Владимиров,Стаменов или Щерев

  • 14 427
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 259
Един ден като си записвах час в клиниката на д-р Стаменов видях листата за деня - 110 пациенти.
Аз минах към 15 часа,а едно момиче каза ,че е минала към 22.30.Как ви се струва работа по 16-18 часа?
Просто се възхищавам на този човек!
На първичен преглед си спомням ми отдели почти 40 мин.След това имаше прегледи и по 5 мин.
Не мился,че ме е претупал.Веднъж вече е видял какво е при мен и само проследява как се развиват нещата.
Който бърза не е за там,защото е истина ,че часовете не се спазват .Това го разбрах от първия преглед и не ми прави впечетление.
Виждам как се движат часовете и слизам вкафето Wink
Пожелавам много успешна година на всички клиники и много бебета за всички Вас! Hug

# 16
  • Мнения: 1 143
Момичета, не мога да разбера едно нещо  - при Стаменов се чака за час около година, нали така?  В същото време при Щерев и Владимиров нещата се случат в доста обозримо бъдеще.
Наскоро прегледах темата „Мнение за д-р Стаменов” и с известна изненада установих, че недоволните са като че ли повече от доволните от него.
Едно момиче преди време пусна тема, в която честити рождения ден на доктора. Включиха се 15тина момичета…
Значи ли това, че огромният брой пациенти на д-р Стаменов (пък и въобще на другите клиники) въобще не са участници в този форум?


Не бива да те изненадва това. Когато пациентка на д-р Стаменов каже нещо добро за него, обикновено другите се "нахвърлят" едва ли не върху нея и започват анти-офанзива или пък тя бива наречена "любимка" на д-ра, което е се смята за мръсна дума тук. Затова и аз, както и доста момичета, пишещи в този форум, предпочитаме вече да мълчим - нека всеки сам за себе си реши какво мнение да си състави и при кой лекар да отиде. По същата причина предпочитам РД на доктора да му го честитя лично.  Добрите лекари наистина са малко и е напъно безсмислено да се караме, само защото някой е избрал един или друг лекар. Колкото за недоволните - винаги ще има и това е съвсем в реда на нещата.

# 17
  • Мнения: 1 875

Значи ли това, че огромният брой пациенти на д-р Стаменов (пък и въобще на другите клиники) въобще не са участници в този форум?

И въобще доколко представителен е форумът в действителност?

Точно това значи.
А част от тях си мълчат поради причините посочени от shoshkata.

 

# 18
  • София
  • Мнения: 6 363
И въобще доколко представителен е форумът в действителност?

едва ли може да се говори за представителност в тия неща. още повече, това не е най-посещаваният форум за стерилитет в българското Интернет пространство, а и има много хора, които само четат, но никога няма да пишат в такива форуми.

опитай тук:
www.zachatie.org

# 19
  • Мнения: 3 294
Моето мнение съвпада с това на повечето момичета , и в трите клиники работят добри специалист , въпроса е за кога можеш да вземеш час  Peace
 
 Аз съм минала първичен преглед и при д-р Владимиров и при д-р Стаменов , единствено мога да се възхитя на техния професионализъм и отдаденост , и при двамата чаках докато ми дойде деня за преглед и при двамата чаках докато дойде и моя ред , но не сме били претупвани в никакъв случай , и в двата случая съм била излушвана и съм получавала отговори на моите въпроси .

Успех  Peace

# 20
  • Мнения: 1 143
още повече, това не е най-посещаваният форум за стерилитет в българското Интернет пространство, а и има много хора, които само четат, но никога няма да пишат в такива форуми.

Еееее, jam, хайде стига вече де!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 363
не разбирам, shoshkata - какво те възмущава?

# 22
  • Мнения: 339
За мен и тримата са добри.Аз направих своя избор по това,кой лекар ще ме приеме по напред.
За д-р Владимиров записват за март.Преди няколко дни една моя приятелка си записа час.

# 23
  • Мнения: 1 143
не разбирам, shoshkata - какво те възмущава?
Знаеш, няма нужда

# 24
  • София
  • Мнения: 6 363
не, не знам. ако искаш, можеш да споделиш публично - да узнаем всички.

но и аз мисля, че няма нужда да се гонят призраци постоянно.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
не разбирам, shoshkata - какво те възмущава?
Може би това
Цитат на: jam
едва ли може да се говори за представителност в тия неща. още повече, това не е най-посещаваният форум за стерилитет в българското Интернет пространство, а и има много хора, които само четат, но никога няма да пишат в такива форуми.
опитай тук:
www.zachatie.org
Просто не пропускаш www.zachatie.org . Всички знаем за този форум и повечето го четем. получава се малко като реклама на Бонукс
Не искам да започвам полемика кой е по -добрия.
Аз също бях пациентка на д-р Стаменов и съм му изключително признателна за всичко което направи за мен - до края , включително и раждането. Винаги ще присъства в молитвите ми.
sineo4ka_ ,Истината е че сама трябва да решиш кой е най добрия лекар за теб, както е истина че ти си знаеш колко време можеш да чакаш. Според мен пробвай с клиниката на Щерев - щом там най-скоро можеш да запишеш час и прецени дали това са твоите доктори.
Каквото и да решиш - успех.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 363
не разбирам, shoshkata - какво те възмущава?
Може би това
Цитат на: jam
едва ли може да се говори за представителност в тия неща. още повече, това не е най-посещаваният форум за стерилитет в българското Интернет пространство, а и има много хора, които само четат, но никога няма да пишат в такива форуми.
опитай тук:
www.zachatie.org
Просто не пропускаш www.zachatie.org . Всички знаем за този форум и повечето го четем. получава се малко като реклама на Бонукс
Не искам да започвам полемика кой е по -добрия.

