"Януари и февруари остана, а МАРТ ще съм вече МАМА"

  • 13 611
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 734
Вместо запис   bouquet

# 16
  • Мнения: 18
Здравейте в новата темичка!
Слънце- много е нежна темата, благодаря ти!  bouquet

Белла- все забравям да ти пиша, че още като пусна инфо за конкурса  гласувах  за теб. Така че сега ще стискаме палци  Hug, а то кого трябваше да има резултати, че не помня нещо?

Много ми е мъчно за Даниелка, никой не заслужава да преживее такова нещо Cry.

# 17
  • Мнения: 361
да се включа и аз в нова тема с една хубава новина.
Засякох се с мъжа на Танчето в скайпа и ви цитирам дословно: днес изписаха Танчето и на бебока  му махнаха апарата за дишане и сега диша самичка.
Пратих много поздрави от всички ни.

# 18
Да ви питам вие как сте с теченията?На мен нещо ми се усили доста,а от два дни имам и лек сърбеж,дали да се мажа с крема на клотримазол?Вие какво ще кажете?На консултация имам час чак за 22.о1

# 19
  • Мнения: 222
Ей, най накрая хубави новини  Hug Hug Hug
Ще чакаме Танчето да пише, когато намери време!   bouquet

# 20
  • Мнения: 5
Здравейте момичета.Искам само да кажа , че ми е много мъчно за Даниелка smile3518 Кажете моля ,как да и се обадя много ми се иска но незнам какво да и кажа. Силно се надявам тя да е добре доколкото е възможно  newsm17

# 21
  • Мнения: 28
Да ви питам вие как сте с теченията?На мен нещо ми се усили доста,а от два дни имам и лек сърбеж,дали да се мажа с крема на клотримазол?Вие какво ще кажете?На консултация имам час чак за 22.о1
при мен е много обилно,преди няколко месеца ми откриха гъбички,лекувах ги,след което изчезна.сега пак имам течение,но изследванията са добри и доки не изписа нищо,а ми е ужасно неприятно и понякога сърби
Здравейте момичета.Искам само да кажа , че ми е много мъчно за Даниелка smile3518 Кажете моля ,как да и се обадя много ми се иска но незнам какво да и кажа. Силно се надявам тя да е добре доколкото е възможно  newsm17
мисля че е по обре да изчакаме да се появи тук,да не я разстройваме излишно,защото лично аз,се разтройвам повече когато ми обръщат по голямо внимание

# 22
  • Мнения: 1 187
Даниелка,ужасно съжалявам за случилото се..  cry Да почива в мир малката душичка,а на теб много сила и кураж! Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 35
Много се радвам за Танчето. Пожелавам им скоро да си приберат бебка и да си я гушкат в къщи.  Simple Smile
Снощи ми се случи нещо комично - пържех картофки за вечеря (държа да отбележа че умирам за такива, пък и не бях яла от отдавна) .Та вадя първата порция от тях, слагам втората и просто си взех един-два да ги пробвам. и както си се въртя от балкона, където ми е печката и кухнята изведнъж незнам какво ми стана-като обезумяла се нахвърлих и на останалите и докато не ги опустоших до последния не можах да се спра(държа да отбележа, че беше само една порция). Бях толкова смешна.. Embarassed Joy
За течението-и аз имам такова, без да ме сърби. Майка ми каза, че това били хормони (надявам се да не пиша глупости ), мисля следващия път да питам докито, че тя най-добре знае.

# 24
  • Мнения: 0
 Боже мили!!! Току що приключих с четенето на старата тема. Това е просто ужасно. Да стигнеш на метри от финала и да ти се случи нещо подобо. Пълна безмислица. smile3518  
 Само ще ви кажа че с баткото имах същия проблем.Той беше усукан 2 пъти през врата и 3 през гърдите. На ЖК ходих всяка седмица ( която беше основно  ЕХОГРАФ)  като моя док ми беше заявил да се вслушвам колко често мърда. 1 седмица преди термина ми на поредния преглед, док силно се притесни и ми предизвика раждане но подчертавам аз си усещах бебето да рита нормално. Явно е имало нещо друго което док не хареса. Та тогава той ме натисна някъде около срамната кост. На другия ден родих. Когато извадиха сина ми той беше лилав. Аспирираха го три пъти докато изплаче.

 Искам само да кажа че наистина всичко е в ръцете на докторите.В  този случай ти си напълно безпомощен. Винаги ще бъда благодарна на моя док. който работи в една напълно малка болница и не е известен и НЕ ВЗИМА ПАРИ. Той просто спаси живота на сина ми тогава.
 Сега съм поверила живота и на новото ми бебче отново в неговите ръце.

   Май много ви досадих с моята история. СПИРАМ!!!!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте и в новата темичка  Hug
Само хубави новини вече  Wink

Копирам си въпроса, че е в старата тема и още никой не ми е отговорил:
Искам да питам мамите, които чакат второ или трето дете:
Смятате ли да купувате подарък за по-голямото дете на връщане от родилния дом?
На курсът за бременни ни дадоха този съвет, ама на мен нещо нелогично ми се вижда, защо ще й нося подарък, нали й нося сестричка  newsm78  Вие как мислите?

Много се радвам за Танчето и бебка, дано скоро си я приберат и нея.
Чао за сега от мен!

# 26
  • Мнения: 671
Много ми е тъжно за Даниелка, даже думи не намирам....
Дано Танчето скоро гуши малкото момиченце и всичко да бъде наред. Дано всички да сме добре и само хубави новини да има.
Слънце, темичката е много сладка.
Аз също имам течение и в четвъртък ще кажа на докито и да ми пусне едни изследвания. Леле, колкото наближава, толкова повече се вълнувам, притеснявам и всякакви вълнения от този тип. Понякога ми се случва......не мога да повярвам, че ще ставам майка и като си помисля, че след 5 седмици ще си стягам багажчето, все едно не за мен става въпрос...

# 27
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
GalinaG24, така и ще направим-за около 6м. котарака ще отиде при майка, а къщата ще бъде основно почистена. Пространството не ми позволява да го задържа-с една кухня и спалня и с бебе къде да го държа това коте?! Аз една стерилна стая няма да мога да поддържам, а и доколкото се познавам няма да сварвам да се грижа за хигиената и на коте и на бебе едновременно. Дано сега изследванията да са ок-чета, че котешките не били опасни, с изключение на токсоплазмозата, ама знам ли newsm78
Съгласна съм, че много зависи от лекаря всичко. Ние изобщо не знаем какво става, ако той не вземе нещата присърце, чист късмет си е.
Много се радвам за Таня и малката хубавица  Hug

# 28
Искам да питам мамите, които чакат второ или трето дете:
Смятате ли да купувате подарък за по-голямото дете на връщане от родилния дом?
На курсът за бременни ни дадоха този съвет, ама на мен нещо нелогично ми се вижда, защо ще й нося подарък, нали й нося сестричка  newsm78  Вие как мислите?

Не не съм съгласна.Каката ще е толкова  щастлива или по скоро пълна с различни емоции,че е все тая дали ще й дадеш подарък.Не мисля ,че е необходим.Еуфорията по прибирането е достатъчно голяма.


Дано скоро Таня ни разкаже подробности ,умирам от любопитство,а кога ще изпищат бебка?

# 29
  • Мнения: 18
Кате- аз ти прочетох въпроса , но не знам какво отношение да взема, щото нашия батко е на 13 год почти , та си мисля че такова нещо не е необходимо , но пък искам да ти кажа , че съм чувала от доста мами и лели и баби и др. , че взимат наистина подарък  за другото детенце (особено ако е по-малко) и казват, че е от бебето. Ама знам ли , кой както си реши , аз няма да взимам , просто съм решила да дам пари на баткото (нали взимаме 600) за новата му стая , та така. Я кажи какво направи със сушилнята ,  разучи ли я и  вече пускаш ли я в пълна употреба? (аз всяко пране я ползвам , даже и сега за коледа прах олекотени завивки и ги суших в нея.

Браво за Танчето и нашата малка принцеска Биляна Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт