Май 2005 - тема 121

  • 15 802
  • 273
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 449
Аууу...Августа, ама как си ни ги спестила тези интересни разкази  Simple Smile
Ох, то има и много още...като всяка майка и аз роман мога да напиша, ама...да са живи и здрави мъниците пък... Heart Eyes
За плодовете и зеленчуците- а вие ядете ли?
Нашият тати много обича плодове и малкият гледа от него-постоянно 'рупат-я морковче, я ябълка. И малкото свикна така и двамата си имат вече изградени навици-долу-горе по едно и също време (разбирай по всяко Laughing) се засилват към килера за да извадят морков, ябълка, мандарина-каквото падне. Покрай тях и аз проядох, преди не хапвах много плодове, щото пък у нас я няма тази традиция толкова изявена  Grinning

# 226
  • София
  • Мнения: 2 437
Не, не ям и съм убедена, че това е причината и Любака да не яде.   Blush Просто не мога...не ми е вкусно, не ми харесва....както и зеленчуци. Абсурд е да заръфам домат или чушка, еле пък морков  Sick Но пък тестено, месо, колбаси, шоколад... друго си е Blush
Личният пример е много важен и затова разчитам на баща им, който яде от всичко по много  Laughing

# 227
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Тиа,  Hug Нищо не мога да кажа. Иво веднъж се е оказвал от другата страна. Беше ударил едно момиченце. Приказвахме си и повече не са се оплаквали. Лошото е, че у дома се бият със сестра си и като е бесен удря и мен.  Embarassed
Плодове винаги има в къщи и ние с мъжа ми ядем, обаче нещо личният пример не действа. Гледат ни и отказват да ядат. Голямата по се съглася и яде повече неща, но малкия не иска. Същата работа и със зеленчуците. За съжаление тях Иво категорично отказва да яде. Мъжът ми упреква мен и дългото кърмене, за това че Иво се инати на ядене.

# 228
  • София
  • Мнения: 2 437
Деспина, твоят мъж као ми е в къщата все посинен ще ходи, а аз ще правя оборот на точилките  Laughing

# 229
  • София
  • Мнения: 2 437
Моля за аплодисменти   Laughing

Цитат
Здравейте, Диана!

 

С радост Ви съобщаваме, че Вие и прекрасното Ви семейство печелите наградата от конкурса „Пълна къща“ от брой 4 на списание „За мама и мен“. За да Ви я изпратим, ще ни е нужен пощенски адрес. Изпратете ни го, когато е удобно.

 

Поздрави!

Екипът на списание „За мама и мен“

 


 bowuu

# 230
  • Мнения: 3 818
 smile3501 (тук следва ставане на крака Mr. Green )

# 231
  • Мнения: 449
Бравооооооооооо  smile3501
Ха честито!  love001
Сега остава и да кажеш в какво се състои наградата  Mr. Green (и дали не можем да се включим по някакъв начин в нейното изяждане и изпиване  Grinning)
Деспина, не знам за Дианка, обаче аз както съм серт, тоя твоя мъж щеше да си оревава дните при мене  Twisted Evil
Ама той Господ си знае работата-на бодлива крава рога не дава  Whistling
Я вземи го стегни малко, ако не - прати го на командировка в Пловдив за една седмичка само  smile3508

# 232
  • Мнения: 2 407
  bouquetДианче, браво!

# 233
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Дианка, браво.
Момичета, разсмяхте ме.
Да се оплача, че с тия дечурлига толкова дни у дома вече съвсем изтрещях. Обзел ги е някакъв бяс и нямат укротяване. Иво вече не иска да спи на обед, голямата и тя да не остане назад. Само щуротии им се въртят в главите.

# 234
  • Мнения: 995
Диана, чудесен подарък за рождения ти ден Grinning Пу, първа!
Да се радваш на здрави и весели деца, и любящ съпруг!



# 235
  • Мнения: 465
Дианка първо поздравления за наградата!

Второ ЧРД много щастие ти желая с твоите мъже

# 236
  • София
  • Мнения: 2 437

Пиленца, ред ми е да почерпя  Hug Ставам с една година по-голяма (физически  Laughing) и ви черпя от сърце  Hug

Любимите ми бонбони  Blush
С едно кафенце

# 237
  • София
  • Мнения: 2 437
Ей, не можах да намеря това списание! То е от тези, които се раздават безплатно. Преди Коледа водих децата в едно клубче при нас и там прочетох коледният им брой. Така ме вдъхнови, че реших да участвам в конкурса им. Не помня наградата каква беше...някаква книга. Пътеводител ли, енциклопедия ли....на Нешънал Географик.


А тази сутрин Любачето ми честити първо. Направо ми идеше да го стисна и да го смачкам! По пижамка, едвам гледа от светлината, фъфлещ и ми носи едно цвете насочено, като копие към мен  Simple Smile Каза ми, че много ме обича, гушна ме, цунка ме...Кажете ми има ли по-хубави от тези рожденни дни?  Heart Eyes

Пожелавам ви днес да е един хубав ден за всички ви, изпълнен с много положителни емоции !  Hug

# 238
  • Мнения: 2 407
Диана ,честит рожден ден,много щастие,усмивки и сбъднати мечти. newsm59  party023  cook Tada  costumed034  bigdance2
Аз си се почерпих една бонбонка Embarassed
Ники днес ще я гледа майка ми ,че още е сополива ,а и прокашля, я с тая нейна алергия.
Утре да знаете ,че от 11 сме в театър Ариел на Лидиже-на Мечо Пух,ако има желаещи.

# 239
  • Мнения: 302


Дианка, честит рожден ден! Бъди все така усмихната, всеотдайна и борбена! Все така обичана от малките мъже и голямото момче! Wink

Честито и за наградата!

Общи условия

Активация на акаунт