Нуждая се от помощ(става въпрос за кастинг)

  • 7 335
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 421
да знам,че е в англия.мисълта ми беше,че не имал никакъв опит преди това ,никви курсове и тн.всичко си е до късмет и природна дарба
Може да си супер надарен, но никой няма да те спре на улицата и да ти предложи да играеш в Хари Потър просто така Wink Трябва да покажеш на света, че съществуваш. Най-вероятно е бил регистриран в някоя агенция, тук много хора се регистрират в такива, с надеждата да попаднат в подобни продукции, най-често попадат в рекламни клипове Simple Smile Или някой от екипа случайно го е познавал и препоръчал. Права си, късмет е, но ако просто си седиш в къщи и нищо не правиш по-въпроса, шансът да те открият е кръгла нула  Crossing Arms А тук в училищата имат часове по драма, не са много, но ги има, както и почти всяко училище си има драма клуб.

доколкото си спомням,момчето се казваше виктор/не съм шур/ .на въпросното интервю/пак не си спомням по коя тв /каза ,че е така случайно чул за кастинга и хоп...не бил в агенции и тн

# 46
  • Мнения: 421
то и на сина ми в училището има драма ,но тя е по желание.не влиза в учебната програма.ами той моя като няма талант,аз що да го записвам...мисълта ми е ,че трябва да "го"носиш вътре в себе си,нямаш ли "го",няма такива курсове които ще направят добър и известен актиор

# 47
Невена, аз имам приятелка която в момента се снима в американска продукция..
Преди около 4 год се беше регистрирала в една агенция в Америка, като всяко лято ходеше и на курсове по акт. майсторство там а зимата тук в Бг, и единственото което снима за тези 4 год там са 2 реклами там
Преди около 1 год се яви на кастинг в БЪЛГАРИЯ за някаква 3то степенна роля във филм (американска продукция), и я избраха.
Продуцента на филма я харесал много и я поканил на кастинг в щатите, в момента снима там..
Та мисълта ми е че ако си стоиш и пуска6 теми тук, няма кой да те покани да се снимаш. Има много добри курсове по акт. майсторство и тук, който единствено могат да ти помогнат, не и да ти навредят. Всеки е започнал от нулата, но знай че за да постигнеш целите си, 6те трябва доста и ти самата да се потрудиш. Не мисли че актьорите които участват във филми като Camp Rock и High School Musical са просто намерени в някаква агенция, ако знаеш колко години прекарани в залите по танци и пеене имат....
Все пак ти желая успех   bouquet

# 48
  • Мнения: 2 641
аз малко ще опровергая някои твърдения. познавам двама души които са се снимали в БГ филми. вярно че е било преди 25 години да речем. единия беше момче и всички го знаете кой е /ако ви кажа името/ участвал е в многото БГ детски филми. както знаете те бяха все с почти едни и същи момчета снимани. та него са го намерили на една детска площадка. другата мацка я избраха в училището ни беше малко по малка от мен. лично мен са ме канили 2 пъти на пробни снимки. единия път се снимах в едно фото /наистина съм много фотогенична/, а втория път на една детска площадкамакар да бях в 10 клас. явно режисьорите си падат по детските  площадки  Grinning но имах доста несериозно отношение към киното което е и до ден днешен. сег абих се снимала само заради парите но от в къщи наистина няма кой да ми предложи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт