Ето, и през новата година, ние сме отбор дружина - Х-во 15

  • 20 514
  • 321
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 983
igi_toneva, благодаря ти много, мноого Hug Съжалявам, че едва сега, но не бях видяла, че имаме нова темичка  Rolling Eyes
Благодаря за пожеланията!

# 31
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Честита нова година!
Преди малко ни свързаха нета и бързам да ви пиша. Вече ще съм по редовна.
Кристиан стана на една годинка на 8.01. Нямах възможност да прочета старите теми за сладкарниците и питах една мама за торти пред кабинета на педиатъра. Каза ми че е доволна от Наслада и й се доверих за рождения ден на малкия да поръчам от там торта. Не съжалявам.

Ами това е засега! До скоро!

# 32
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Привет отново!
Прочетох края на старата тема. Благодаря ви от сърце за пожеланията за рождения ми ден. Не мога да ви опиша колко приятно ми беше да ги чета  bouquet.
На рождения ми ден бяхме на китайски ресторант нали ви питах къде има, та се възползвахме от информацията. Хареса ми - вкусно и бързо. На коледа бяхме при моите родители, Нова година посрещнахме с бабата и родителите на съпруга ми тук, а той беше наряд.
Толкова за изминалите празници. Крис е болен от по-миналата събота - бронхит със спазми.  Сега той е по добре, ама аз малко се простудих.
Радвам се, че сте отложили срещата за след празниците, та да можем и ние да дойдем. Пак казвам, че за мен е без значение деня и часа стига да сме в града.

Меги, наистина се засичаме при януарските мами Grinning

# 33
  • Мнения: 1 372
nadya_geo честит ти рожденник на патерици!
Да ти расте здраво, дете с весело и безгрижно детство!

По отношение на тортите си случила на точната мама. И да беше чела старите теми в общи линии това е един от най- добрите цехове. Между другото като напомнихте: какво става с форумската среща?
Айде организирайте я и ако е до края на месеца ще се присъединя и аз. Ще се радвам да се запознаем!

# 34
  • БГ
  • Мнения: 1 158
Ооо, и аз съм готова за срещата!!!   Hug  В неделя бяхме на РД в детското кътче и отново останахме много доволни - топличко, чудесно отношение от персонала и жената, гледаща децата, вкусни ястия, хубава музика, какво повече ни трябва, хайде, давайте да се организираме!

# 35
  • Хасково
  • Мнения: 726
Здравейте, момичета.
Обсъдихме докторите, сладкарниците, детските градини и ясли в града ни. Но, училища до сега не сме коментирали. А мен това ме вълнува, защото Елена есента ще е първолаче. Обаче, както знаете, аз не съм от тук, и не знам с какво реноме се ползва всяко едно училище. Освен избора ми на у-ще, ще се наложи да се местим в нова квартира напролет, и в зависимост от това, къде ще учи детето, наблизо ще търся апартамент. Както разбирате, задачата ми не е от лесните.
Ценя вашите мнения, до сега винаги сте ми помагали, мисля, че и този път ще ме насочите.
Приятни почивни дни.
Ами то няма много за мислене- училищата с добро реноме са 2-3. Панчо учи в Иван Рилски, доволни сме.

# 36
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Привет!
Днес е страхотна поледица. Мъжът ми едва е стигнал до работа без да падне,а ми разказа за едно момченце дето падало и ставало, било с одраскано носле  Cry и се върнало накрая. Ужас! Май няма да вземам кухнята днес ако не отпусне.
Така и така обсъждаме училищата, с какво реноме се ползват ОУ "Кирил и Методий" и "Васил Левски"? Те са най-близките до нас. Знам, че е мн. рано още но да си знам.

# 37
  • Мнения: 210
В училището на дъщеря ми днес не карат часове,защото много деца не са могли да отидат.Добре,че кухнята ни е близо

# 38
  • БГ
  • Мнения: 1 158
Дааа, поледицата днес беше страшна и както винаги тези ситуации ни изненадват, в 8ч никъде не беше опесъчено, нито по главните улици, нито по тротоарите?!?!?! Пътят Хасково-Димитровград беше затворен до 10ч!!!

# 39
  • Мнения: 1 372
Шоуто с поледицата беше тотално! Дано поне няма много контузени! Praynig
По отношение на училищатата /отдавна не съм в системата/, но "Кирил и Методий" никога не е имало славата на елитно, а на "Васил Левски" отдавна му мина славата. Беше наистина чудесно школо, но...........................
От всичките ми приятелки с ученици чувам добри отзиви за "Иван Рилски" и "Христо Смирненски"  - мисля че за начални училища това се водят най - елитните.

# 40
  • Мнения: 1 103
В този район  и "Климент Охридски " също е добро но се намира от другата страна на реката и може да ви идва далече.

# 41
  • гр.Хасково
  • Мнения: 1
Привет, мами!
Трите най - прехвалени ОУ в града са "Иван Рилски", "Христо Смирненски" и "Климент Охридски". "Васил Левски" е СОУ,  в начален курс доколкото знам има добри преподаватели. Голямата ми дъщеря е първокласник в "Иван Рилски" , най - близо ми е .

# 42
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
цоп!  Flutter

# 43
  • Хасково
  • Мнения: 726
Привет, мами!
Трите най - прехвалени ОУ в града са "Иван Рилски", "Христо Смирненски" и "Климент Охридски". "Васил Левски" е СОУ,  в начален курс доколкото знам има добри преподаватели. Голямата ми дъщеря е първокласник в "Иван Рилски" , най - близо ми е .
В кой клас е...сина ми е 1А.

# 44
  • гр.Хасково
  • Мнения: 1
И ние сме в 1 А, при Росица Щипска, казва се Веселина щерката.

Общи условия

Активация на акаунт