Вяра и надежда има, време е да станем трима, четирима! 05.01 - 11.01.2009

  • 12 055
  • 243
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 272
Честита Нова година, момичета!  Hug Hug Hug
Нагушквам ви всичките, защото по празниците нямах Интернет. Вероятно съм пропуснала много, дано са само добри новини.
Желая ви 2009 г. да е вашата година - годината на сбъднатите мечти!
Хоупче, оздравявай бързо! Въпреки вируса, не си загубила чувството си за хумор  Wink
Цецито, не мисли лоши работи! Желая ти успех  Peace
Шошинка, честит рожден ден и от мен! Много здраве, щастие, любов и сбъднати мечти ти желая!

Тези дни много се радвам на моите племенничета  Grinning Майка им ми дава да ги храня, да им сменям памперсите и съм много щастлива  Grinning Пожелавам това щастие на всяка от вас /със свои бебчета, разбира се  Wink /
Хайде сега да поработя малко, въпреки че в офиса сега едва стана 11 градуса, не знам как ще я караме  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 453
Честит Рожден Ден, Шоши! Heart Eyes
От здраве да не се отървеш! Много щастие занапред! Hug



Леичка,
в нашият офис са се настанили едни бели мечки.... Голям студ! #Shocked  Успех с опреснителният курс, пък дано скоро да прилагаш знанията у дома! Wink
Гея,
малко остана до заветния ден! Hug Силни молитви от мен! Praynig
За другото - аз и без това съм като утрепана лисица. Ама вече като ме питат какво ми е, ще отговарям - Гея ме преби! Mr. Green
Цецито,
изчакай за сега. Може този опит да е успешен! Винаги можете да посетите д-р Кацаров. Всичко ще е наред! Hug


llullu ,elgedel , Mindi , zabche, Zumbul , Мира:), МАIA ,raval, Black_rose , dorа,
  Hug  bouquet


Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 11:02 от [X]_Hope_

# 17
  • Мнения: 3 246
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА   и от мен, от здраве да не се отървете тази година и  както е пуснала темичката Хоуп  ".. време  е да станем трима четирима"
Хоупче  Hug
 Шоши честит рожен ден, пожелавам ти здраве и късмет, много много любов и едно пухкаво и сладко подаръче една сбъдната малка - голяма мечта
cecitooo, стискам палци  Praynig
Зюмбюлче, лек път Peace
Гея още мъничко остава, дано малката принцеска устиска тези седмици Praynig
Лея Hug
момичета лека и седмица и успешна година

# 18
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Хаха, Хоупче, ще ми излезе име на побойничка заради теб Mr. Green Кой какво прави, аз все те бия Mr. Green Отиде ми репутацията Embarassed
А за девойката - то инатесто, ама не знам на майка си ли се е метнала или на баща си Crossing Arms Все на пук прави, та не я знам какво ще си измисли до края  Confused

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Шошинко,честит рожден ден,слънце!Пожелавам ти да си най-щастливата жена на света HugИ понеже знам,че имаш невероятно чувство за хумор ти подбрах специална картичка Mr. Green

Хоупче,бързо да оздравяваш Heart Eyes
Прегръдки за всички Hug

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 15:25 от Цецинка

# 20
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Някой искаше снимки на моя гостенин Зевс–ей това се казва глезено куче!


Не ми е много модерна пижамата,ама ме топли! Joy
Зевс сладко спи в удобното си легло

Излизане под дъжда  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 062

Честит Рожден Ден, Шоши !
Много поводи за радост и усмивки !
Щастие, здраве и късмет по всяко време !



Зюмблче, чакам с нетърпение новини от теб  Heart Eyes

Дора, голям красавец е Зевс  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 143
Хоупи, миличка, все такива "глупави" темички да пускаш и всички да се сбъдват!!!  Hug
Бързо да се оправяш!

Момичета, пак ме изненадахте!   bouquet  bouquet  bouquet Благодаря ви мнооооого!  Благодаря за прекрасните пожелания и хубавите картички, особено пък тая на Цецинка  Wink  Хубав връх има тая торта, ей!  Дали да не опитам от връхчето  Laughing

Пожелавам и на вас за Новата година много здраве - то винаги е нужно, много щастие - то никога не стига, море от любов и бряг, на който ви очакват любимите хора! Нека това бъде годината с най-много сбъднати мечти!!!


