Владимиров,Стаменов или Щерев

  • 14 423
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 259
За 110 пациента не е сам,има и колеги!
И всеки си знае силите до къде са.Убедена съм ,че повечето лекари няма да рискуват! Hug

# 31
  • на село
  • Мнения: 830
 Това сравнение с рекламата е тъпо. Рекламира се продукт, от който се печели. Единствената печалба за Зачатие е щастието на хората, които след много проблеми, прегръщат дечицата си.
 Ей за това и аз рядко пиша тук.
Някои хора не могат да си надмогнат егото, когато става въпрос за общи усилия за подпомагане /доброволно и безплатно/ на двойките с репродуктивни проблеми.
 И да, Зачатие е порталът, където има най-много полезна информация.

Постът ми не е по темата, съжалявам, но не можах да се въздържа.

П.П. И за да не се съвсем спам, да кажа, че и в трите клиники работят добре специалисти. Където и да отидеш, няма да сбъркаш. Просто прецени за себе си с колко време разполагаш.
Аз съм в клиниката на Щерев, заради по-добрата организация . Там лекарите са повече и не ми се налага да чакам. На моята възраст не мога да си го позволя.

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 12:07 от Же

# 32
  • Мнения: 1 143
Нарочно не отговорих на Jam, защото очаквах подобни реакции, а изобщо не исках това да става. Нямам нищо против нито Зачатие, нито който и да е форум, от който човек може да почерпи полезна информация. Дразня се именно от тази непрекъсната борба и разговори "на нож" помежду ни, сякаж имаме нужда от това. Извинете ме, не исках да провокирам такова нещо.

# 33
  • Мнения: 104
Благодаря ви момичета за подкрепата.Днес си записах час в клиниката на Щерев за другата седмица,немога да чакам повече понеже ми се налага а пътувам за Чужбина.Сега остава да чакам,стискайте палци да успея!!! Praynig

# 34
  • Мнения: 816
Нарочно не отговорих на Jam, защото очаквах подобни реакции, а изобщо не исках това да става. Нямам нищо против нито Зачатие, нито който и да е форум, от който човек може да почерпи полезна информация. Дразня се именно от тази непрекъсната борба и разговори "на нож" помежду ни, сякаж имаме нужда от това. Извинете ме, не исках да провокирам такова нещо.


Момичетата са казали всичко преди мен, няма да се повтарям, но само едно не разбрах след като не си искала да провокираш "такова нещо" кому беше нужен неуместния ти призив тогава към джам?

# 35
  • Мнения: 1 143
StefiZ, чудесно начало като за първи пост
Призивът ми не беше всеобщ, а конкретно към jam, но явно не си разбрала - и по-точно - именно заради "борбата" между двата форума, заради изрази като "
ТАКИВА ФОРУМИ
"
Ако пък случайно много ти се иска да продължаваме в същия дух - моля! Можем и отделна тема да си направим, където да се дърляме кой форум е по-велик и къде потребителите са по- по и - най.

На Синеочка - успех!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Извинявам се искренно на всички които съм засегнала по един или друг начин с поста си.
Не съм искала. съжалявам
Просто исках да кажа че ми писна всеки път когато някой каже нещо добро за д-р Стаменов веднага да се намери някой да обясни "много компетентно" че видите ли не работата а медийните му изяви го правят  толкова търсен. Затова спрях да се включвам в глупави полемики от рода кой е по-добър д-р стаменов или д-р Владимиров .
Относно сравнението - да не беше от най-удачните но не ми е много приятно всеки път да ми обясняват че не това е форума а в www.zachatie.org  е истината.
Пак казвам чета и www.zachatie.org  и за мен това е другия добър сайт който заедно с бг-мама помага на много момичета, включително и на мен.
И  Cygnus  благодаря ти мила за квалификациите, нали няма да се разсърдиш ако не ги коментирам, нямах нищо такова в предвид. Ако винаги си толкова бърза в квалификациите си за хората може и да застреляш някой преди да си разбрала че не е човека който ти трябва.
И никога няма да забравя хората които ми помогнаха и винаги ще им бъда признателна за това
И да ще повторя пожеланията на Jam
"пожелавам ви повече толерантност през Новата година и успех на всички, независимо към коя клиника са се насочили.

# 37
  • Мнения: 816
ами така де, това съм написала - призив към джам Wink
ами да ти кажа, доста съм търпелива, но понякога ми се струва, че се търси под вола теле, както в тази тема ти и тини правите. Поне аз не видях никъде да се прави сравнение за по-по-най между Стаменов и Владимиров, както и сравнение между двата форума, а напротив, всичко вървеше нормално до твоя постинг.
на другите ти писания не мисля да обръщам внимание, далеч не звучат като на зрял човек Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 6 363
Призивът ми не беше всеобщ, а конкретно към jam, но явно не си разбрала - и по-точно - именно заради "борбата" между двата форума, заради изрази като "
ТАКИВА ФОРУМИ
"

а, шошката, разбирам какво те е ядосало и искам да се поясня, защото в случая имаме загуба при превода.

