Ето, и през новата година, ние сме отбор дружина - Х-во 15

  • 20 540
  • 321
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 491
Аз пердета давах да ми шият над магазина за дамски дрехи, който е до "Адели", срещу "Юнона". Шивачката се казва Пеги, до нея се стига от самия магазин нагоре по едни дървени стълби. Доволна съм.

# 271
Здравейте мамчета от Хасково!
Аз съм Вили, от Хасково съм и от скоро съм мама на Ана-Мария.
Моята госпожица се роди на 06.03.
Радвам се,че има форум и на хасковските майки и като разбрах побързах да се регистрирам.
Пожелавам ви лек и приятен ден!

# 272
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Добре дошла, Вили_80!!!   Hug  Чудесно име сте избрали за малката госпожица!!!  Heart Eyes

Момичета, благодаря ви за бързите и изчерпателни отговори, относно шивашко ателие. И в двата магазина за пердета на центъра отказват да ми ушият мои пердета, а иначе в единия ще поръчвам корнизи и тънки пердета, но ...  Naughty  Взех пердетата от Баумакс-Пловдив, поради липса не само на същите, но и на подобни тук, та незнам защо не ги оставих и там да ми ги ушият,  newsm78   ами си мислих, че няма да имам проблем да ги дам, в което и да е ателие в града ни?!?  ooooh!

sveti8, благодаря и аз (задочно) за инфото, относно интересни исторически и архиелогически забележителности в региона. Миналата есен "варналийте" ни дойдоха за пръв път на гости и се изприщих от мислене къде и какво да им показвам, в крайна сметка отидохме до Перперикон, стената на яз. Кърджали и Дяволския мост, на няколко км от Ардино! Изкарахме си чудесно!

Незнам дали ще се включа отново днес, затова бих искала да ви пожелая приятни почивни и празнични дни!!!    bouquet

# 273
  • France
  • Мнения: 726
 Добре дошла, Вили_80!
Къде се намира Дяволският мост?

# 274
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Добре дошла, Вили_80!
Къде се намира Дяволският мост?

http://treasures.zonebg.com/bulgaria.htm

От Кърджали тръгваш към Ардино, оттам към село Дядовци, там хората са много отзивчиви и който и да питате ще ви упъти за посоката, продължавате по черен път, ние оставихме колите и повървяхме доста пеша, но може и до самият мост да стигнете с тях, там пък, в подножието на моста има чудесна беседка, където можете да си направите пикник, ние обаче не знаехме за съществуването й и седнахме на една друга, която е на самия път Кърджали-Ардино, имам няколко снимки в някоя от старите теми, ако ти се търси. Ако решите и да пренощувате в района, ето ти едно хотелче наблизо: http://www.brezata.hit.bg/  няма нужда да го търсите, то ви е на пътя! Много съм доволна и от к-с Трифон Зарезан и Главатарски хан, в с. Главатарци, на яз. Кърджали, разгледай и к-с Арда, на яз. Студен кладенец.  Peace

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 17:14 от stefaniika

# 275
stefaniika, знам, че пердета шият в шивашките ателиета в тунелите над реката. Поне една моя колежка ги беше дала там.Не мога да ти кажа колко струва обаче.

# 276
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Добре дошли welcome на Вили и Ана- Мария /това ми беше един от вариантите за име за момиче/.

# 277
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
добре дошли на новите попълнения! колкото повече толкова повече! Hug
stefaniika, Дяволския мост мен много ме впечатли! Peace въобще цялата местност там е извадена от приказките, а за пътя трябва да си предварително подготвен и да не се тръгва късно, защото се стига бавно и е дълбоко в планината.. Thinking
 на Главатарски хан ми е любимата кухня, ще си оближете ушите, ако обичате родопските ястия... Crazy ние отскачаме от време навреме натам, особено лятото. аз му викам кулинарен туризъм! Mr. Green

 за Александровската и аз я чакам с нетърпение... Simple Smile , а пък що ли никога не съм влизала в Узунджовската!? newsm78

Toni4ka, днес ми изчезнахте на Кенана, но много ме разсмя Вили като беше на колелото, голямо слънце е тя! Crazy

# 278
  • Мнения: 1 190

Да, всички наоколо разбраха, че е на това колело Laughing, не си спомняла, видиш ли, че на същото такова колело, на морето, му взе тока Crazy. А сега без майтап си я беше страх.
После се прехвърли на надуваемия замък (и ние с нея), обаче ми направи един номер и още съм й сърдита Crossing Arms

# 279
  • Мнения: 1 103
Честит Гергьовден
Тони и ние караме колето  и малката се справя много добре взела съм каска и наколенки обурудваме се и караме много смело  Crazy

# 280
  • Мнения: 1 190
Честит Гергьовден
Тони и ние караме колето  и малката се справя много добре взела съм каска и наколенки обурудваме се и караме много смело  Crazy

 hahaha само дето говорехме за пародия на Виенско колело, което беше сложено на Кенана Laughing

Иначе колело и Вили кара, с помощни разбира се Simple Smile

# 281
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Честит Гергьовден!

# 282
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Ехооо, къде сте, градски, да не сте си удължили празниците с още ден-два?  Hug

Ние малко попътувахме през почивните дни, бяхме тук:  http://www.yaseni.co.cc/index.php  и след това тук:  http://www.obzorbeachresort.com/index.php?p=1&lang=2  На път за Боженци спряхме на Бузлуджа, Шипка и Етъра, а по време на морския ни престой отскочихме и до Варна за 2-3 часа, на връщане, за по-кратко си отидохме до Пловдив и така до 6-ти вечерта, прибрахме се най-накрая. Изкарахме си страхотно, Марти беше перфектен откъм пътуване и дисциплина и всички доволно си починахме. За кой ли път се уверявам, че има още доста да ходим, докато опознаем родината ни... Имам много снимки и обещавам скоро да ви покажа част от тях!!!

pechovska, вие каква дестинация избрахте, как си изкарахте?

Относно пердетата за детската стая на Марти - вече са при шивачката, дано скоро сложим корнизите, перденцата и стаята ще е почти готова, но има още какво да се допълва, скоро ще ви я покажа и нея.  Peace

Новото при нас е, че Марти от вчера е на детска градина, оххх, сутринта докато се разделим с яслата, госпожите, лелите, докато се настаним при новите в градината имах чувството, че ще се изприщя от притеснение, но всичко мина ОК и силно се надявам детенце да е доволно и да ходи с удоволствие на градинка!  Praynig

# 283
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Стефи,

в коя градинка сте? Как ви понася  Hug

# 284
  • Мнения: 1 190
Стефи  newsm74 и аз много го харесвам този край на България Hug

Общи условия

Активация на акаунт