Ето, и през новата година, ние сме отбор дружина - Х-во 15

  • 20 535
  • 321
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 677
Здравейте, момичета! Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог в Хасково? Чувала съм добри отзиви за д-р Стоев, някой може ли да ми каже къде приема и какво е работното му време?

# 286
  • Мнения: 267
Здравейте, момичета! Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог в Хасково? Чувала съм добри отзиви за д-р Стоев, някой може ли да ми каже къде приема и какво е работното му време?
Стоев не знам,но ти препоръчвам Севов,ако искаш ми пиши на лични да ти дам тел  Peace

# 287
  • Мнения: 2 677
Много благодаря! Мисля, че ще успея да се ориентирам Simple Smile
п.п. Русана, много ти е сладко малкото съкровище!

# 288
  • Мнения: 267
Много благодаря! Мисля, че ще успея да се ориентирам Simple Smile
п.п. Русана, много ти е сладко малкото съкровище!
Благодаря ти  Blush

# 289
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Стефи, в коя градинка сте? Как ви понася  Hug

В 10-та сме. Марти ходи с желание, вече пети ден!!!  Peace  Доволен е, имат в групата деца от яслената група, има и дечица на наши приятели. Госпожите също са доволни, смятат че бързо се е приспособил към новата обстановка, справял се и бил много самостоятелен?!  newsm78  От моя гледна точка, обаче, какво да ви кажа, ами не е като в яслата, оставям го още на външната врата, оттам го поемат и нямам никакъв контакт с госпожата и достъп до гардеробчето му, сутрин го изпращам с дълъг ръкав и тениска в торбичка, вечер таткото го взема с тениска, а блузките се трупат някъде.  Confused

Toni4ka, май е време за нова тема?

# 290
  • Мнения: 1 190
, а блузките се трупат някъде.  Confused


Ох разсмя ме, ами поискайте си ги Laughing

# 291
  • Мнения: 115

 Joy  JoyСпоко, Стефи в петък ще ви ги върнат! Wink Поне при нас така става...

# 292
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Успокоихте ме!!!   Hug   Добре, че имаме достатъчно дрехи, ще стигнат и за следващата седмица, а в събота като ни върнат насъбраните ще има голямото пране.   Joy 

Еййй, много се кефя на днешният проливен дъжд!!!  Peace  Успя да одави полените от тополите,   Grinning  а това ми беше голямо притеснение - кихане, кашляне, парещи очи...

# 293
  • Мнения: 1 190
Да и аз съм със сенна хрема и досега устисквах, обаче от няколко дни съм със спрей за нос, иначе кихане, кашляне и сърбеж в ушите .. Crazy

# 294
По въпроса за хремите и алергиите-някой от вас да знае има ли в Хасково педиатър алерголог? И ако знае да даде някакви координати.Благодаря предварително!

# 295
  • Мнения: 115
По въпроса за хремите и алергиите-някой от вас да знае има ли в Хасково педиатър алерголог? И ако знае да даде някакви координати.Благодаря предварително!
    Моя колежка води детенцето си при д-р Василева. Кабинетът се намира в сградата на Първа поликлиника, но входът е от страната на изчислителния център.

# 296
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, пак има цирк в града- " Арлекино". С много животни. Представления: сряда, четв, петък: 19.30. Събота: 17.30, 19.30. Неделя: 17.30. Цени: деца-6лв, възрастни- 8лв. Ложа по 10лв.

# 297
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Снощи бяхме. Не бях ходила от 4-ти клас  Crazy  Embarassed Хареса ми въпреки, че по мое мнение е малко скромничък  Rolling Eyes Артистите се стараят  Peace Децата се забавляваха  Simple Smile

# 298
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, къде в града правят рамки за картини?
Днес ще отида до общината: искам да гласувам за Европарламент тук.
Добре че, снощи по новините чух, че днес е последният срок да се регистрирам в Хасково. В Сф ми казаха нещо съвсем различно: да съм направила настоящ адрес тук, т.к. нямали удостоверения за гласуване  Shocked
Нарочно ли подвеждат желаещите да гласуват на друго място??
Като се върна, ще пиша каква е процедурата, за тези, които имат желание да гласуват за Национален парламент, но няма да са тук.

# 299
  • БГ
  • Мнения: 1 162
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!   bouquet  Честит 24-ти май - Ден на славянската писменост и култура!!!   bouquet  Честито завършване на всички първолачета!!!    bouquet   

Отдавна не ми се беше случвало, но днес реално се върнах назад в ученическите си години - присъствах на манифестация, същата като тогава - празнична, цветна, озвучена с високоговорители, на фона на "Върви народе възродени..." се изреждаха имената на училищата, техните заслужили учители, отлични ученици, имаше и мажоретки, беше много вълнуващо! Събитието беше в Свиленград!  Peace

Момичета, къде в града правят рамки за картини?
Днес ще отида до общината: искам да гласувам за Европарламент тук.
Добре че, снощи по новините чух, че днес е последният срок да се регистрирам в Хасково. В Сф ми казаха нещо съвсем различно: да съм направила настоящ адрес тук, т.к. нямали удостоверения за гласуване  Shocked
Нарочно ли подвеждат желаещите да гласуват на друго място??
Като се върна, ще пиша каква е процедурата, за тези, които имат желание да гласуват за Национален парламент, но няма да са тук.

pechovska, магазинче за рамки за картини има под Ташкента, големия магазин на центъра, от страната на паркинга на х-л Аида.  Успех в битката срещу бюрокрацията!!!

Общи условия

Активация на акаунт