Майче, само така, от скромност файда няма - искай и ще получиш, колкото повече, толкова по-добре!  Peace
cecitooo, този път няма да дойде лелката! Този път ще дойде Щастието!
РавалиHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Зюмбюлче , стиснати палци и от мен!
Леичка, приятни тренировки, толкова е хубаво.... Дай Боже всички ние тук да минем през това - да гушкаме, да храним и да се радваме на свои бебенца!
Гея, снощи слушах, че момиченцата родени в годината на бика ще бъдат страхотни домакини (стига майките им да не им прилагат толкоз бой, колкото ти върху Хоупи  Laughing То инат със бой не можеш да излекуваш  )  Hug   bouquet
Дора, явно Зевс си е Зевс - името само говори за приносителя си!

Прегръдки за всички прекрасни жени и тук-там мъже, които пишат в този форум!   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Здравейте, банда! Laughing

Охоо, и рожденничка си имаме! Шоши, да си ни жива и здрава и скорошна сбъдната мечта! Ще бъдеш прекрасна мама!!!


Цецито, стискам палци за инсето и не обричай предварително нещата! Винаги има шанс и надежда, дори и когато всичко е загубено! Peace
Хоупче, бързо да оздравяваш, миличка, че хич не е приятно. И заглавието ти хич не е смотано, много ми харесва даже! Hug
Зъбче, че то не останало бе, лелеее ... Още едно зимно бебче идвааааа ...

Да ви кажа три мои колежки родиха една след друга, т.е. в три последователни дни - на 2, 3 и 4 януари. Както е почнала Новата година, бебеносна ще е, няма къде да ходи!  Grinning И към Проблемното да намине ...  Grinning

Аз незнам дали малко не избързах с това, което направих ...  Embarassed Много ме е страх, ама много ми се искаше да видя как ще изглежда ... Все някакви суеверия ме гонят ...

Хубава седмица на всички! Hug

# 24
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Шоше, нямам нищо напреки да е домакиня Mr. Green Тамън мамина отмяна, че ми писва на моменти Crossing Arms а за боя - нали знаеш, едно време така ни учеха, за Макаренко #Crazy
Хари, много е готина лентичката и ти отива! Hug Всичко ще е наред  Praynig

# 25
  • Мнения: 1 768
Ха добър вечер  Laughing смогнах да седна да ви видя  Hug
Хоупче , темата е чудна  Hug
  Шоши ,Честит Рожден Ден мила , нека тази година бъде една от прекрасните за теб!

Доре , Зевс е страхотен сладурко  Heart Eyes
Хариелче , лентичката ти стои чудесно  Hug Само спокойно и ще мине това време дето си му е ред , а после ще е голямата радост Praynig
Гушки на всички и хубава вечер  Hug Laughing

# 26
  • Мнения: 4 589
Ох, аз докато стигна до компа и вече сте изписали няколко страници.

Hope темата е супер и заглавието е страхотно.
Шошката честит рожден ден, да си жива и здрава и много сбъднати мечти.
Зюмбюл късмет за теста, дано ни зарадваш.

Момичета успешна седмица и много прегръдки от мен. Ние продължаваме борбата, днес пак й биха сарфактант и беше интубирана. Вече не знам какво ни чака. Нали по Коледа стават чудеса, къде е нашето чудо? Защо детенце трябва да се мъчи, много ми е болно да ви кажа.

# 27
  • Мнения: 965
Шоши Честит Рожден Ден мила   bouquet , пожелавам ти да си здрава,щастлива и обичана от всички,най-прекрасните подаръци да получиш  сладурче  Hug Весел празник  Hug

Благодаря ви момичета че ме подкрепяте  Hug
nikolina-pikolina трябва да бъдем силни ,ще се оправи малката Алекс не се притеснявай  Praynig
Аз днес цял ден лежа и гледам телевизия,моето  мишле ми носи храна в леглото,поспах 2часа следобяд  Embarassed,пууу че е хубаво да те глезотят  Grinning, и сега ми готви,аз съм решила и утре да мързелувам  Simple Smile
Дай да ви нагушкам бе сладуранкиии  Hug

# 28
  • Мнения: 1 732
здравейте,момичета!да се запиша и аз в новата темичка,дано да ни е на късмет! family

# 29
  • Мнения: 4 589
Я да сложа нещо за хапване, че като гледам сте се изпокрили...

Общи условия

Активация на акаунт