старт в стимулазията и процедурата и щастлив завършек 9 месеца след това!  Praynig Hug
Аз все още не смея да си сложа лентичка...и преди така беше, като че ли 6-то чувство ми каза, че е твърде рано. Sad
Днес се простих с едното си ембрионче  Cry - миличкото ми, не се е развило и помръднало от последния преглед , който беше преди една седмица. Дори и докторът днес беше натъжен и разочарован заради това. Дано поне другото ми продължи да се развива до успешен финал  Praynig Извинявайте, момичета, не искам да прозвуча тъжно и ни най-малкото аз имам право  на какъвто и да е песимизъм, при условие, че все пак имам едно...все още,  но ..., знаете- планове, надежди , веднъж видяни на видеозон две сакчета...Ох, дано поне това остане до щастливия край.   Praynig

# 97
  • България
  • Мнения: 128
Дано,Денива Praynig.Няма да си вкарваш лоши мисли сега,нали?Ще се моля за теб Hug.
  На всички който сега започват и на тези който чакат резултати пожелавам много чудесни моменти и здрави,сладки бебчета, newsm10 newsm17 .
  Стискайте ми палци и на мене,моля ви че вече два месеца отлагаме стимулацията,щото се случват някакви страхотни простотии #2gunfire Sad и вече съм се изнервила нещо.Ако всичко сега е наред трябва да съм на преглед на 21 и ако док каже да започваме smile3521....И дано успеем всичките.

# 98
  • Мнения: 3 988
Денива, мила, много ми е мъчно, но горе главата, момиче.  Heart Eyes Имаш още едно ембрионче, което явно се развива и силно ти стискам палци да стигнете заедно до успешен край.  Hug
Кога беше трансфера, че ти изпуснах края?
Адски проблеми имам с концентрацията и кратковременната памет напоследък.

Имам вяра, с теб съм!  Hug Сполучлива стимулация ти желая и успешен край!!!!!  Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 1 715
Благодаря Ви моми4ета  Hug
Деннива,съжелявам за ембрион4ето,но може би така е трябвало да стане,ще се молим другото да се развива добре PraynigСамо мисли позитивно Naughty
Бела,успешен старт ти желая!Дано този път успеем!
Бамба,дано изследванията са ти добри,и да запо4ваш Simple SmileТози път ще е успешния,да знаеш Peace
Кюбит,а ти до къде беше стигнала Embarassed Моята памет май е по-зле  Rolling Eyes

# 100
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
ИМАМ ВЯРА моме, няма как, аз Св. Иван най-много си го читам от светците и този празник, ще ти е на късмет да знаеш, и като по малсо и мед ще ти върви  Praynig
Деннива мила  Hug, не се притеснявай че да не навредиш на другото бебоче  Praynig, няма страшно, така е трябвало да стане, а аз все си мислех че мама на близнаци ще си от първият път, но важното е поне едничко да се пръхне догодина в края на лятото  Praynig Hug Стискам палци, чак ми посиняват от стискане, нали ми е светъл лака че си личи Wink. Моля те не се тревожи, че още едно сърчице сега бие в теб  Praynig и на него тревоги не му трябват spoko
Зазолинка благодаря ти за укоражаващите думи, ти до края на тази седмица да си ни се похвалила  Praynig
Хейййй бамбарадамбара най-после се появи бе момиче  Hug. И на теб  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover всичко да е наред и този да ти е последен опит и на есен да се гушкате  Praynig
daisy-crazy  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
volleyball каква снимка ще правиш?  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
bela v  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover, на мен за сега ФСХ и Е2 са ми в нормите, не супер, но не са и лоши, но това не са единствените фактори които определят качеството на  easter А като добавиш и ужасният мъжки фактор който при нас а е доста зле, то става един миш маш, за приказка не е, камоли да си мечтая, но аз съм такъв опорит оптимист че колкото по лошо ми е менюто, аз толкоз повече си представям как съм в бившият ресторант "Windows of the World" и си похапвам вкусотиики, е това последното е метафорично, но ти се сещаш какво имам в предвид.

# 101
  • Мнения: 1 715
Бейбии, страхотна си Simple Smile Hug Hug Hug Иска ми се вси4ки в този форум да са така оптимисти4но настроени като теб! Късмет!!!Нека тази година е и твоята,на вси4ки! Hug Praynig

# 102
  • Мнения: 1 250
Здравейте, момичета! Честита Нова Година! Дано тя да донесе на всички така дългоочакваните бебета! Наминавам само да ви видя как сте.
Денива, стискам много силно палци за другото ембрионче.
Бела, бамба, дейзи, успех!
ИМАМ ВЯРА, този път ще успееш, мила!
Бейби, страхотна, както винаги!
Пожелавам успех на всички!

# 103
  • Мнения: 3 988
Имам вяра, аз се спотайвам.  Mr. Green След 3 неуспешни инсеминации, почивам. Чета и се информирам. Предстои ин-витро.
Успех на всички!  Hug Hug

# 104
denniva , благодаря за пожеланията. много лошо за едното ембрионче, но сега пази другото и безпроблемнна докрая. Hug
Babyforme ще правя цветна снимка, да видим има ли някакъв проблем, че не ми се хвърлят пари на вятъра.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт