MALL OF PLOVDIV

  • 54 719
  • 274
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Тъпканица-това ми е впечатлението.И не се надявайте на намаления,поне аз не видях такива

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Здравейте!!! Днес бех ме на откриването на   Мол Пловдив.Няма да ви кажа как се вредих да вяза.Полицайте се смелиха и ме пуснаха през резервният вход че с дететонямаше ка да се #Crazy бутам.Ето  и снимка. Ути готвеше беше се вмерисало на манжа  Laughing иначе магазините са яки.Мано,Овисие,Венетон 2 таман и за дечицата Сваровски,Теранова,Реплей,Адидас,Есприт и Бюти зон и др.                                И Макдоналц има KFC,Тон Бонбон.          Беше Лудница. #Crazy

# 47
  • Мнения: 28
И аз се нареждам на опашката за впечатления,  защото и аз смятам да го посетя през почивните дни.
Дали ще си заслужава посещението?!
Как мислите?

# 48
  • Мнения: 2 132
И ние ходихме към 7. Имаше доста хора, но се влизаше свободно и не сме се редили или блъскали за да влезнем. Има готини магазини. Има един на Холмарк за картички и са супер. За всякакви поводи. Аз купих покани за рождения ден на детето от там. Мъжът ми беше изгладнял и набързо минахме покрай магазините. Общо взето само да се информираме какви има. Влезнахме само в детските - има на бенетон детски, мадъркеър, един с много готини играчки и колички на Бебе комфорт, овиезе и още един детски.  Аз влезнах и в Манго и Касиопея да си взема 1 сапун. Има 5-6 кафета по етажите. Ние седнахме в Коста, че нямаше другаде места. Горе има и един ресторан Фенси, но не работеше. Взехме една играчка на детето и си излезнахме, че много хора. Ще се върна след 1 седмица пак като няма да има вече навалица  Grinning
Само очаквах да има Л'оцитан, Пиза Хът и Хепи (поне така бях чела) но никъде не ги видях. А и павилиончето за Фрешове в софийския мол ми липса.

# 49
  • Мнения: 2 132
И аз се нареждам на опашката за впечатления,  защото и аз смятам да го посетя през почивните дни.
Дали ще си заслужава посещението?!
Как мислите?

АМи на нас ни хареса. Мъжът ми тръгна малко предубеден, че няма да е хубав, но и на него му хареса. По-малък е от този в София, но е хубав. Много бързо преминавахме покрай магазините, че с количката едвам се разминавахме с навалицата, но запомних горе-долу следните магазини - Бенетон, Теранова, Калиопа, Манго, Ли купър, един с Ли и Ураглер, Хъш пъпис, още 3-4 с обувки, Сваровски, един за бижута с диаманти, 2 магазина за очила,Ню Йоркър, Андрюс Лейдис, Селио, още 2 мъжки и още имаше, 4-5 детски, Фокс и т.н.

# 50
  • Мнения: 55
Момичета моите първи впечатления от MALL OF PLOVDIV са че един час не мога да си намеря място да паркирам колата да се прибера с децата в къщи .Гледах зарята от терасата .ПРЕКРАСНА.То на 3ти март нямаше такава заря.Ще го посетя като премине еуфорията.  bouquet

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Запис да следя темата!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 885
Оправдаха се очакванията ми - намаления никакви, ризки за скромните суми от 80-90 лв и т.н. Аз лично си търся обувки, влезнах специялно в Леонардо, ми то трън да завъртиш, няма кво да хванеш. Не знам защо се е получило така, може пък и стоката да не дошла всичката, но ужасно празно беше. Малко ми се сториха магазините за обувки, в детските магазини имаше какво да ми хване окото. Като цяло доста по-малък от софийския, но пък е уютно, с удоволствие ще си пия кафето там, макар да ми е доста далече. Интересно, че подземния паркинг не се заплаща, та дори и след 2ч престой. Геокса - моделите от аутлета им, как пък не заредиха нови модели тия, наизуст им ги знам всичките вече. И аз бях останала с впечатление, че ще има Хепи, но наистина не видях. В старозагорския мол имаше пицария, тук нещо не можах да видя, но може и аз да съм пропуснала. А за блъсканицата вчера, нормално - 35000 клиента били минали. Това са моите впечатления.

# 53
  • Мнения: 743
Здравейте!!! Днес бех ме на откриването на   Мол Пловдив.Няма да ви кажа как се вредих да вяза.Полицайте се смелиха и ме пуснаха през резервният вход че с дететонямаше ка да се #Crazy бутам.Ето  и снимка. Ути готвеше беше се вмерисало на манжа  Laughing иначе магазините са яки.Мано,Овисие,Венетон 2 таман и за дечицата Сваровски,Теранова,Реплей,Адидас,Есприт и Бюти зон и др.                                И Макдоналц има KFC,Тон Бонбон.          Беше Лудница. #Crazy

Те добре, че не са пускали хората според грамотността им - нямаше да имаш шанс да влезеш. Извинявай, но толкова грешки - не е от недоглеждане. От доста време не бях попадала на по-неграмотно писане.
Сори за спама!

# 54
  • Мнения: 506
Ще следя и аз темата,пък скоро сме там и ние  Wink

# 55
  • Мнения: 2 132
Аз много набързо минах и влизах само в детските магазини, но според мен по това време на годината вече няма намаления. Така, че не очаквах в Мол-а да има само защото сега го откриват. А за цените има за всички - по-евтини неща като Теранова, Ню Йоркър и т.н., средни и по-скъпи магазини. Мисля, че за всеки може да се открие по нещо.
На 3ти етаж във Фенси би трябвало да има пици(поне в София предлагат и пици в тяхното заведение). Може би пица хът и хепи са се отказали newsm78

# 56
  • Мнения: 2 186
А Dunkin' Donuts има ли в мола?  newsm78

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Дънкин Донътс няма,но се надявам,че може да ги пуснат в КФС скоро.Иначе това Фенси на мен ми се стори нещо средно между Хепи и пицария

# 58
  • Мнения: 2 186

Ееее, жалко. Едва ли ще ги пуснат в KFC  Sad

# 59
  • Мнения: 2 132
Мисля, че до КФС има място и за Дънкин. Поне имаше голяма реклама на КФС точно до него. Или зад нея се правят сандвичите или ще има нещо друго там. Фенси иначе е готино заведение. В София има такова в сити центъра. Има и готвено и пици.


Ееее, жалко. Едва ли ще ги пуснат в KFC  Sad
В София на няколко места ги има при КФС. Надеждата умира последна  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт