Патрони с кола маска?

  • 11 734
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 420
в сайта на Amrita също има, аз си поръчах но забравих за лентите дали мога с нещо друго да ги заменя

нещо немога да намеря сайт-а  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 382
Започнах да ползвам патроните в къщи от хигиенни съображения и поради липса на време и съм много доволна.
Ползвала съм на Christian of Roma, те се продават и в Зара.
Много по-доволна съм от една друга италианска кола, вносител е пловдивска фирма, патронът е 2,80 при купуване на 5бр.Разликата в нанасянето е огромна Peace.Имат тел за доставка, ако някой се интересува.
Относно финансите, всеки си има цена и не я коментирам, но защо да не давам 40 лв всеки месец за нещо по-смислено?
-цели крака-20.00
триъгълник-10.00
ръце-9.00 Peace
Един патрон от 2.80 ми стига за два пъти и половина, почти три.

# 17
  • Мнения: 1 095
"Кристиан ъф Рома" за Варна и региона:
0889965008 Мишо се казва представителят.
Иначе имат и магазин, но не го знам къде е. Предполагам адреса го има в сайта им.

# 18
  • Мнения: 3 459
в сайта на Amrita също има, аз си поръчах но забравих за лентите дали мога с нещо друго да ги заменя

нещо немога да намеря сайт-а  newsm78
Заповядай: http://amritalab.eu/

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
bradata благодаря ти,а понеже виждам че и ти си от Бургас,знаеш ли къде ги има тези патрони... newsm78
  Hug Има ги в магазина на Wella-на ул.Левски май се водеше и се падаше над кафе Ултра до ДНА. Би трябвало и в магазина на Кристиано да има-той е на същата улица, но в другата посока и се пада срещу паркинга на стария свободен. Има ги и патроните, и нагревателя и в парфюмерията до Билата в Славейков  (до "Чичо Хранко")Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 110
заинтригувахте ме,не бях чувала за такива патрони,бихте ли ми обяснили как се ползват?!лесно ли е и дали е повече или по-малко болезнено,аз от край време си правя кола маска сама,поради липсата на време ползвам тази течната в тубичките,но пак ми отнема около 30-40мин,по-бързо ли става???

# 21
  • Мнения: 1 205
Шайн сподели моля те за тази италианска марка, коя е, къде в Пловдив е представителят.
Аз също ползвам от тази кола в къщи, но според мен става само за крака и ръце - за триъгълник не е достатъчно гореща и не се получава.

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile и Честита Нова Година отново. В друга тема бях публикувала текста, който съм копирала по-долу, но няколко човека ми зададоха въпроса за патроните - дали стават на всички уреди за загряване. Да, патроните за кола маска  от 100мл, които завършват с ролер, са стандартни и ако уреда Ви става за една марка, значи става и за друга. Има и комбинирани уреди за два вида опаковка - за патронче и за кутия, но те са по-скъпи и рядко се ползват за домашна употреба. Кутията е кръгла, метална и загрятата кола маска се нанася с метална или дървена шпатула. Кутиите са от 400мл или 800мл (има и други, но тези са най-честите).
И още веднъж Ви съветвам за областта на триъгълника или при много чувствителни зони бъдете внимателни и ползвайте кола маска с титаниев диоксид, азулен, талк. Разликата е забележителна, а разлика в цената на колата няма. И на края - непосредствено преди менструация епилацията не е желателна. Успех на всички  bouquet

Edit: Не ползвайте микровълнова фурна за нагряване на липоразтворима кола в патронче. Резултатите не са добри. Ако е водоразтворима, няма проблеми.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Здравейте момичета:) и Честита Нова Година.
Бях писала в темата за кола-маска, но все пак ако използвате кола маска с лентички е добре да се знае, че за направата на добра кола маска се изисква подходяща консистенция - много течна или много гъста кола няма да свършат работа. Затова е добре да се експериментира. Опитайте първо с по-течна кола (по-висока температура) в началото за да не получите хематоми и ако не се изваждат косъмчетата лесно и се налага да повторите опитайте с по-гъста. Няма две еднакви коли маски, понякога и разлика от 5 градуса разлика при загряването са важни. Ако използвате лентички, не прекалявайте с броя на изтеглянията с една лента, защото това най-често ще Ви доведе до силна болка и възможни хематоми. Внимавайте и с областта, в която нанасяте колата - да не бъде твърде голяма, тъй като почистването е по-трудно, а и има риск консистенцията на кола маската да се промени при по-продължителни операции. Като правило по-късите и дебели косъмчета изискват малко по-гъста кола маска (от типа крем-кола с титаниев диоксид) - и при това липоразтворима. В този случай водоразтворима кола маска не е най-подходяща, тъй като поради силната чувствителност е желателно да се извадят косъмчетата от първия път. Нормално е в резултат на тази манипулация понякога да се появят растящи навътре (подкожни) косми.
Хубаво е след процедурата да използвате почистващо и успокояващо олио, за да се елиминира кожното раздразнение.

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 21:49 от Amritalab

# 23
  • Мнения: 2 382
Аз си взех апарат за загряване и се справям с триъгълника без проблем.Преди това в микровълновата не бях много доволна, защото бързо изстиваше.
Магазинът се намира в пресечка на "Иван Вазов", ако идваш от колелото на гарата-втората в ляво.
На пълнителя пише:"ЕС ДИ ДЖИ КОЗМЕТИКС",тел 633-577, ул."Иван Вазов" 50А.
Лентите също са им много по-добри и по-плътни.Патроните са универсални, аз ги ползвам с машинка от ЗАРА.

# 24
  • Мнения: 1 205
Шейн тенкю за бързия отговор Hug
Аз също съм с машинка, след като стопих един патрон в микровълновата.
До сега съм ползвала само патрони на Кристиан ъф Рома и според мен определено не стават за триъгълник. Ще пробвам с тези които препоръча ти  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 382
Най-доволна съм от зелената- води се "чаено дърво".Много е мека.

# 26
  • Мнения: 420
момичета взех си патрон с кола маска тази чаено дърво която е,но незнам на колко минути да я пусна в микроволновата и на каква мощност нека тези които си правят в микроволновата да споделят,понеже искам да пробвам и вече по нататък може да си взема нагревател...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 956
момичета взех си патрон с кола маска тази чаено дърво която е,но незнам на колко минути да я пусна в микроволновата и на каква мощност нека тези които си правят в микроволновата да споделят,понеже искам да пробвам и вече по нататък може да си взема нагревател...

Честно да ти кажа, най-добре си вземи нагревател  Rolling Eyes Пробвах и в микрото и на котлона, но много бързо изстива и не може да се прецени температурата.
И аз си помислих първо да пробвам така, но след няколко дни ще си купя и нагревателя. Намерих за 50лв  и смятам, че е добра цената Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 549
и аз действам по този начин Peace Само ,че си взимам патрончетата от фриз.ми тя ме снабдява срещу скромната сума от 2.50лв и в къщи в микровелето ,но наистина истива много бързо.Трябва май да си купя нагревателя Rolling EyesИначе става супер  Wink Е аз имам бая косми и ми отнема доста време,но честно казано този вариант ме устройва.Нямам възможност да отделям всеки месец по 50-ина лева за козметик.Иначе да отида да си полегна и да ме оправят е най прекрасно,няма да се моря и кекерча по два часа в къщи но това е!Всеки сам си преценява варианта който най много го устройва  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт