Запис на тоновете на бебето

  • 38 693
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 079
В болницата, където ходех на жк, правеха записи от 37 г.с.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Почти не видях мами, на които не са правени такива слушания на тоновете.  Rolling Eyes На мен ми правиха чак когато ме приеха в болницата за раждане. На ЖК никога.  Confused

Интересно е защо се получава така при някои от нас...Има ли го написано черно на бяло, че ти се полагат тези слушания на тонове?

И на мен досега не са ми правили запис на тоновете.  Rolling Eyes Гинеколожката по ЗК само ми показва всеки път на ехографа сърчицето и казва - "Ето му го сърчицето, бие си", тази, при която ходя на частно на ехографа засича ударите в минута - не знам дали това е същото като "запис на тоновете".

Гледам, че всички ходите доста често на консултации през последния месец - на мен предната ЖК ми беше на 09.04., а следващата - на 27.04. (дотогава най-вероятно ще съм родила... Rolling Eyes). Изобщо.... Tired

# 62
  • Мнения: 2 111
От началото на 9 месец ходех всяка седмица на запис на тонове,защото бях с намалели околоплодни води и почти презряла плацента.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Чоколина, мисля че в девети месец консултациите са всяка седмица  и са задължителни. Повечето консултации нямат апарат.за запис на тонове Аз ходих в болницата в родилна зала  да ми ги правят .

Общи условия

Активация на акаунт