не разбирам как може да ви дразни това, че се опитвам да помогна на някоя ваша сестра по съдба с допълнителна информация? наистина не ви разбирам раздразнението. вие може да знаете за сайта, но момичето очевидно е ново и не го знае. а и въпросът й е резонен - търси по-голям подбор от мнения и отзиви. е - аз й го предлагам. изобщо не повдигам въпроса за "по-добър" и "по-лош" сайт - няма такива квалификации, всеки сайт с информация по темата е полезен.

опитайте се да излезете малко от рамките на тесните си пристрастия и помислете защо се правят и поддържат тези огромни информационни бази - ами за да помагат на такива като вас!
сравнението с реклама на Бонукс е изключително неуместно. нито аз, нито някой друг печели от този сайт - що не го разберете това! честно казано, ние сме само на загуба - като лични финанси и отделено време. но пък някой друг, който тепърва върви по нашия път ще бъде на полза и това е важното.

пожелавам ви повече толерантност през Новата година и успех на всички, независимо към коя клиника са се насочили.

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
И трите клиники са добри, която и да избереш няма да сбъркаш.
При Стаменов вече няма часове за повече от година напред, дали не е и повече от година и половина... Желаещите са много, а клиниката е с по-малък капацитет.
При Щерев май може да си запишеш най-скоро час, клиниката е голяма и с много лекари.  Peace

blueeyes, аз съм пациентка на д-р Стаменов и съм от доволните.  Laughing Когато правих първия си опит ИКСИ през 2007 г. пациентките бяха масово от форумуващите, докато при втория ми опит миналата година ми направи впечатление, че масово са жени, които са гледали или чели за някоя медийна изява на доктора и така са разбрали за него.

# 28
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Момичета, и трите клиника разполагат с много добри специалисти. Чисто и просто при Стаменов и при Владимиров се чака повече за час защото във всяка от техните клиники има по 2-ма лекари специалисти в тази област, които могат да поемат пациентите. Докато в Клиниката на Щерев има поне 7-8 лекари специалисти по АРТ, които поемат желаещите за лечение.

Един ден като си записвах час в клиниката на д-р Стаменов видях листата за деня - 110 пациенти.
Аз минах към 15 часа,а едно момиче каза ,че е минала към 22.30.Как ви се струва работа по 16-18 часа?
Само се питам след като преглежда по 110 човека на ден и работи по 18 часа адекватно ли се отнася към заболяванията на всяка една от пациентките си, все пак е човек, а не робот. Възможно е и това да е причината в темите за него да има повече негативни отколкото положителни мнения. Все пак човек има предел на възможностите си. Колкото повече се натоварва толкова повече грешки могат да станат. Сега да не ме напднете  Wink, не казвам че греши просто разсъждавам.

Синеочка, успех ти желая където и да се насочиш.  Hug

# 29
  • Мнения: 2 022
не разбирам, shoshkata - какво те възмущава?
Може би това
Цитат на: jam
едва ли може да се говори за представителност в тия неща. още повече, това не е най-посещаваният форум за стерилитет в българското Интернет пространство, а и има много хора, които само четат, но никога няма да пишат в такива форуми.
опитай тук:
www.zachatie.org
Просто не пропускаш www.zachatie.org . Всички знаем за този форум и повечето го четем. получава се малко като реклама на Бонукс
Tini7, това е трогателно просто! Няма как да го пропусна Sad
А още по-трогателно е, когато някой, особено вече успял, оцапва с кал протегната ръка за помощ към други, за които има претенции, че е тук за да им помага.

Всъщност вие вече с те в процес на щастливо очакване или щастливи родители.

Наистина ли е толкова без значение за вас някой, който се бори в момента да:
- пропусне още едно място, където да намери допълнителен споделен опит и още информация;
- да пропусне благотворителна инициатива, с която да бъде подпомогнат финансово в трудната си борба или да пропусне събитие с безплатни консултации със водещите специалисти, събрани на едно място;
- да пропусне нови актуални материали за лечението на стерилитета и успешното износване на дългоочаквана бременност;

Поради подобни мнения отдавна ми е обидно и конфузно да пиша тук в този подфорум, но това не е толкова важно в случая

Обидното в цялата тази сага е, че сравнявате с реклама на прах непрекъснатия  денонощен безвъзмезден труд на хора, институции и специалисти от един сайт и от инициативите на една неправителствена организация с идеална цел.

Никой нищо не печели от това! Дори приходите от рекламни кампании и спонсорства за събития на Зачатие отиват до последната стотинка за благотворителност с цел финансово подпомагане на семейства с репродуктивни проблеми. За справка - през 2008 - това бяха 18 семейства - 8 на Денят на репродуктивното здраве през юни и 10 в благотворителната инициатива Коледно желание!

Така че, мили ми майки и бъдещи такива, погледнете малко по-далеч и най-вече със сърцата това, което четете и преди да го сравните с реклама на бонукс си спомнете за безсънните  си дълги и тъжни вечери и нощи преди да разберете щастливата вест! И с какво погате на тези, които се борят, като се държите по този начин?

Извинявам се, ако съм досадила, това няма да се повтори, просто този път не издържах да подмина това и да затворя прозореца на браузъра си! Макар, че едва ли ще бъда разбрана правилно.

Честита Нова година и всички, абсолютно всички тук догодина да украсяват елхата за най-красивия си празник много много щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт