?Въпроси всякакви?

  • 1 874 536
  • 5 381
  •   1
Отговори
# 390
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
сериозно ли  Shocked
голяма съм шматка
благодаря ти
много ми е смешно

# 391
  • Мнения: 133

Цитат
Сега имам други два въпроса. Единият е свързан със един филм. Значи изтеглих си филма "Титаник" от "Замунда", ето този, в две части е, ето го - http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=70375&hit=1. Към това специално издание има мейкинг за филма. Филма принципно е със субтитри, но мейкинга не е и се чудех дали мейкинга има субтитри? newsm78 Освен това като пуснах филма, нямаше никакъв звук (пуснах го на компютъра). Дали няма някакъв проблем със звука? Пуснах го и с BS player и с CyberLink PowerDVD и нищо - никакъв звук. Cry Cry Cry

Пробвай да пуснеш нещо друго, за да провериш дали  проблемът не в твоят компютър.
И пак пиши.

# 392
  • Мнения: 6
...и реших да си поръчам да ми направят същия...
                        На кого поръча? Разликата ти не е в компютъра, а в монитора и неговите настройки.

На един графьор в един форум. Но ми трябва шрифта. Sad Sad Sad

# 393
  • Мнения: 6

Цитат
Сега имам други два въпроса. Единият е свързан със един филм. Значи изтеглих си филма "Титаник" от "Замунда", ето този, в две части е, ето го - http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=70375&hit=1. Към това специално издание има мейкинг за филма. Филма принципно е със субтитри, но мейкинга не е и се чудех дали мейкинга има субтитри? newsm78 Освен това като пуснах филма, нямаше никакъв звук (пуснах го на компютъра). Дали няма някакъв проблем със звука? Пуснах го и с BS player и с CyberLink PowerDVD и нищо - никакъв звук. Cry Cry Cry

Пробвай да пуснеш нещо друго, за да провериш дали  проблемът не в твоят компютър.
И пак пиши.


Ами аз си пускам клипове с BS player и си вървят добре.

# 394
  • Мнения: 2 506
Какво всъщност означава OMG ?

# 395
  • Мнения: 4 916
Какво всъщност означава OMG ?

Oh My God

# 396
# 397
# 398
  • Мнения: 3 464
Бременните жени освободени ли са да слагат колан?  Thinking
Онзи ден доста дълго спорихме с мъжото по този въпрос. Аз си мисля, че са. Rolling Eyes

# 399
  • Мнения: 4 916
Бременните жени освободени ли са да слагат колан?  Thinking
Онзи ден доста дълго спорихме с мъжото по този въпрос. Аз си мисля, че са. Rolling Eyes


И аз знам, че са освободени от колан.

# 400
  • Перник
  • Мнения: 396
................ М? Не е ли така? Аз така го знам.

Ооооо, не зная newsm78 Просто никога нямаше да се досетя

За бременните - не е задължително да слагат колан. Знам със сигурност, защото карах курсовете през бременността. Инструкторът при първото ми качване започва да чете неговите си приказки, включително това и за колана. След като свърши ме гледа, а аз не си слагам колан и му казвам - ама аз съм бременна /то си ми личеше, де.
След мен се качва друго момиче и той вече я оглежда внимателно, а тя - аааа, аз съм си просто дебела.

# 401
  • Мнения: 6 150
Бременните жени освободени ли са да слагат колан?  Thinking
Онзи ден доста дълго спорихме с мъжото по този въпрос. Аз си мисля, че са. Rolling Eyes

Освободени са. /чл.137а ЗДвП/

# 402
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 823
Да питам тези, шофирали до напреднала бременност- все пак има възможност да шофираш с колан, нали? Става въпрос дали коланът те обхваща достатъчно, без да ти е некомфортно  Thinking

# 403
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 930
аз шофирах с колан до края, не ми е стягал или пречил.

# 404
  • Мнения: 435
Бихте ли ми отговорили, с кои линии на градския транспорт може да се предвижа от централна автогара до Лесотехническия университет (бул. Климент Охридски 10)?

Общи условия

Активация на акаунт