Пазаруване в Гърция?

  • 12 573
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 711
А някой знае ли дали поне Carefour работи в неделя?  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 586
А някой знае ли дали поне Carefour работи в неделя?  Peace

За съжаление и той не работи в неделя Tired А в събота затварят в 20,00 ч.

# 17
# 18
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Има ли магазин 'C & A' в Солун?

# 19
  • Мнения: 746
кажете сега, в Космоса има ли в момента намаления?

# 20
  • София
  • Мнения: 586
кажете сега, в Космоса има ли в момента намаления?

Миналата година бяха до края на февруари. Вероятно и сега е така, но като знам каква истерия беше януари, се съмнявам, че е останало кой знае какво за купуване Mr. Green

# 21
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Сега са намаленията, запознаха след 15-ти юли. В петък мисля да ходя за 1 ден до Солун на пазар. Търся си компания. Заминаване сутринта с влак от София, връщане в 17.30 с влак (пристигане в София към 23.30) или в 23.30 с автобус (пристигане в София към 5.00).
Ако иска някой да дойде, моля да ми пише на лични или тук.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 854
Има ли магазин 'C & A' в Солун?

Няма, поне аз миналото лято търсих инфо и не намерих.Като ходихме в Солун не видях.

# 23
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
merci

# 24
  • Мнения: 711
Здравейте! Някой знае ли дали ИКЕЯ, Джъмбо и др. ще работят на 30 и 31 декември? Ще караме нова година в солун и мислим да отидем там на 30, но ако няма да работят магазините ще планувам да е поне ден по- рано. Благодаря предварително!  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 215
За 30 съм почти сигурна, че всичко ще работи, за 31- може и да има затворени магазини. Повечето неща работят в Солун специално, но по-добре заложете на 30-ти за всеки случай  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 302
Искам да ви попитам как стои минаването на границата с деца без лични карти. Какви документи трябва да носим за тях!?

# 27
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Трябват паспорти и ако излизат с 1 родител - пълном. от другия

# 28
  • София
  • Мнения: 302
Аз имам питане за граница в ЕС(Гърция), нали ние сме само с   лични карти, на детето червен паспорт ли да му правя... До чух че може с акт за раждане

# 29
  • Мнения: 3 215
Мисля, че му трябва паспорт. Ако излиза само с единия родител - и нотариално заверено съгласие на другия. Акт за раждане носете за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт