парфюм C-tru?

  • 23 443
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.
л

 Жълт ли? Не съм виждала

Има-Топаз мисля, че беше. Много ми хареса на мен.

А аз днес видях една нова серия, в нови опаковки, но не ги разгледах по-подробно. Да не е от тях?

Аз мисля, че е стар жълтия. Има го от много време.

# 46
  • Мнения: 1 179
Имам лилавия и съм много доволна. Не е скъп,а ухае великолепно!Преди известно време имах и светлосиния,също е много добър,но нетраен! Peace

# 47
  • Мнения: 157
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.
л

 Жълт ли? Не съм виждала


Има-Топаз мисля, че беше. Много ми хареса на мен.

А аз днес видях една нова серия, в нови опаковки, но не ги разгледах по-подробно. Да не е от тях?

Аз мисля, че е стар жълтия. Има го от много време.

Да, днес го помирисах. хареса ми

# 48
  • Мнения: 1 045
Nansen, конкретно на въпроса за евтинията ли ми отговаряш?
Т.нар. парфюм всъщност е тоалетна вода, и както написа Bellucci, за подобни пари  може да си вземеш и водичка на Елизабет Арден или Наоми Кембъл, Еsprit и т.н.
Така че, мерилото за евтинджос е нейде другаде, не в парите.

В изказването на olimpia ме подразни единствено непремерената високомерност. Може би всъщност не е нарочно, може би тя наистина се отвращава от аромата, в което няма нищо лошо,
ама незнам дали понякога не е по-добре да си премисляме думите. Някак е неприятно - сума ти народ е казал, че му харесва нещо, и накрая влизаш и пльос - определяш го като посредствено.
Всъщност, хората сме различни, явно само на мен ми направи такова впечатление, може би повредата е в моя приемник.
Радвам се на факта, че въпреки, че мога да си позволя не малко неща от материална гледна точка ( спомням си добре моментите, когато сме си броили стотинките за киселомляко с мъжа ми ), не ми идва отвътре да праскам подобни парвенюшки оценки.

Напълно съм съгласна с теб.
Искам да попитам кой от цветовете на Си-тру не е сладникав. Не съм ползвала досега такъв парфюм, но не обичам сладникави миризми. Иначе от Bi-es не съм доволна. Много е нетраен.

# 49
  • Мнения: 157
Напълно съм съгласна с теб.
Искам да попитам кой от цветовете на Си-тру не е сладникав. Не съм ползвала досега такъв парфюм, но не обичам сладникави миризми. Иначе от Bi-es не съм доволна. Много е нетраен.
 
 
Най-добре ги помириши. За емн зеленият например изобщо не е сладникав, а цитрусово-свеж? /не че съм специалист, но така го определям/

# 50
  • Мнения: 1
roslem, не са сладникави зеления - Emerald, който ми е фаворит, и синия Aqua Marine.
Това са ароматите, които ми харесват. Останалите никак не ми допадат - а като гледам те са по-предпочитани от останалите момичета.

# 51
  • Мнения: 1 045
Благодаря ти за отговора Деничка. Но май mynichka е права, че трябва да се помиришат и тогава да преценя. Мисля че преди време съм мирисала синия и май ми хареса. В момента имам парфюм , но обичам да ги сменям и ще отида до някоя парфюмерия за проба.

# 52
  • България
  • Мнения: 3
Още един положителен глас за C-tru.Аз имам от зеленият и синият.Много са трайни и миришат невероятно.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Вчера се сдобих с Топас-жълтия и много ми харесва.

# 54
  • Мнения: 5 478
Бройте ме и мен във фен-клуба  Grinning
Лилавит и зеленият са ми любими. Червеният също е хубав, но ми идва малко тежък. Според мен са доста трайни.

# 55
  • Мнения: 157
Вчера се сдобих с Топас-жълтия и много ми харесва.
Да си го ползваш със здраве!

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Вчера се сдобих с Топас-жълтия и много ми харесва.
Да си го ползваш със здраве!

Мерси.   bouquet

# 57
  • Мнения: 16
Аз съм ползвала Пърл Гарден и много ми харесва аромата ,и тези дни се замислих пак да си взема.

# 58
  • Мнения: X
И от мене един положителен глас за лилавия. Peace Мисля че и синия е хубав, нямам много спомен, но определено щом съм го запомнила значи другите пък хич не ми харесват...По скоро просто не са мой тип.
П.П. Обаче мисля че това са по-летни миризми....незнам защо така.

# 59
  • Мнения: 3 316
аз много харесвам синия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт