MALL OF PLOVDIV

  • 54 745
  • 274
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Пълна снобарщина е Simple Smile днес бях там,понапазарувах си някои неща,нооо определено не е място което бих предпочела за разпускане и шопингче,ако е нещо което само там го има ОК но иначе не....това си е моето мнение де, не знам за вас Simple Smile НЕ ОБИЧАМ СНОБАРЩИНАТА И ЧАЛГАРИЯТА

# 61
  • Мнения: 2 132
Кажи що си останала с такова впечатление?

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Ами просто е снобарщина Simple Smile 90% зяпаджии;10% куповачи,просто на фона на цялата мизерия в България ми изглежда някак глупаво,цялата тази еуфория "МОЛ-а,та МОЛ-а", една клиентка на магазина в който работя беше организаторка на партито по откриването,точните и думи бяха "Всяко чудо за 3 дни,след 6 месеца ще фалира,хората ги затвориха,тук се отваря тепърва".Да вземем на пример Ексалсиора,вече почти няма магазини в него,всичко фалира ...
 И това си е жестоката истина,а и да бъдем реалисти Пловдив не е както в София.
Просто ирония - крайно бедни и крайно богати

# 63
  • Мнения: 506
На този етап май не само в МОЛ-а съотношението зяпачи-купувачи е такова  Rolling Eyes В повечето търговски центрове е така,за съжаление  Sad

# 64
  • Мнения: 1 251
Ами нормално, не може цени до тавана, стари колекции, проценти в пъти отгоре, нацупени или пренебрежителни продавачки, аз от 2 години почти само храна купувам от нашите магазини, ако след време и това доставят по интернет, няма и да стъпя ни в Мол, ни в подобно чудо! Wink

# 65
  • Мнения: 5 173
Днес го издирвах този мол и не го открих Shocked
Тези дни ще ходя пак Party

# 66
  • Мнения: 2 200
Днес го издирвах този мол и не го открих Shocked
Тези дни ще ходя пак Party

Как не го откри?  Joy

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Мила-жалка родна картинка Simple Smile
Малко вътрешно инфо,в луксозен магазин за целия ден 2 продажби за днешния ден Simple Smile как ви се вижда айляк Simple Smile
 иначе Бойното поле на дамите,да си "мерят" коя е с по-богатия Чичко Паричко Simple Smile Обърнете внимание ако отидете,как злобно се гелдат женките ...мен до ся ме боля главата,няма такава негативна енергия Simple Smile  newsm53

# 68
  • Мнения: 454
А знаете ли, дали работи Тон Бонбон в мола и има ли бебе зона, както в Тон Бонбон 2?

# 69
  • Мнения: 5 173
Днес го издирвах този мол и не го открих Shocked
Тези дни ще ходя пак Party
Как не го откри?  Joy
И аз това се чудя, а принципно районът ми е познат, като го гледах по картата. Казаха ми до ХЕИ с-у Братската могила, ама къде е тази могила Thinking.
Иначе вървях по 6 септември, минах прелеза и веднага в ляво, по павитаната улица, излезнах на бул на ХЕИ, но не видях МОЛ Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 454
Като тръгнеш по павираната улица, трябва да завиеш в дясно, на третата пресечка, мисля че се пада. Улицата към Братската могила е с една алея по средата. Ама ми е чудно, тази голяма сграда, как не я видя и как така ти е познат района, а не знаеш Братската могила.

# 71
  • Мнения: 378
Ами че то и от ХИ-то се вижда Мола, ммм доста е обемен, бих казала. Освен магазина на Есприт, който беше с доста свежа стока, нищо друго не е хубаво. Прехваленото Манго беше доста постно и смотано, парцали общо взето. Най-много хора на КФС имаше, навсякъде само се бутаха и никой нищо не купуваше. Толкова сме далече от София и Варна по стандарт, че не го виждам нито Мола, нито кой да е търговски център в този град.

# 72
  • Мнения: 1 102
Аз мисля утре да мина през МОЛ'а... Praynig

# 73
  • Мнения: 378
Мини, мини, вземи си едно кафе лате от Маккафето, страхотно го правят, това беше най-доброто в мола май  Simple Smile

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 15
didika Многгооо си злобничка мила....и комплексирана, изписано ти е на лицето...Много негативизъм се е събрало в упостяла ти душица.Иди на църква да ти припей попа.

Общи условия

Активация на акаунт