Портила ли ви е приятелка?

  • 4 478
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Преди около две години две приятелки ме изпортиха. Едната отмъкна мъжо ми а другата го докара на думи  Sad Crossing Arms
От тогава само познати, не ща приятелки.
Вяра на никого и за нищо  Naughty

# 16
  • France
  • Мнения: 726
Да. Няколко пъти.

# 17
  • Мнения: 2 448
Цитат
Едната отмъкна мъжо ми

Само аз ли не разбирам правилно думата портене като я свързвам с издаване на тайна?  Rolling Eyes
Това приятелка да ти отмъкне мъжа е доста зад тази граница. Никакво портене не е, ами направо предателство.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Беше си всичко на куп. Беше ми приятелка и ме изпорти. Гледаше ме в очите и ме лъжеше.
Е, естествено всички рабраха преди мен, значи ме е изпортила   Twisted Evil

# 19
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, портила ме е...
Не ме е издала за нещо пред други хора, а предаде доверието ми в нея, което за мен си е портене.
Много ме заболя и никога няма да го забравя, защото наистина ми беше приятелка.

# 20
  • Мнения: 641
Ами то като те "порти",тя въобще приятелка ли ти е ?
Да портила ме е и след това приключих с нейното приятелство.

# 21
  • Мнения: 83
Ама то е ясно, че след като те порти, не е приятел, ама нали разбираш  след като го направи, щото ти ако си като детектор - уха уха. Думата 'приятел' в случая е малко обобщаваща, колкото и такава да не може да бъде. Аз също не мога и да резбера този род прошка, където например някаква 'приятелка' те закопава до основи и после като мине 1 година 2 и й прощаваш. Как го правт тези хора, дали са по силни от мен като простят, дали са по добре, аз не мога. То ако все прощаваме, няма смисъл от принципи, думи, чувства. Ще се лъжем и ще си прощаваме и ще се 'портим'.

# 22
  • Мнения: 3 521
Не, но на няколко им се е случвало да ме разочаровт по един или друг начин. Човешко е - всички грешим. Дори и приятелките Laughing.

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 227
да, случвало се е. прощавала съм, кво да правя...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Май не е, поне не си спомням.
Ама, аз в ученическите си години, вечно оплесквах нещата .
Уж, сме лъгали, че сме на кръжок, аз се изцепвам, кого сме срещнали в кафенето...
Аз съм портила значи Embarassed

# 25
  • Мнения: 400
 Не и няма да го направи.Иначе й откъсвам русата главица Joy

# 26
  • Мнения: 64
За мое съжаление.....случвало ми се е
Дали съм прощавала......прощавала съм
но....всичко си има граница...
Доверие.....хм незнам
Приятели.....все още се намират....

# 27
  • Мнения: 1 318
Да. Портила е и то много кофти. Говорили сме едно, а тя го е представяла в друга светлина. Скара ме с най-близкия ми човек и ми развали Коледата. Простих ли й? Не. Вече не сме приятелки.
Права е майка ми като казва - приятелките трябва да ги държиш настрана и да им поднасяш това, което искат да чуят, за да не се обърнат срещу теб.

# 28
  • Мнения: 225
 Да. Точно 3 пъти. Различни приятелки. До преди 4 години. Оттогава  приятелствата са по-различни.

# 29
  • Мнения: 1 447
Да и за съжаление не веднъж. Sad

Общи условия

Активация на акаунт