Май 2005 - тема 121

  • 15 801
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 310
Първо Честит рожден ден на Диана! Да си жива и здрава и много да те слушат мъжете!

Мартеа, днес гледах по БТВ-то на забавлението, кукерски карнавал в Перник и се сетих, че беше казвала, че твоя мъж участваше в такъв. Много са им интересни маските, снимай и дай да видим и групата на мъжа ти Simple Smile

# 241
  • Мнения: 1 037
Честит рожден ден ,Диана!Да си много щастлива и обичана,здрава и усмихната!  bouquet

# 242
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Дианче, Честит Рожден ден!
Много здраве, щастие и късмет ти пожелавам и дано всичките ти рожденни дни започват като днешния.

# 243
  • Мнения: 449
ДИДИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН!

И аз като Деси искам да ти пожелая всеки твой ден да започва така-заобиколена от любовта на тези, които най-много обичаш...и всички останали Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 4 312
Диана, Честит Рожден Ден!
Да си жива и здрава, все така усмихната, позитивна, отзивчива, желая ти много, много щастие и късмет!


Чопарче, моят мъж си направи просто уникална нова маска, един наш приятел се запали и направиха и за него. Всъщност, с това се занимаваха последните 2 месеца двамцата в нашето мазе. Понеже една маска се прави основно от рога и кожи, падна едномесечно обикаляне по всевъзможни антиквариати и знайни и незнайни продавачи от градове и села да търси хубави рога. Дали не го сбърках от бъзик за тези рога.
Фестивалът е утре.

Само да повдигна завесата, че тази година ще участвам и аз. Няма да съм кукер. Стискайте палци утре около обяд.

# 245
  • Мнения: 3 818
Дианка, честит рожден ден! Heart Eyes Пожелавам ти много много любов и винаги да намираш да се радваш на хубавите неща в живота ти  bouquet

Мартеа, ние ще се опитаме утре да заведем Миша на кукерския празник, та може и да се засечем Simple Smile

# 246
  • Мнения: 829
Дианче, ЧРД! бъди много обичана, щастлива, здраве за цялото ви семейство и много усмивки всеки ден!  Heart Eyes Любачето е бил много трогателен!
Мартеа, успех!
Деспина, дай им някакви успокоителни чайове, маточина ли беше, не знам... билките понякога помагат...  newsm78 И Марти като реши да не спи някой ден, става ужас! Има нужда, но се инати, не ляга, почва да пада, удря другите без да иска... лоша работа... Дано успееш да ги усмириш!  Hug

# 247
  • Мнения: 310
Е щом е утре кукерският фестиваш ще гледаме, може да го покажат, пък може и тебе да те видим някъде  Flutter

Феъри как е Косето, слушка ли? Щото бебе Зорка ме разбива от рев и носене на ръце, но за сметка на това спи през ноща, та си мислех дали по едричките бебета не са по-ревливи от по-слабичките, щото с Велко никви грижи не съм имала - кърмя, слагам да спи и след 3 часа пак, а сега кърмя и се скъсвам да я нося на ръце, защото плаче.

# 248
  • Мнения: 472
Дианка, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти от все сърце да си много здрава, щастлива и обичана!

Честито и за наградата  Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 948
Дианка, честит рожден ден!Пожелавам ти здраве, щастие, късмет, любов и занапред да се радваш само на положителни и мили моменти с любимите ти хора!


# 250
  • Мнения: 2 407
Ники е добре,по принцип нищо и няма,явно пак е алергия,във вторник ще я водя пак на алерголог.
Мартеа ще стискам палци, то каде е това в Перник ли?
Ние имаме апартамент в Брезник..

# 251
  • Мнения: 480
Дианче, честит рожден ден, мила! Желая ти здраве, много щастливи мигове и само хубави емоции с любимите хора!   bouquet

Ей, Мартеа, много се развълнувах, като прочетох за този празник, за подготовката, за участието ви... Да не забравиш да снимаш  Naughty   Hug

# 252
  • Мнения: 920
Диана Честит Рожден Ден!


Честито за наградата.

Мартеа да се забавляваш! Хм... днес викаш - да видя супружието как ще се събуди - дали да не мръднем да ви погледаме.

Камий каква беше вашата алергия? Забравила съм  Embarassed. Къде ходите на алерголог? Нашия обрим както се похвалих че затихва, така пак почна.... вече официално дигам ръце - нищо не разбирам, на диета е, не му е топло (той е най-леко облеченото дете от цялата група).....   Thinking .

За яденето на плодове - с две ръце гласувам, че ако няма такъв навик у родителя, детето също го няма. Аз не ям плодове, майка ми не си пада по тях... по-лошото е че мъжо ядеше, преди 10 години  Laughing ... ама аз като не ям не купувам... та и той престана. Сега гледам винаги да има плодове на масата, ама не че някой от трима ни ги яде особено много.

Деспина търпелива си ти. И аз не съм от благите съпруги. А децата - според мен не изразходват енергията си. Времето не позволява дву-три часови разхоски, с тичане, катерене, пързаляне и те просто издивяват. Калоян преди две вечери ме пита "амо може ли да отидем някъде да потичам, вече много ми се тича" ... е как няма от един месец целодневно седене в градината, после като го вземеш времето не позволява да се разходи още час.... Crazy .

Хубав ден!

# 253
  • Мнения: 228
Здравейте мацки!
Стана ми прияятно, че все още фигурираме в списъка на майските дечица 2005 г. В интерес на истината ви чета сравнително редовно, всъщност не чак толкова.. а да пиша почти не се осмелявах, защото определено не пиша.. Ако кажа че нямам време, няма да излъжа толкова много, но в действителност отдавна съм изпуснала нишката на всички разговори и нямам смелост да го направя....
пускам една снимка на малкия пораснал батко, защото нямам смелост и да се включа в общото албумче...
Честит рожден ден на Диана! Желая й много здраве и много приятни мигове с любимите хора!

# 254
  • Мнения: 2 407
Ходихме на театър- на Ники не и хареса.Не беше лошо,ама....
Тиа,Ники има лаеща каш;ица,не се знае от какво.Водила съм я при Куфарджиева-много съм доволна.Сега вече не кашля,явно от време на време и се появява.При майка ми е днес,аз мисля да поизляза, а и съм на чрд!

Общи условия

Активация на акаунт