?Въпроси всякакви?

  • 1 842 900
  • 5 381
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 492
И аз искам да попитам нещо. Simple Smile
Може ли с някакъв кабел да свържа лаптопа към телевизора и да гледам филм.
Ако да, какъв трябва да купя?
Да, може! От едната страна е евро букса, която влиза в ТВ-то, а от другата са чинчове -едната е за звука, а другата за видеото. Видео картата ти трябва да има ТВ аут.  Правят се едни настройки да се клонира образа от тв-то на компа и готово.
Продават ги по компютърните магазини.

# 151
  • Мнения: 4 300
Какъв е стандартния шрифт за писане на документи ( зв частност за курсови, дипломни работи)? Ариал 12, 33 реда на страница?

# 152
  • Мнения: 101
Не е ли Times New Roman, 12?

# 153
  • Мнения: 2 388
Да, може! От едната страна е евро букса, която влиза в ТВ-то, а от другата са чинчове -едната е за звука, а другата за видеото. Видео картата ти трябва да има ТВ аут.  Правят се едни настройки да се клонира образа от тв-то на компа и готово.
Продават ги по компютърните магазини.

Благодаря, но излезе и по-лесен начин. С флаш памет.

# 154
  • Мнения: 2 388
Какъв е стандартния шрифт за писане на документи ( зв частност за курсови, дипломни работи)? Ариал 12, 33 реда на страница?

Ей сега ще си разархивирам дипломната работа и ще напиша на нас как са ни искали, но пък незнам дали е точно стандартния начин.

# 155
  • София
  • Мнения: 177

И аз мисля, че Times New Roman е предпочитаният шрифт. Имам някакъв спомен за 30 реда на страница, но в това не съм сигурна.

# 156
  • Мнения: 2 388

И аз мисля, че Times New Roman е предпочитаният шрифт. Имам някакъв спомен за 30 реда на страница, но в това не съм сигурна.

Това е шрифта, но си спомням, че в указанията ни имаше изисквания за размер и междуредово пространство.

# 157
  • Мнения: 101
О, тия подробности за междуредовото пространство ми убягват вече. Иначе за шрифта съм сигурна, за големината - почти. Wink

# 158
  • Мнения: 1 492
Благодаря, но излезе и по-лесен начин. С флаш памет.
Я, сподели

# 159
  • Мнения: 2 388
Какъв е стандартния шрифт за писане на документи ( зв частност за курсови, дипломни работи)? Ариал 12, 33 реда на страница?

Моята е 33 реда, размер -12, междуредово - 1,5, шрифт Times New Roman.
Дано се включи и някой друг.

Благодаря, но излезе и по-лесен начин. С флаш памет.
Я, сподели

Разбира се. Сваляш филма на "флашката". После включваш в USB порта на телевизора и гледаш.
Не съм пробвала още, но така ми обясни една приятелка, която процедирала по този начин.

# 160
  • Мнения: 4 300
Благодаря, това ми е достатъчно  Hug

# 161
  • Мнения: 274
Кво значение има шрифта, ако дипломната работа е добра? Ако по същество е копи-пейст или булшит, тогава и шрифта не може да те спаси.

# 162
  • Мнения: 4 586
Това го кажи на пане професоре. Нали рецензента трябва да напише забележки, ако трябва и липсващи запетаи търси. Има изисквания и за глаголните форми, пише се от множествено число.

# 163
  • Мнения: 413
Дано не спамя много, но искам да ви попитам нещо. Значи аз имам биткомет, и като натисна нa архив и там са филмите които съм сваляла, и пише нещо като Share. Ta искам архива да ми е празен, пробвам  там най различни работи, но те си остават, не мога да ги махна, искам архива да ми е чист, пък с това Share, което дори незнам какво е и филмите си стоят, някой има ли идея как да си изпразня архива? или по скоро това Share
Благодаря предварително

# 164
  • Мнения: 5 370
Дано не спамя много, но искам да ви попитам нещо. Значи аз имам биткомет, и като натисна нa архив и там са филмите които съм сваляла, и пише нещо като Share. Ta искам архива да ми е празен, пробвам  там най различни работи, но те си остават, не мога да ги махна, искам архива да ми е чист, пък с това Share, което дори незнам какво е и филмите си стоят, някой има ли идея как да си изпразня архива? или по скоро това Share
Благодаря предварително
Не работя с Бит Комет, но принципът е следният: След като си свалила един филм, ти продължаваш да "шеърваш", тоест, обменяш, съдържанието му с други потребители. Мисля, че това е тази папка.

Общи условия

Активация на акаунт