под "такива" форуми имах предвид форуми за стерилитет. казах, че много хора само четат във форуми за стерилитет, но от притеснение никога не пишат в тях, затова не може да се говори за представителност на мненията във форуми на тази тема.
надявам се, че така е по-ясно.  "такива" изобщо не е било негативно определение за подфорума тук. нека се стараем първо да погледнем с позитивна, а не с негативна нагласа към хората. често помага.

# 39
  • Мнения: 1 143
а, шошката, разбирам какво те е ядосало и искам да се поясня, защото в случая имаме загуба при превода.

под "такива" форуми имах предвид форуми за стерилитет. казах, че много хора само четат във форуми за стерилитет, но от притеснение никога не пишат в тях, затова не може да се говори за представителност на мненията във форуми на тази тема.
надявам се, че така е по-ясно.  "такива" изобщо не е било негативно определение за подфорума тук.

Мерси. Разбрахме се.   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 875
Тини,
не може да се прави сравнение между два сайта, които колкото общо имат, толкова  са и различно насочени концепциите им.
Това, че един сайт е много обемен и обхваща голям диапазон от полезни неща за бъдещи и настоящи майки не го прави равнопоставен със сайт, който е концентриран и целенасочен в проблемното зачеване, преодоляването на стерилитета и душевните травми, който той води.
Аз не видях противпоставяне, а просто насочване към място, където информацията е сигурна и в пъти по компетентна от тази на други места, поради простата причина, че е изцяло фиксирана върху конкретен проблем, а не е само мнения на хиляди жени, всяка с различно здраве, битие и интелект и, разбира се, собствен светоглед!

Защото е много важно човек да умее да отсява нужната му информация, която би могла да му е от полза, а това в такива широкообемни пространства е меко казано трудно.
В никой случай не подценявам ценните достойнства на бгмама, но пък и не ми харесват несъредими сравнения.

# 41
  • Мнения: 862
От въпроса на момичето кой доктор да избере, отидохме на темата кой сайт е по-добър  Thinking
Стана ясно, че се е получило недоразумение.... значи не е необходимо да задълбаваме, нали  Hug

# 42
  • Мнения: 19
Здравей sineo4ka! Препоръчвам ти екипа на д-р Стаменов.Наши приятели, които имат бебе благодарение на д-р Стаменов ни насочиха в клиника "Надежда". Оказа се, че най-ранния час за  д-р Стаменов беше за 02.2009, а за д-р Персенска имаше час за след две седмици. Записах се и за двамата, ако не стане първият път да имам резервен час при д-р Стаменов. Понеже ми откриха заболяване на щитовидната жлеза, процедурата ми се отложи за октомври месец. По време на стимулацията ме преглеждаха и д-р Персенска и д-р Стаменов. И днес благодарение на тях съм бременна след първи опит ИКСИ. Няма да те лъжа за всяко нещо се чака и то доста: за инжекции, за преглед, но няма как, нямаш представа колко много жени минават от там -Ужас!

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
И въобще доколко представителен е форумът в действителност?

едва ли може да се говори за представителност в тия неща. още повече, това не е най-посещаваният форум за стерилитет в българското Интернет пространство, а и има много хора, които само четат, но никога няма да пишат в такива форуми.

опитай тук:
www.zachatie.org
thumbsup

# 44
  • Мнения: 1 143
Така, и за да приключим с въпроса, който е далеч от темата на  Синеочка, и за да не навреждам повече с моето тесногръдие на всички пишещи в бг-мама, ето едно мнение на jam, публикувано в Зачатие по този повод:

за мен обяснението е по-простичко и не така глобално. там има няколко момичета, които по някакви свои причини се дразнят от почти всичко и всички. един от дразнителите им е Зачатие и моята персона, затова не пропускат да захапят, без да се усетят в тесногръдието си, че така вредят на събратята си по съдба.

конкретно shoshkata никога няма да признае, че до известна степен и благодарение на моите лични усилия е вече в трепетно очакване на раждането на мечтата си. ако не бях я убеждавала дълго и упорито да зареже псевдопроцедурите и мотаенето при Ватев, сигурно още нямаше да е отишла в свястна клиника...

както и мненията на всички широко скроено хора там :

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&a … 773bd452798a08eb6

Общи условия

Активация на акаунт