?Въпроси всякакви?

  • 1 835 502
  • 5 381
  •   1
Отговори
# 5 325
# 5 326
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
Tumba_lumba и Pipi_Dalgoto_Chorapche   bouquet

Аз също го срещнах като бира, но също мисля, че не е понеже коктейла е с шампанско  Thinking
Явно е някаква напитка и може би наистина гочива понеже сега dash го срещнах и като капка, вероятно 2 капки от този горчив аперитив, хмм ..

# 5 327
  • Мнения: 21 455
Tumba_lumba и Pipi_Dalgoto_Chorapche   bouquet

Аз също го срещнах като бира, но също мисля, че не е понеже коктейла е с шампанско  Thinking
Явно е някаква напитка и може би наистина гочива понеже сега dash го срещнах и като капка, вероятно 2 капки от този горчив аперитив, хмм ..


Битер
Най-често в рецептите съм срещала портокаловия битер, но вероятно идеята е една и съща. Едно време в гимлета са слагали друга горчилка - хининова вода ( аз си я спомням като средство за третиране на косата  Joy).

# 5 328
  • Мнения: 1 167
Tumba_lumba и Pipi_Dalgoto_Chorapche   bouquet

Аз също го срещнах като бира, но също мисля, че не е понеже коктейла е с шампанско  Thinking
Явно е някаква напитка и може би наистина гочива понеже сега dash го срещнах и като капка, вероятно 2 капки от този горчив аперитив, хмм ..


Битер
Най-често в рецептите съм срещала портокаловия битер, но вероятно идеята е една и съща. Едно време в гимлета са слагали друга горчилка - хининова вода ( аз си я спомням като средство за третиране на косата  Joy).

Точно така, 2 капки ангустура битер.  Peace

# 5 329
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
Мерси  Hug Но вероятно ще мина без тези 2-3 капки битер, дано да не се отразява съществено на коктейла  Rolling Eyes

# 5 330
  • Мнения: 25 634

 Пускам тук тази информация , защото се надявам повече хора  да я видят  Peace
 


Всеки останал без работа трябва да се регистрира в Бюро по труда в 7- дневен срок, ако иска обезщетение от НОИ

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=645277

Пусни отделна тема, защото е важно. Тук едва ли ще го видят много хора.  Tired

# 5 331
  • Мнения: 148
Има ли съфорумки, които могат да ми кажат дали тези резултати от изследвания са добри ?

HDL - 0.84 mmol/L
CHOLESTERO - 6.39mmo/L
TRIG - 1.3 mmol/L
GLUCOSE - 5.32mmol/L

Личния лекар ще го видя чак след празниците,а ми е любопитно Simple Smile
Холестеролът е висок. Мисля, че горната граница е 6 за него.
За другите не знам.
Даже 5 е границата, според по-новите стандарти. И аз не знам за другите. Не са ли дадени референтни стойности?

А сега и моето въпросче: спорим с приятели колко е заплатата в Пени, Кауфланд, Лидъл?
И още нещо: медът животински продукт ли се води?

# 5 332
  • Мнения: 3 760
Медът се води животински продукт, въпреки че е със смесен произход. Но свободно се консумира при пости, вегетариански и вегански диети. Какво точно те интересува?  Peace

# 5 333
  • София
  • Мнения: 2 437

Момичета, как мога да намеря къде е погребан човек (номер на парцел, гробище)? Извинявам се за гадния въпрос, но наистина не знам къде да попитам.
Как къде?
Има офиси в гробищните паркове.
Казваш името и те го намират.
В градовете има по едно две места,а в по големите като София и Варна сигурно са повече.
Добре, но в Сф са няколко...няма ли общо място или трябва да ходя във всяко гробище и да питам, дали там е погребан човека?

# 5 334
  • Мнения: 722
А сега и моето въпросче: спорим с приятели колко е заплатата в Пени, Кауфланд, Лидъл?
И още нещо: медът животински продукт ли се води?
Относно меда- да животински си е.
 За заплатите не съм сигурна доколко е редно да ги коментирам тук. Ще ти пиша на лични.

# 5 335
  • София
  • Мнения: 1 603
Приятелка работи в Лидъл -  заплатата и е 900 лв. бруто.
За другите представа нямам.

# 5 336
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726

Момичета, как мога да намеря къде е погребан човек (номер на парцел, гробище)? Извинявам се за гадния въпрос, но наистина не знам къде да попитам.
Как къде?
Има офиси в гробищните паркове.
Казваш името и те го намират.
В градовете има по едно две места,а в по големите като София и Варна сигурно са повече.
Добре, но в Сф са няколко...няма ли общо място или трябва да ходя във всяко гробище и да питам, дали там е погребан човека?

Вариантите са Централни гробища, Малашевци и Бакърена. Това са големите гробища. Има гробищна управа, където се правят справки. Наскоро правихме такава справка в гробищата на Бакърена фабрика - в регистъра се водят по имена и дата на смъртта.

# 5 337
  • Мнения: 759
Приятелка работи в Лидъл -  заплатата и е 900 лв. бруто.
За другите представа нямам.
Заплатите според мен в тези вериги зависят и от това в кой град си  Peace

# 5 338
  • Мнения: 3 387
http://wallart-bg.com/home?page=shop.product_details&flypage … mp;category_id=98

Ползвал ли е някой такива стикери за стена? Разлепват ли се?  newsm78

Оттеглям въпроса, открих цяла тема във форума  Embarassed

Последна редакция: чт, 30 дек 2010, 12:04 от Merlinski

# 5 339
  • Мнения: 722
Някой знае ли колко приблизително е глобата, ако си блъснал човек? Ако има значение допълвам- леки охлузвания на човека, шофьора е останал на мястото на произшествието.

Общи условия

Активация на акаунт