Защо виждам замъглено през лещите?

  • 4 471
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
Аз ползвам лещи от 93 година. Ползвала съм и цветни лещи и нормални. Ако лещите са нови и виждаш замъглено трябва да говориш с лекаря ти. Виж ако са едномесечни лещи и ти си ги ползвала 3 месеца тогава работата е ясна.

# 16
  • Мнения: 1 885
Може някой вече да го е казвал но някои марки цветни лещи наистина могат да закрият зениците особено в по-тъмна среда, когато са разширени, за да пропуснат повече светлина. Такива са B&L. Отворът на ФрешЛук е малко по-голям като че ли  Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 7 992
От 13 години нося контактни лещи, опитах се да нося диоптрични цветни, при мен се получи същия ефект и не ги изтърпях и ги изхвърлих. От други хора също съм чувала аналогичното оплакване - замъглява се погледа, а в моя случай към този ефект се прибавяше и обилно сълзене на очите в опитите да "промият" гледката.

# 18
  • Мнения: 408
Може някой вече да го е казвал но някои марки цветни лещи наистина могат да закрият зениците особено в по-тъмна среда, когато са разширени, за да пропуснат повече светлина. Такива са B&L. Отворът на ФрешЛук е малко по-голям като че ли  Rolling Eyes

да, и аз така мисля, отворът на фреш лук е по-голям

Общи условия

Активация на акаунт