ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 13

  • 60 539
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 111
здравейте момичета ,и аз като ивуша идени чета ви всеки ден,но и аз нямам какво да кажа просто си чакам 16.01 , а толкова далечно ми се вижда,болките при мен не спират,със страх влизам в тоалетната ,абе съвсем психясах Mr. Green
а и чакам момичетата  да ни зарадват с  EFP вълнувам се все 1 аз наново го изживчвам,съвет немога да дам ,че като знам аз как бързах с тия тестове  но им стискам палци  Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, аз съм решила - утре сутрин ще правя уринен тест. Предните 2 пъти бях примерна и до уринни изобщо не се стигна, но сега.....  ooooh! Този път усещам гърдите си по различен начин, болезнени и подути. Утре ми е 8 ден от трансфера (на бластоцисти), а по принцип в сряда ще пускам ЧХГ. Празниците минаха и искам да знам как да се настройвам - за сериозна работа още от първия работен ден или....  Crossing Arms ще си имам сериозно оправдание да не си давам много зор.
Стискам палци за тези, които утре са на преглед. Сигурна съм, че всичко ще е наред.
Бейби, аз така и не знам ти лекар ли си или друго медицинско лице? Просто се замислих.  Blush

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Зазолинка,Мързеланка,Зюмбюл стискам ви палци момичета  Praynig Praynig Praynig

# 78
  • Мнения: 491
  Здравейте момичета, не знам от къде да започна, но крайно време е да ви споделя това, което ми се случи. Както знаете аз живея в Англия и се прибрах преди един месец за процедура тук в България, но на 4 ден след трансфера паднах жестоко, от което получих фрактура на рамото и една огромна синина на тазо-бедрената част, както и други по-малки драскотини. Казаха ми първите 3-4 дена да лежа, не че не лежах, ама дяволска работа стана, просто бяха празници и отидох да видя едно дете на мои близки, влязох в един магазин да му купя нещо и не видях стълбата и другото вече го знаете Sad
Нямам никакви шансове според мен и тестовете го показват  EFN 
Та утре си заминаваме и ще ми е 11 ден, полета ни е от София, по-принцип се слиза на Окръжна болница/Св. Ана/, понеже заради големите снеговалежи ще сме по-рано преди полета, мога ли да отида там да си направя кръвен, не може да нямат лаборатория, макар да знам, че няма смисъл Sad Cry Sad

# 79
  • София
  • Мнения: 6 302
Ех, Зюмбюлче, Зюмбюлче...... Ще ти кажа само, че ако си бременна, то това бебе ще е най-издръжливото бебе на света!  Wink Опитвам се да те разсмея, но знам, че хич не ти е до смях. Ако имаш време, иди до Окръжна. Вероятно имат лаборатория. Просто за твое успокоение. Макар че и да дадеш кръв, ще трябва да изчакаш сигурно поне 2 часа за резултата.....  Thinking Абе я си лети за Англия, няма какво да ходиш по болници, то и без това утре ще е лудница навсякъде след тия моооого празнични дни. Може само някой вирус да лепнеш. Пътувай си, пък то ще си покаже. Пий си лекарствата, може би в Англия ще направиш кръвен тест, вече на 12 ден. Щото все пак уринен на 10-ти...... Naughty изобщо не е сигурна работа. Предполагам си се разбрала с доктора ти, че можеш да му звъниш по телефона. Ти си решаваш как да постъпиш в крайна сметка.
Но аз въпреки фрактурата и огромната синина (то сигурно и много те болят тия травми Sick, изтърпя ли без обезболяващи?) ти желая да ни покажеш за пореден път, че чудеса стават. Късмет, мила!  Hug
И да ни се обадиш веднага като си пристигнеш в къщи, че ще те мислим. Приятно пътуване утре!

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Зюмбюлче,подкрепям Зазолинка,на мен на 11 ден уринарния ми беше с толкова бледа втора черта,а ти искаш на 10 ден да е хубава,изобщо не трябва да си мислиш веднага лошото  Peace

# 81
  • Мнения: 145
Зюбюлче, подкрепям момичетата, не се затормозявай излишно.  Изчакай и предприеми нещо като се прибереш...тук е такава лудница, само ще те забавят и изнервят. Лек полет и ни дръж в течение. Hug Praynig

# 82
  • Мнения: 491
 zabche, ivu6a, Zazolinka  Hug Hug Hug
Аз си знам какви болки продължавам да изтърпявам, а колко пъти посягам да взема нещо успокояващо и се отказвам, поне мускулната треска ме напусна вече. Утре на място ще реша за кръвния, защото ще имам 2-3 часа свободни, защото полета ни е 15.45ч. и ще чуя лошата новина за резултата по телефона. 

# 83
  • Мнения: 4 266
Zumbulche  Cry,
Не е ли по-добре да не се напрягаш с  телефонни разговори утре.Така и така ще пътуваш.
Ако си бременна няма да ти дойде цикъла след няколко дни и ще е ясно положението.
Поздрави

# 84
  • Мнения: 1 715
Зюмбюл4е,искрено се надявам въпреки вси4ко преживяно,да си бременна! Praynig
Аз мисля,4е е рано за уринарен тест,тъй,4е не се настройвай негативно!А относно падането,ако ембрион4ето се е закрепило добре,и Господ е рекъл да стане,нищо не може да навреди!
Моля се утре ,или близките дни да ни зарадваш с хубава новина!Успех и лек път! Hug

Последна редакция: нд, 04 яну 2009, 22:43 от ИМАМ ВЯРА...

# 85
  • Мнения: 398
Зюмбюлче, и аз подкрепям момичетата! Зная, че човек няма търпение, ама то зависи дали ще можеш да се вредиш в болницата за кръвен, след толкова празнични дни. ooooh! И както и Имама Вяра казва, то падането няма да е повлияло на ембриончетата, ако е рекъл Господ сега да стане. Силно стискам палци утре да имаш най-щастливия полет с най-прекрасната новина! Praynig Hug
Бейби, мила, защо така ти се е изместило с 3-4 дена овуто? Да не е от стрес на работа, а и сега това изследване, което ще правиш, няма начин това да не повлияе. Thinking А защо толкова те притеснява, че сега овуто ти е по-рано?Нлага се да пропуснеш месеца на изследването ли заради това?Дано не разсъждавам лаишки, ама защо все си мисля, че ти нямаш нужда от такова изследване и съм сигурна, че и без това изследване следващият опит в БГ ще е успешен. Praynig Hug Ох, милата, и ти толкова се измъчваш  Sad  Просто нещата ще си дойдат на място, ама време и нерви се искат. Мисля те и силно те  Hug! Дръж ни в течение!
Кюбит, къде се загуби по празниците, да не ви е затрупал снегът в Ню Йорк?  Heart Eyes Hug
Момичета, на всички ви желая много късмет и вяра! Всички ще успеем по-рано или по-късно!  Praynig Peace Hug

# 86
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Zumbul не се тромози с тези тестова, лек път, и като пристигнеш изчакай да минат още няколко дини и тогаз си направи уринен, поне изчакай до 15-16-ият ден. Дано ембриончето се е захванало здраво  Praynig и това заметресение което си му причинила да не му повлияе. Надявам се болките в рамото да отминат колкото се може по скоро, стой на топло че от топлото по бързо зараства счупеното.
denniva когато намалява the folicular phase това означава че нещата не са на добре, а вече е така 2 месеца подред. Даже да се оплоди яйцето няма да може да се имплантира защото матката няма да е готова, аз все си тая надежда  Praynig. Но при мен означава че много бързо започвам да остарявам, не толкова на години, колкото на fertility, и за това спасение няма, с лекарства може да се удължи тази фаза, но показателите не са хубави, особенно когато моят Инхибин Б е толкова нисък... Не е от стреса, аз нямам кой знае какъв стрес, само дето понякога не си доспивам, но това не е проблем... после наваксвам... denniva ти как се чувстваш? Кога ще ходиш на ултразвук?  Praynig
Zazolinka много рано с този тест бе мила  Stop, изчакай поне до 11-12 ден, а даже и тогава може да е фалшиво отрицателен, но дай Боже да е  EFP, аз продължавам да стискам лакираните си палци и да се  Praynig
Мацките за отчети не бързайте, има време, изчакайте, търпение му е майката  Praynig Аз нищо не съм виждала от Пупсик  newsm78 Дано всичко да е наред при нея  Praynig

# 87
  • Мнения: 3 988
Денива, тук съм. Нямам какво да кажа и само ви чета.  Hug
Няма тук. На 31-ви валя и понатрупа, но на 1-ви вече беше разстопен.  Confused

Бейби, колко ти е ФСХ на 3ти ден? Мерила ли си го през последните цикли? Знаеш го това предполагам, пускала съм линка и преди. Разбира се, това са усреднени стойности, но все пак са ориентир.
При мен е около 7.

Цитат
Follicle Stimulating Hormone (FSH)     Day 3     3-20 mIU/ml     FSH is often used as a gauge of ovarian reserve. In general, under 6 is excellent, 6-9 is good, 9-10 fair, 10-13 diminished reserve, 13+ very hard to stimulate.

Не се притеснявай... Нали ин-витро ще правите... Трансфера със сигурност ще е съобразен със състоянието на ендометриума.
Кога ще правите теста?

Зюмбюл и Зази, аз бих изчакала. Биволско търпение придобих що се отнася до тестове за бременност. Но ви стискам палци когато и да се тествате - сега или след седмица - да видите 2те чертички и след 9 месеца красиви вързопчета!  Hug

# 88
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Кюбит ФСХ последно си го изследвах преди 2-рото ИКСИ и беше 7.93, Е2 41.3. При 1-то ми беше 7.55 и Е2=42.2. Сега преди да започнем пак ще го гледаме, но притеснението ми идва от факта че тази ФФ се е смалила толкоз много, което е още един показател за не толкоз качествени яйца. Но така или иначе ще правим още едно ИКСИ със мойте яйца, да се видя пак каква съм носачка  Wink, дай Боже бебок от тях да излезе, ако ли не, ще си търся донорка. Тук в нашият град има 2 клиники който работят с донатед ембриос, може и това да обсъдим по сериозно с моето юначе, особенно като се има в предвид че при нас и мъжкият фактор е доста силен. Ох, тя не е една беля, те казват тук "When it rains, it pours"! Cry Ккаво да се прави, нашият писател е пропуснал урока как се пишат хубавите неща, но и да не се вайкам много, чудесен ни е бил живота до тук, и това е просто още едно препятствие което трябва да преоодолеем  Confused Вие до кога ще чакате? Браво че си си изградила такова търпение  Hug И аз при 2-рото чаках до деня в който трябваше да правя кръвен, и хубаво че изчаках..., радостни бяхме за около 3 седмици, и после ЧХГ-то отиде надолу... Но аз казвам "Да била съм бременна, 1 път, и не го износих" Приятелката ми която прави ултразвук ме погледна и каза че вижда сака, но не видя плода, беше рано...

# 89
  • София
  • Мнения: 6 302
Е, мацки..... една чертичка. Това е. Но аз се успокоявам с това, че е рано. В други ден кръвния тест ще даде повече яснота по въпроса.
Зюмбюл, ти сигурно вече си в София, а може и в Окръжна болница да си вече. Е, още веднъж искам да ти кажа, че стискам палци за теб. Приятно пътуване!  Hug
Бейби, не го мисли толкова, мила. Действай по плана и се надявам, че нещата ще се подредят.  Peace
Мили модераторки, моля заковете темичката!

Общи условия

Активация на акаунт