Запис на тоновете на бебето

  • 38 689
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
При мен започнаха да слушат бебето на консултация от 6 месец
Иначе на тонове за пръв път ме сложиха един ден преди термина , а после понеже преносвах всеки ден Peace

# 16
  • Мнения: 1 006
Към края на 8-мия месец ми слушаха тоновете.

# 17
  • Мнения: X
Първия път ми направиха запис чак, като влязох да раждам, преди това само със слушалка. Втория път ми правиха запис всяка седмица, след като влязох в деветя месец. Така е и правилно. Иначе от седмия до деветия месец ходех на консултация през две седмици, а преди седмия веднъж месечно.

# 18
  • Мнения: 822
За първи път ми правиха запис на тоновете в края но 8 месец.После като влязох в девети,всяка седмица и понеже преносих с 6 дни,тогава вече всеки ден до раждането.

# 19
  • Мнения: 2 374
Kъм 8 месец се слушат тоновете.

# 20
  • Мнения: 2 172
слушаха ми ги на всяка консултация. с нещо от типа на ехограф, но само звук вадеше....
запис - чак от деня на термина, всеки ден докато родих.

 Peace

# 21
  • Мнения: 544
Слушаха го всеки месец на консултацията от шестия, а запис на тоновете - чак като влязох да раждам, преди това нито веднъж.

# 22
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
От осмия месец започнаха да правят запис - 33-та  г.с. ако не се лъжа.
Правеха го всяка седмица, от 36-та г.с.  - всеки ден, но аз лежах в болница тогава.

# 23
  • Мнения: 616
За пръв път ми ги слушаха в 25 г.с, записите от 32 г.с всяка седмица.

# 24
  • Мнения: 1 554
Слушаха го всеки месец на консултацията от шестия, а запис на тоновете - чак като влязох да раждам, преди това нито веднъж.
Peace

в 9 месец ми правиха първия запис и единствен Peace

# 25
  • Мнения: 9 814
Тоновете се слушат всеки път, когато отидеш на консултация.
А запис започва да се прави към края на 8-ми месец.
Това не означава обаче, че ако има някакви притеснения лекарят няма да не вика за запис на тонове и в 5-ти месец.

# 26
  • Временно
  • Мнения: 788
Запис на тоновете ми правиха всеки ден след термина,докато родя.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
записа се прави от края на 8-я месец

# 28
  • Мнения: 325
Съветвам всички да изискват запис на тоновете,защото някои доктори се правят на луди(като моята по ЗК,която нито веднъж не се сети да го направи). Добре е че си ходех и при друг лекар и там го правеха.

# 29
  • Мнения: 645
ами започна в 8я месец,а запис в деня в който родих Peace

Общи условия

Активация на акаунт