Ето, и през новата година, ние сме отбор дружина - Х-во 15

  • 20 521
  • 321
  •   1
Отговори
# 315
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
h.kirova ами аз даже не съм чула, че утре ще има такова нещо... newsm78 би трябвало да има инфо в градската нет-преса. Thinking
иначе на 24 май има такъв фестивал и се провежда на открито на Кенана, мисля че се казваше "Китна Тракия пее и танцува", ако не са го променили, но той вече мина.

# 316
  • БГ
  • Мнения: 1 160
От магазинчето което се ти написали над реката аз съм купувала обувчици на Марикуита. Там се продават дрешки и обувки на различни фирми май. 

Така е, освен Марикита в магазинчето има дрешки и на други фирми, но лично аз оттам съм взимала дрешки само на Марикита.

Здравейте момичета  извинявайте че ви се натрапвам ,но искам да попитам ако някоя от вас знае как точно се казва фестивала който утре ще се проведе при вас .Става въпрос за фестивал за народна музика.

Може би имаш предвид този фестивал:

Цитат
Детският етнофестивал започва в Минерални бани
Деветият поред детски етнофестивал, организиран от КНСБ и сдружение "Да запазим децата", ще стартира днес в хасковски Минерални Бани. И тази година проявата ще е под мотото "Децата на България с духовност в Европа! Децата на Балканите - заедно в Европа!".

Фестивалът, посветен на международния ден на детето, ще продължи и утре. Ще участват 2 500 деца от различни региони на страната и различни етноси, както и от Македония, Грузия, Гърция, Турция и Армения. Сред официалните гости ще бъде областният управител Райна Йовчева, фестивалът се осъществява с подкрепата на Министерство на труда и социалната политика.


Знам също, че утре деца от някой детски градини ще се извозват до мястото на събитието.   Wink

Ето малко полезна информация за запълване свободното време на дечицата:

Цитат
"Община Хасково организира десетдневни курсове по плуване за ученици “Плувно лято 2009”.
Курсовете ще се провеждат в плувен комплекс “Лебеда” от квалифицирани инструктори. Пълната такса за участие е в размер на 15 лв. Учениците, желаещи да посещават курса заплащат такса от 9 лв., като останалата част от таксата и хонорарите на инструкторите се поемат от Община Хасково.
По списъци, предоставени от директорите на общински училища, желаещите да посещават курсовете ученици ще бъдат обучавани по следния график:
·         От 01 до 12.06.2009г. – за ученици от IIIклас
·         От 15 до 26.06.2009г. – за ученици от IV клас
·         От 29.06. до 10.07.2009г. – за ученици от V клас
Откриването на “Плувно лято 2009” ще се състои на 01.06.2009г.(понеделник) от 10.00ч. на плувен комплекс “Лебеда”.

# 317
  • Мнения: 616
Благодаря ви момичета точно за този девети етнофестивал ставаше въпрос исках да разбера как точно се води за да намеря къде го предават .Вече се обадиха децата и разбрах ме че го предават директно по канал три.
 Hug

# 318
  • Мнения: 1 986
Днес ще  има ли някакво детско тържество в Хасково newsm78

# 319
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
срам и позор за града  #2gunfire
толкова са се втресли предизборно, че децата са им последния дерт май...
разбрах, че от 17,30 градините ще правят тържество в читалището и ще има нещо??? /но какво??? на сцената на площада към 18 часа, но в общи линии отбиват номера! Crossing Arms
пък частните сдружения и инициативи като че ли са още по-зле, в нета няма и помен да се чества деня на детето. Naughty
Най-странното е, че после излизат с ревюта къде какво е ставало, абе... яд ме е да го коментирам, ще си мълча.. ooooh!

# 320
  • пред екрана
  • Мнения: 20
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА!

# 321
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
абе градски, я да питам, случайно някой ще ходи ли на Формулата в Истанбул?
ние с Йоан тръгваме с Аполо на 4 юни..

Общи условия

Активация на акаунт