Ето, и през новата година, ние сме отбор дружина - Х-во 15

  • 20 536
  • 321
  •   1
Отговори
# 300
  • France
  • Мнения: 726
Благодаря , Стефаника   bouquet
Относно бюрокрацията: така е. За съжаление, няма да гласувам.
Имам проблем: не знам на кого или къде да поверя Елена след 15.07. Аз ще работя, а бабите са в Сф, които нямат възможност да гледат детето.
Знаете ли, къде се предлага организирана занималня за деца?
Аз се сещам само за детския център на "Освободител", но там, освен игра, друго не предлагат...А ми се иска да има и някакво обучение, евентуално и езиков курс.

# 301
  • Мнения: 1 372
Знам за една занималня " Чипи" или нещо подобно, но нямам идея дали имат занимания през лятото / предполагам че да/ и с какво работно време са. Ще те ориентирам че се намира в пресечка на ул. Банска - по конкретно като вървиш от Центъра към икономическата гимназия пада се някъде третата пресечка от ул Банска по посока на градската градина. Това е което мога да ти кажа, знам също и че занятията водят учители. Надявам се да съм ти помогнала и да съм те ориентирала сравнително точно къде се намира. За жалост съм зле с имената на улиците в Хасково / виж да беше Варна щях и по номера да ти ги кажа/, нямам и координати на занималнята, но може някое от момичетата тук да имат повече информация.

# 302
  • Хасково
  • Мнения: 995
Детския център на ул. Цар Освободител вече го няма - ще бъде кръчма или нещо такова.
Ето ти координати на Център Пипи http://www.haskovo.net/index.php?MODULE=3&id=209
До колкото знам, ако нещо не се е променило цената е 3 лв. на час.
Има и още една такава за която знам на центъра на улицата която отива към EVN отдясно като подминеш магазина за мебели следващата къща.

# 303
  • Мнения: 1 190
Детския център на ул. Цар Освободител вече го няма - ще бъде кръчма или нещо такова.

Отново ли Thinking, всъщност, изглеждаше посещаемо .. странно.

# 304
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
За детската сладкарница ли става въпрос ?  #Crazy Изумена съм  Shocked

# 305
  • Мнения: 983
В събота бяхме на рожден ден в детския център  и още си беше там  hahaha Ако става въпрос за "Смехорани", де...

# 306
  • Мнения: 2 631
Закриха детската сладкарница "Двете кукли" с/у театъра. Peace


Откриват или вече са открили сладкарница на "Афродита" до "Килера" под 21-ви век. Но пак е на едно никакво място, като "Неделя". Rolling Eyes

# 307
  • пред екрана
  • Мнения: 20
http://www.haskovo.net/index.php?MODULE=3&id=209

Съжелявам, но живея на този адрес и от няколко месеца тази занималня не съществува. АКо са я преместили по-добре по телефона да се получи информация.
Всъшност в сайта им пише, че временно са преустановили дейността си http://www.pipi-bg.com/

# 308
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, в у-ще " Иван Рилски", се организира целодневна занималня за деца, различни възрасти, вкл. предучилищна. Цената е 60лв/мес., без храната, която или се носи от вкъщи, или се ползва стола на у-щето.

# 309
  • Мнения: 267
 Hug здравейте
знаете ли къде в хасково се продават дрешки  Марикита  newsm78

# 310
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Hug здравейте
знаете ли къде в хасково се продават дрешки  Марикита  newsm78

В един от магазините за детски дрехи над реката - тръгвайки от общината влизаш в коридора с магазини в ляво, откъм 21-ви век, 4-то или 5-то магазинче се пада пак в ляво.  Peace

Закриха детската сладкарница "Двете кукли" с/у театъра. Peace


Откриват или вече са открили сладкарница на "Афродита" до "Килера" под 21-ви век. Но пак е на едно никакво място, като "Неделя". Rolling Eyes


Еййй, това за бъдещата Афродита много ме зарадва, дано скоро стане факт!

Тази вечер минах покрай Смехорани - работеше си!

# 311
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
тези над реката са Мак бейби, май няма Марикита!? newsm78
Марикита имат магазин в Стара Загора, тук като че не съм виждала.
в нашата градина са раздали някакви брошурки за детска лятна занималня, ако някой се интересува ще ви ги препиша.

# 312
  • Хасково
  • Мнения: 995
От магазинчето което се ти написали над реката аз съм купувала обувчици на Марикуита. Там се продават дрешки и обувки на различни фирми май.

Може и да са ме подвели с инфото за Смехорани -извинявам се че ви подведох и аз.

# 313
  • Мнения: 267
Благодаря ви момичета   bouquet

# 314
  • Мнения: 616
Здравейте момичета  извинявайте че ви се натрапвам ,но искам да попитам ако някоя от вас знае как точно се казва фестивала който утре ще се проведе при вас .Става въпрос за фестивал за народна музика.

Общи условия

Активация на акаунт