Боен куршум във вратата на колата ни

  • 3 062
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 554
добре,че няма жертви Simple Smile

# 16
  • Мнения: 152
А куршумите се делят на: бойни и... ????????? Crazy или определението "боен" е сложено за по-силен ефект? newsm78

# 17
  • Мнения: 4 585
Гумени.

# 18
  • Мнения: 152
Те са така наречените "стоп патрони". Аз за куршумите питам...
Иначе съм чувал за БОЕН... чук (примерно)  Crazy

# 19
  • Мнения: 4 585
Стоп патроните изстрелват торбичка съчми. Гумените са си гумени. С тях се стреля при безредици. "Боен" в заглавието е епитет, естествено.
http://vbox7.com/play:07906c67

# 20
  • Мнения: 1 629
Нещо не мога да ви хвана хумора. Куршуми в коли, прозорци...къде е смешното? Все още има полиция, обаждате се и чакате да си върши работата.

# 21
  • Мнения: 4 585
Да, такъв е редът внормална държава. Хуморът е черен, смехът истеричен.
Щастливи сме, когато няма жертви.
Резултатът от работата им ще е дознание срещу неизвестен извършител в папка.

# 22
  • Мнения: 152
Да, такъв е редът внормална държава. Хуморът е черен, смехът истеричен.
Щастливи сме, когато няма жертви.

Резултатът от работата им ще е дознание срещу неизвестен извършител в папка.
newsm10
А ако беше трасиращ... Хепи Ню Иър  Crazy

# 23
  • Мнения: 1 629
Черният хумор го бива когато е авто-хумор. Истеричният смях е поведенчески синдром на една група хора в едни определени заведения. Нормалната държава има нормални (поне болшинство от такива) граждани, които при куршум в колата си уведомяват полицията.

# 24
  • Мнения: 4 585
Според мен това беше черен автохумор, говорехме в първо лице.
И никога не си стъпвала в психиатрично диспансерно отделение.
Ще ми се авторката да е писала в полицията и да ни споделя за резултатие.

# 25
  • Мнения: 12 664
Авторката е писала в полицията. Ще следим резултата.

# 26
  • Мнения: 100
Май нещо не сте прочели правилно, че полицията е уведомена.Лошото е , че има много хора , които стрелят за удоволствие без да мислят че може да има последствия.Въобще не ме притеснява дупката във вратата, ужаса че може някой да е минавал от там.

# 27
  • Мнения: 152
Ти до тоя момент да не си живяла на Карибите? В Бг си е така всяка година.. .и не само по празници! А какво да кажем за родителите, които дават в ръцете на децата си пиратки? Те по-малко опасни ли са от другите? Или понеже сега ти се случи на теб... и да пуснем тема? Дай решение на проблема... шото тука всеки се прави на каубой... и пуца когат и с каквото му падне!
Ето защо "вълкът с дълъг..." е прав, че трябва да сме щастливи когато няма жертви! Всеки може да констатира проблем, но никой не дава решения.

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Решение има и момичето са предприели първата стъпка към него като са сигнализирали в полицията.

Да, де, ама пропускате факта, че Хорейшио е в Маями, все пак, а това се случва в България.
....

А Гил Грисъм  е в ЛА, но в България си има прокуратура и полиция, чиято задача е да следят за спасването на обществения ред и да не допускат действия застрашаващи живота и здравето на гражданите или увреждащи имуществото им.

# 29
  • Мнения: 4 585
Да изчакаме резултат, после да говорим, аз съм скептик. Някой е стрелял.
Дали ще обискират всички жилища наоколо? И дали оръжието вече не е надалеч на съхранение?
Ще трябват свидетели, готови да дадат показания.

Общи условия

Активация на акаунт