Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 6

  • 75 089
  • 1 061
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 126
честито бебе мила  bouquet

# 1 021
  • Мнения: 97
Здравейте момичета,
Май съм първа за днес. Искам да ви кажа , че имам една бледа ама много бледа чертичка. Днес ми е 14 ден и чертичката ми е същата, както на 12 ден вечерта. Какво ще ме посъветвате да правя? На другите момичета как им е втората чертичка. Моята е толкова бледа , че чак не мога да и повярвам , че я има. Има ли някой друг който да му е днес 14 ден и да е правил тест.

# 1 022
  • Мнения: 961
Пусни си един кръвен тест, за да си по-сигурна.
Hug

# 1 023
  • Мнения: 155
Здравейте момичета,
Май съм първа за днес. Искам да ви кажа , че имам една бледа ама много бледа чертичка. Днес ми е 14 ден и чертичката ми е същата, както на 12 ден вечерта. Какво ще ме посъветвате да правя? На другите момичета как им е втората чертичка. Моята е толкова бледа , че чак не мога да и повярвам , че я има. Има ли някой друг който да му е днес 14 ден и да е правил тест.
Bubinuni това е страхотна новина.Моят съвет е не спирай лекарствата и ако имаш съмнение направи кръвен тест.Браво страхотна новина за започване на деня,утре е моят ден ,дано и аз видя бледата черта.
Успех.Кога тр да ти дойде МЦ?Обади се на твоят доки,веднага,той със сигурност ще знае най добре какво да направите.Ти при кой доки ходеше?Абе я пусни още един уринарен,за по бързо.Хайде ще чакаме добри новини!!! newsm51 mamma pregnant newsm17

# 1 024
  • Мнения: 47
тихичко ще кажа че на 11 ден -кръвен тест 24.46
вашите пръсчета правят чудеса   bouquet
доктора ми каза до 15 ден да правя тестове и след това ще ми каже кога съм на 1 преглед
БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ  Hug

# 1 025
  • Мнения: 155
тихичко ще кажа че на 11 ден -кръвен тест 24.46
вашите пръсчета правят чудеса   bouquet
доктора ми каза до 15 ден да правя тестове и след това ще ми каже кога съм на 1 преглед
БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ  Hug
Geritoo 77ЧЕСТИТООООО!!!Хайде дано всичко е нормално и да родиш поне 2 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51 newsm74  bigdance2 luvbed newsm20 newsm30 newsm30 newsm32 newsm32
Хайде повлечи крак и разпръсни много бременни вируси!!!! Hug

# 1 026
  • Мнения: 20
Gerito 77 Честитооооооо
Много се радвам за теб ще стискам палци всичко да е ОК!
 preggo 1stroller newsm32

# 1 027
  • Мнения: 130
Gerito 77, Bubinuni-браво момичета-направо се просълзих, като прочетох тези хубави новини-аз цял ден правя пролетно почистване и съм като парцал, но сега като прочетох новините-съм толкова шастлива за вас, че мога и още една къща да изчистя веднага-желая ви да сте живи и здртави и да износите здрави и хубави бебчовци.
Аз имам вече час за петък при доки-и ще решим какво да правим-трето инсе, изследвания или напрао ин-витро.
Утре-пак  да има хубави новини , щото аз имам още за чистене  Grinning

# 1 028
  • Мнения: 1 732
герито и бубинуни,честито и дано всичко е наред до края! Hug Hug Hug

# 1 029
  • Мнения: 191
Герито и Буби Честито милички.Желая ви да износите здрави и силни бебенца. newsm17 smile3525Заразете колкото може повече момичета.Успех момичета.Аз ще ви навещавам от време на време. Hug

# 1 030
  • Мнения: 292
Честито и от мен на Герито и Буби,

пожелавам ви лека бременност и да повлечете крак в тази темичка. Много се радвам за вас. Hug Hug Hug

Аз да се отчета, че не съм писала отдавна. Моето инсе се канселира, защото нямах достатъчно фоликулки. Но въпреки това нападах мъжо по време на овулацията. Лекаря все пак ми даде лекарство за спукване на фоликулите, въпреки че бяха много малки. Да видим какво ще стане.
Колебаем се между второ инсе или направо инвитро.

Памиво и другите мацки, успех занапред.

Малена и Миле, май и аз ще съм като вас за ин-витро, ако не стане този месец бебо.

# 1 031
  • Мнения: 155
Добро утро,сладурчета. Hug
Аз съм вбесена Crossing ArmsТеста ми беше невалиден,нищо не покоза,бял,нито 1 нито 2 черти ooooh!
Отивам да ме бодът и твае,ще пиша после
 Praynig

# 1 032
  • Мнения: 20
 newsm12
Здравейте момичета днес ми е 7 ден снощи ме болеше ниско долу и ми боцкаха яйчниците Днес се събуждам а гърдите ми два пъти колкото снощи/ напълних си сутиена т.е./  Party Time smile3535 smile3535
Ох нямам търпение за теста

# 1 033
  • Мнения: 126
стискам ви палци мацки стискаите ми и на мен, днес ми е 9   ден след инсето.И  ви се похвалия  вчера имаме родилка Grinning Laughingкотката ми си има 2 мн малки и сладки котенца  дано да ми повлече крак и да ми е на касмет както на мен така  и на всички вас целувам ви.

# 1 034
  • Мнения: 961
mimonzinq , jeni0901 pamivo стискам палци  Praynig

На мен ми е 6 ден (ако броя и самия ден на инсето) и ме наболява кръста и яйчниците. Да видим какво ще излезе.

Общи условия

Активация на акаунт