105 ДЕ> немската дружина смело престъпи в новата година

  • 12 074
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 95
Благодаря ви момичета Hug и на мен ми казаха че тази пудра на Веледа  е добра и нея ще ползвам.Не че искам със спирт..но си мислех че по бързо пада пъпчето newsm78 но явно има много още да уча.През пролетта бях при сестра ми в Испания за да и помогна за нейното бебче..там пък нещата съвсем други,и накрая се обърках #Crazy тотално.

# 256
  • Мнения: 11 329
Мацки, времето почна да омеква (поне при нас е над нулата). Нещо да ви идват идейки за среща? Карлсруе, да видим на Сбъдваща девойката?
Голямо миткало съм!  hahaha
Сърфи, що така те разочароваха тия от Лиманго. Аз получих още миналата седмица поръчаните покривки.
Много ме е яд, като видях оня ден, че имаха на ТофТогс неща, ама докато отворя картинките и размера на Мирел беше вече изчерпан. Страхотни са нещата им. Има няколко още от миналата година в гардероба си - нямат мърдане. Цената си им струва отвсякъде.
Татянче, я дай малко по-професионално къде точно куца тая конюнктурна програма, че и на мен ми мирише, че само ще разровят лайната без да отпушат канализацията като хората.

# 257
  • Мнения: 1 584
А Биба като каза ски се сетих ...Нали бях питала за тия Skikindergarten...ейй много принципни излязоха тия италиянци - не я взеха Ясмин като нямала 3г Sad Учи я един приятел първия ден и после 2 дни ние. Много добре се справи Wink

# 258
  • Мнения: 1 610
Въй, въй, въй, Цвегат де, Цвегат.Голям фен съм му, особено на табличката Приход - Разход. ти пък си много конкретна, глей как на никой не му направи впечатление. Аз снощи го писах след като гледах интервю със Меркел. Да се разбира, че съм извинена. Laughing
Айде от мен поздрав http://de.youtube.com/watch?v=N7YYbYijv_0  Joy Joy Joy

# 259
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Мацки, времето почна да омеква (поне при нас е над нулата). Нещо да ви идват идейки за среща? Карлсруе, да видим на Сбъдваща девойката?


тук вали на парцали Mr. Green
чакам майка да ми съобщи новини за баба  Confused

четахте ли за турския кенеф в Клюто?
коментарите ме забавляваха, после ми стана тъжно... Whistling

# 260
  • Мнения: 1 335
Така.... Добър вечер и от мен!

Да ви кажа че Гея си има момиченце. Бебето се е родило днес, по-точно следобеда. Добре са и двете.

Да е много здрава, умна и щастлива малката девойка

На мама да се възстановява бързо.

# 261
  • Мнения: 95
Честита малка принцеса на Гея..бебчето се казва Радмила да е жива и здрава и много послушна

# 262
  • Мнения: 3 521
Честито на Гейски и добре дошла на Радмила  bouquet Hug.
Да е жива, здрава, спокойна и с добър апетит. На маман  - бързо възстановяване.

# 263
  • Мнения: 1 584
Честито бебче на Гея!!!

# 264
  • Мнения: 7 605
4естита женска радост на Гея   bouquet Нека Радмила расте жива, zдрава и лакома   bouquet Много да се оби4ат с баткото   bouquet Гея, желая ти бърzо въzстановяване, сигурно се радваШ 4е таzи беzкрайна по4ивка най после си има край  Laughing

# 265
  • Мнения: 508
 Hug хеййййй бър3а, бър3а момата.
Живи и 3драви и много щастливи  bouquet

# 266
  • Мнения: 1 610
Ха наздраве!ЕЕе скоро ще ми дойде на гости вече от една година се гоним с Гейската.

# 267
  • Мнения: 707
Да е жива и здрава малката Радмила!
Сега вече няма за какво да бърза - да спинка и папка за радост на всички  Hug  Laughing!
Честито на мама, тате и батко Алекс  
bouquet!

# 268
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
да й е живо и здраво момиченцето на Гея  Hug

# 269
  • Мнения: 71
Честита  дъщеричка на Гея!!!  bouquet
Да са  много  щастливи!!!

Общи условия

Активация на акаунт