парфюм C-tru?

  • 23 404
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 414
WHITE DREAM Аз нещо от това Be Youне съм доволна-нито като трайност,даже и аромат не мога да си харесам.Но наистина Си-труто е добър парфюм за цената си Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 38 523
Вчера ми подариха Аметист и днес съм с него - мирише на люляк и крем, нежен е, но е траен - от сутринта още го усещам.
Имам и Black Diamond / Който ми прилича на новия DKNY/ - -и той е много траен!
Pearl Garden също ми е любим. Аз си го взех за пролетно-летен, но седи добре и на студено.

А някой може ли да ми каже кой Си-тру на кой по-скъп парфюм прилича?

# 17
  • Мнения: 3 414
Вчера ми подариха Аметист и днес съм с него - мирише на люляк и крем, нежен е, но е траен - от сутринта още го усещам.
Имам и Black Diamond / Който ми прилича на новия DKNY/ - -и той е много траен!
Pearl Garden също ми е любим. Аз си го взех за пролетно-летен, но седи добре и на студено.

А някой може ли да ми каже кой Си-тру на кой по-скъп парфюм прилича?
И на мене ми е интересно

# 18
  • Мнения: 3 414
Сега ми дойде на ума,че преди 2 години някъде на един мой рожден ден ми бяха подарили комплект парфюм,дезодорант и огледалце на Си-тру светло синия- Aqua marine.Изобщо не беше траен,особено дезодоранта,едва дочаках да свърши  ooooh! Whistling

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз имах лилавия Heart Eyes (Аметист ли беше, не помня точно името).Много ми хареса Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 504
Преди години имах лилавия,много си го харесвах.Даже май някъде из нас се мотае един,ще взема да си го потърся.За подобните аромати-по магазините има едни парфюмчета- She.Наскоро мирисах червеното,много ми заприлича на ябълката на Нина Ричи. Wink

# 21
  • Мнения: 589
Дъщеря ми ползва нещо такова-лилавия Си-тру.Забранила съм и в мое присъствие да мирише на това недоразумение.На мен ми става лошо от миризмата му-силен,натрапчив...абе,евтин мирис.

# 22
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
От над пет години ползвам лилавия C-THRU - Amethyst.
Има малко промени в дизайна, но като аромат си е същия.



Много рядко използвам нещо друго (всъщност, редувам го с един цитрусов), и то в конкретна ситуация, и отново се връщам към него.
Много жени, които имат възможност, а и ползват много скъпи и хубави парфюми,
съвсем искрено са ми казвали, че много им харесва, и са се учудвали, разбирайки за какво става дума  Grinning

ПП Избягвам да давам квалификации като от горното мнение,
и без толкова гръмки слова може човек да изрази неодобрение.
Как ли пък един мирис може да е евтин  newsm78

# 23
  • Мнения: 811

Точно този ползвам аз! Страхотен е и е много силен и траен! На мен ми го подариха за имения ден преди няколко месеца и оттогава постоянно си го купувам. В комбинация и с дезодоранта издържа през целия работен ден  Grinning Пък колко пъти са ме питали какъв марков парфюм ползвам не е истина  Mr. Green А струва само 12-13 лв.

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455

Как ли пък един мирис може да е евтин  newsm78



Няма дълбочина, прецизност и остатъчност на нотките от есенциите, които са използвани. Не е характерен. Не е добит след сложно, многократно дистилиране и смесване на скъпи есенции и масла.

Може и по - просто: Ефтин аромат=ефтин парфюм.

Ако аромата не беше ефтин, нямаше и т.н. парфюм да е ефтин.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 914
Ooo, eдно време бяха много популярни. Като излязоха. Аз тогава бях ползвала всички аромати, доволна си бях. Сега гледам има нови. Затрупана съм с парфюми, но ще вземе да ме изкушите с този Pearl  Garden.  Blush

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Подариха ми лилавия за празниците, много е хубав  Peace

# 27
  • Мнения: 156
Ползвала съм зеления и лилавия,доволна съм и са трайни

# 28
  • Мнения: 431
Парфюми ли?
Те не са ли тоалетни води....  Rolling Eyes
Както и да е Simple Smile аз имам део-спрея Pearl Garden, мирише уникално сладко, на бонбонки :> винаги съм се чудила дали и тоалетната вода със същия мирис си заслужава и ето, че ме убедихте. Данке  Hug

# 29
  • Мнения: 3 414
Dominikaр зариби ме с този розовия.Утре ще отида до някоя парфюмерия да го помириша и ако ми хареса да си го взема Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт